Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך

18 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך

 

לונדון, 16 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Acuity Knowledge Partners (Acuity), ספקית מובילה של פתרונות מותאמים אישית של מחקר, ניתוח, איוש וטכנולוגיה עבור מגזר השירותים הפיננסיים, גאה להכריז על ההצלחה שנחלה במהלך השנה האחרונה בהוספת לקוחות חדשים לרוחב שוקי מפתח ובהרחבת קשרי הגומלין הקיימים שלה, לצד השלמתה של עסקת הרכש הראשונה של החברה.

עם נוכחות בארצות הברית, בריטניה, קוסטה ריקה, סרי לנקה, הודו, סין ואיחוד האמירויות, Acuity תומכת כעת ביותר מ-500 לקוחות לרוחב מגזר השירותים הפיננסיים, כולל בנקאות, ניהול נכסים, קרנות השקעה פרטיות והון סיכון, קרנות גידור, תאגידים וחברות ייעוץ.

צמיחתה של Acuity זכתה לתנופה נוספת בזכות הרכישה שהשלימה בספטמבר 2022 של Cians Analytics, ספקית של שירותי מחקר איכותיים ותמיכה אנליטית עבור מוסדות פיננסיים. הרכישה מאפשרת ל-Acuity לספק תמיכה משופרת במיקור חוץ של תהליכי ידע ובייעול הפעילויות של חברות פיננסיות ברחבי העולם. תהליך הצמיחה של Acuity נתמך על ידי Permira, חברת השקעה פרטית גלובלית מובילה, אשר רכשה את רוב המניות של Acuity בינואר 2023.

\"אנחנו גאים מאוד בהצלחה ובתוצאות שהשגנו עבור הלקוחות שלנו בשנת 2022. אנחנו נכנסים לשנת 2023 עם ביטחון מלא בנוגע להמשך הצמיחה והעמקת הקשרים עם בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו\", אומר רוברט קינג, מנהל כללי, Acuity Knowledge Partners. \"אנחנו עדים גם לשימור לקוחות משמעותי ביותר, שמהווה עדות חיה לאיכות השירות של Acuity. התחלנו את שנת 2023 ברגל ימין ואנחנו שמחים על פתיחתו של מרכז שירות חדש בפונה, הודו\".

כיום מעסיקה Acuity יותר מ-5,500 חברי צוות מיומנים במיוחד, לרוחב רשת המשרדים הגלובלית שלה. החברה אף חיזקה את מחויבותה לפעילות בסרי לנקה ומתכננת להרחיב את מצבת כוח האדם שלה במדינה עד ל-1,000 מועסקים במהלך השנים הקרובות.

הצלחתה של Acuity במשיכת כישרונות נובעת מן ההכרה ביכולות הטכנולוגיות שלה ובעבודה המעולה שהיא מבצעת לטובת לקוחותיה. במרץ 2022, Acuity דורגה במקום החמישי מתוך 50 חברות הטכנולוגיה הטובות ביותר בבעלות פרטית בבריטניה, במסגרת פרסי Megabuyte50.

בשנת 2022, החברה אף זכתה בפרסים הבאים:

*ספקית פתרונות תאימות AML הטובה ביותר מטעם Waters Technology, במסגרת פרסי Waters Rankings 2022.

*פרס ה-Best ESG Due Diligence בקטגוריית הייעוץ של פרסי Real Deals ESG בחודש נובמבר 2022. פרסי Real Deals מוענקים לאות הוקרה לעסקים שמובילים לשינוי חיובי דרך מדיניות ESG בקרב חברות השקעה פרטית.

*אחת מ-100 החברות הטובות ביותר עבור נשים בהודו, מטעם ה-Most Inclusive Companies Index India (מדד הודו לחברות המכלילות ביותר).

\"ככל שאנו ממשיכים להשקיע בטכנולוגיה ובעובדים שלנו, כך גדל הביקוש לשירותים היעילים ובעלי הערך שלנו ברחבי העולם\", אומר דמיאן ברלי, מנהל שיווק ומכירות ראשי ב-Acuity. \"צמיחת בסיס הלקוחות שלנו מונעת על ידי הנחישות והשאיפה שלנו לשרת אותם תוך הפגנת מצוינות. אנחנו גאים בעובדה שכחלק מן השינוי המתמשך שאנו עוברים רכשנו ארגון חדש והגדלנו את היכולות שאנו מציעים לקהילת השירותים הפיננסיים\".

אבדש דיקסיט, מנהל משאבי האנוש הראשי של Acuity, מוסיף כי \"כעסק גלובלי ממוקד אנשים, ברור לנו שאספקת שירותים איכותיים לרשימת הלקוחות ההולכת וגדלה שלנו תלויה בכך שכל אדם ירגיש מוערך ושייך. אנו מחויבים להמשך הבנייה של מקום עבודה מגוון, שוויוני ומכליל, שבו עובדים בוטחים במנהיגים שלהם וגאים בעבודה שהם מבצעים. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהעלות את הרף במטרה לטפח תרבות חיובית דרך מדיניות ויוזמות אסטרטגיות של החברה\".

אודות Acuity Knowledge Partners

Acuity Knowledge Partners היא ספקית מובילה של שירותי מחקר, ניתוח וייעוץ בתחום המודיעין העסקי למגזר השירותים הפיננסיים. רשת האנליסטים ומומחי התעשייה שלה, המשולבת בנתונים ובטכנולוגיות מתקדמים, תומכת ביותר מ-520 מוסדות פיננסיים וחברות ייעוץ ברחבי העולם, במטרה לסייע להן לפעול ביעילות רבה יותר ולמצות את יכולות ההון האנושי שברשותן, תוך הגדלת ההכנסה ושינוי הפעילות. החברה מתמחה בבנקאות השקעות, מחקר השקעות, פרייבט אקוויטי וייעוץ וכן הלוואות מסחריות. משרדיה הראשיים של Acuity נמצאים בלונדון והיא מנהלת את פעילותה מתוך תשעה אתרים ברחבי העולם. החברה נוסדה בשנת 2019 כעסק נפרד של Moody’s Corporation, דרך רכישתה על ידי Equistone Partners.

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://www.acuitykp.com/about-us/
לאפשרויות קריירה ב-Acuity, בקרו בכתובת https://www.acuitykp.com/careers/

אנשי קשר

Stuti Das
Global Head of Communications and PR
Acuity Knowledge Partners

[email protected]

 

מקור: Acuity Knowledge Partners

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן