אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות הערכת שווי ברומניה

16 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות הערכת שווי ברומניה

 

סן פרנסיסקו, 14 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה שלה באירופה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם CMF Consulting (CMF), חברת שירותי הערכת שווי ברומניה.

 

CMF, שהוקמה בשנת 1992, מספקת מגוון שירותי הערכת שווי וייעוץ עסקי בתעשיות, כולל טלקומוניקציה, מלונאות, שירותי בריאות, תרופות, מזון, קמעונאות, רשתות והפצה של גז וחשמל, ותחנות כוח (נפט, גז, פחם ואנרגיה מתחדשת). כאחת מחברות הערכת השווי הראשונות באזור, CMF היא מובילת שוק ועובדת בשיתוף פעולה הדוק הן עם חברות רומניות והן עם לקוחות בינלאומיים. המשרד מתמחה בהערכות שווי של נכסים עסקיים וכן בלתי מוחשיים; הערכות שווי מקרקעין; הערכות שווי של מפעלים, מכונות וציוד; הקצאות מחירי רכישה; בדיקת ירידת ערך; מיזוגים ורכישות; וכן מחקרי היתכנות.

"אלנה והצוות ב-CMF זוכים בהכרה על האיכות יוצאת דופן והמחויבות העמוקה שלהם ללקוחות ולאנשים שלהם", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "מומחיות הערכת השווי של CMF משלימה את יכולות השירות הקיימות שלנו ברומניה, ומשפרת את הפלטפורמה הרב-תחומית שלנו באירופה".

השותפה המנהלת של CMF, אלנה אפוסטולסקו, הוסיפה, "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלול צעד אסטרטגי בפיתוח שלנו כספק שירותי הערכת שווי מוביל באירופה. אנו מצפים לעבוד יחד עם התאגידים החברים ועם החברות שמשתפות פעולה ב-Anderson Global, כדי למנף את הידע והמשאבים שלנו לשיפור היכולת שלנו לשרת לקוחות ברחבי העולם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות הערכת שווי ברומניה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן