מחלבת דה נובו מודיעה על מיתוג מחדש ומעבר מטה ללונדון

18 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מחלבת דה נובו מודיעה על מיתוג מחדש ומעבר מטה ללונדון

 

מחלבת דה נובו, חברת תסיסה מדויקת מובילה, הודיעה היום על מיתוג מחדש רשמי ל- De Novo Foodlabs. השם החדש משקף את ההתמקדות המורחבת של החברה ביצירת חומרים מזינים בני קיימא המשפרים את בריאותם של אנשים וכדור הארץ באמצעות תסיסה מדויקת וטכנולוגיות אחרות.

 

לונדון, בריטניה, 16 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

מחלבת דה נובו (De Novo Dairy), חברת תסיסה מדויקת מובילה, הודיעה היום על מיתוג מחדש רשמי ל- De Novo Foodlabs. השם החדש משקף את ההתמקדות המורחבת של החברה ביצירת חומרים מזינים בני קיימא המשפרים את בריאותם של אנשים וכדור הארץ באמצעות תסיסה מדויקת וטכנולוגיות אחרות.

תמונה קשורה – דה נובו ממותגת מחדש עם לוגו חדש

פלטפורמת התסיסה המדויקת הקניינית של De Novo Foodlabs מאפשרת יצירת רכיבים איכותיים ועשירים בחומרים מזינים ממקורות שאינם מן החי. הטכנולוגיה של החברה נמצאת בחוד החנית של תנועה עולמית לעבר מערכת מזון בת קיימא ואתית יותר.

עם העברת המטה שלה ללונדון ברבעון הרביעי של 2023, De Novo Foodlabs תהיה בלב קהילת הפודטק התוססת של אירופה. רילוקיישן אסטרטגי זה יאפשר לחברה לחזק את השותפויות שלה עם חברות מזון ומשקאות מובילות, מוסדות מחקר ומשקיעים.

"אנו נרגשים למתג מחדש את De Novo Foodlabs ולהעביר את המטה שלנו ללונדון. זוהי אבן דרך משמעותית במסע של החברה שלנו", אמר המנכ"ל ז'אן לורנס. "השם החדש והמיקוד הרחב יותר שלנו משקפים את המחויבות שלנו ליצירת מערכת מזון טובה יותר לכולם, ואנחנו נרגשים להיות בחוד החנית של תנועה זו".

המיתוג מחדש של מחלבת דה נובו ל- De Novo Foodlabs מהווה שינוי משמעותי עבור החברה, שכן היא ממשיכה להוביל את הדרך בתחום התסיסה המדויקת. עם הטכנולוגיה החדשנית שלה, De Novo Foodlabs עומדת להשפיע באופן משמעותי על מערכת המזון העולמית על ידי יצירת מרכיבים בני קיימא, מזינים ואטרקטיביים מבחינה מסחרית.

למידע נוסף על De Novo Foodlabs וטכנולוגיית התסיסה המדויקת שלה, בקרו באתר www.denovofoodlabs.com

למידע נוסף:

Samantha Ritchie
Media Liaison, Little Biggies
[email protected]

מקור:  De Novo Foodlabs

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE

סגור לתגובות על מחלבת דה נובו מודיעה על מיתוג מחדש ומעבר מטה ללונדון

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן