רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO

21 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO

 

ניו יורק, 21 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ZTO Express (Cayman) Inc.  (NYSE: ZTO) הנובעות מטענות כי ZTO Express  עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של ZTO בתקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת ZTO, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12595, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

פרטי התיק: ב-2 במרץ 2023, אנליסט השוק  Grizzly Researchפרסם דו"ח ב- ZTO Express בשם " ZTO Express Inc. (NYSE: ZTO): חברת הלוגיסטיקה "הטובה מסוגה" של סין היא באמת "הטובה ביותר בהצגה"; אנחנו מאמינים שהפיננסים מזויפים ואנשי פנים גונבים מהחברה". בדו"ח נטען כי ZTO Express  זייפה מדדים פיננסיים שונים בהגשות שלה לרשות ניירות ערך ("SEC"), כולל שולי הרווח שלה, על ידי המעטה בהכנסות והגזמה ברווח הנקי. יתר על כן, הדו"ח טען, בין היתר, כי ZTO Express  מדווחת בחסר על עובדים כדי להפחית את עלויותיה, כי היא משתמשת ב"רכישות של שותפי רשת בושה כדי להעשיר את יודעי דבר" ועוסקת בעסקאות צדדים קשורים שלא נחשפו.

 

במידע זה, מחיר מניית הפיקדונות האמריקאית ("ADR") של ZTO Express  ירד ב-1.06 דולר, או 4.32%, ל-ADR במסחר תוך-יומי.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן