ACAMS משיקה תוכנית מלגות לאנשי מקצוע קוריאנים המחפשים הכשרה באמצעים למניעת הלבנת הון

15 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ACAMS משיקה תוכנית מלגות לאנשי מקצוע קוריאנים המחפשים הכשרה באמצעים למניעת הלבנת הון

 

מקבלי מלגת CAMS יתאמנו על אסטרטגיות לזיהוי, מעקב ודיווח על פעילות פלילית המאיימת על מוסדות פיננסיים ברחבי העולם

 

 

וושינגטון, 14 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

כחלק מהמאמצים שלה לתמוך במאבק בפשיעה פיננסית בכל אזור אסיה והפסיפיק, ACAMS משיקה תוכנית מלגות חדשה לאנשי מקצוע דרום קוריאנים בתחום הרגולציה המבקשים להפוך למומחים מוסמכים למניעת הלבנת הון (CAMS). במסגרת היוזמה, ACAMS תעניק את מלגת ה-CAMS ל-10 קוריאנים העוסקים ברגולציה במרחב של מניעת פשיעה פיננסית (AFC), ותעניק להם חברות לשנה באגודה וויתור מלא על כל העמלות עבור חבילת הבחינות של CAMS.

 

במסגרת התוכנית, הזוכים במלגות יוכשרו במגוון רחב של מיומנויות ואסטרטגיות לאיתור, מעקב ודיווח על פעילות פיננסית בלתי חוקית, לרבות שיטות עבודה מומלצות גלובליות לגבי יישום יעיל של האיסור להלבנת הון (AML) ומימון נגד טרור (CTF), מדיניות ונהלים, בקרות להפחתת סיכונים ודיווח על עסקאות חשודות. התוכנית CAMS, שזכתה להכרה נרחבת כסטנדרט העולמי לאישורי AML/CTF, מסייעת להגן על מוסדות פיננסיים ברחבי העולם מפני ניצול פלילי, קנסות רגולטוריים ופגיעה במוניטין.

 

"מלגה זו היא מעבר לשיקוף של המשימה שלנו להילחם בהון בלתי חוקי ברחבי העולם, היא גם המחויבות שלנו לאנשי המקצוע המוכשרים במגזר הפשיעה הפיננסית הדינמי של קוריאה", אמר מנכ"ל ACAMS, סקוט לילס. " השווקים הפיננסיים של דרום קוריאה ממשיכים לצמוח, לכן זה קריטי שאנשי מקצוע בתחום הרגולציה יהיו מוכנים לעמוד בציפיות הרגולטוריות המתפתחות ולהתמודד עם איומים פליליים מתעוררים".

 

"עבור העוסקים ברגולציה, CAMS הוא המסלול להפוך לקהילה גלובלית של גברים ונשים מסורים ברחבי העולם המיישמים את הידע והכישורים שלהם כדי להגן על המגזר הפרטי ולהציל חיים", אמר חבר מועצת הייעוץ של ACAMS, ג'ין צ'אנג, שהוא גם דירקטור, ויועץ ראשי באזור אסיה להתנהגות, פשעים פיננסיים ורגולציה בתחום הבנקאות התאגידית, המסחרית והמוסדית ב-Standard Chartered Bank. "זו תעודה שתפתח דלתות להתפתחות מקצועית לאורך הקריירה של מי שמקבל אותה".

היוזמה היא השלישית מסוגה עבור ACAMS לאחר ההשקה בשנת 2021 של מלגת CAFCA ומלגת CCAS בשנת 2022. מלגת CCAS משכה אליה מועמדים מאנשי מקצוע מ-AFC מיותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

מועמדים יכולים להגיש בקשה למלגת CAMS עד לתאריך 28 באפריל 2023 בשעה 23:59 GMT. הזוכים יוכרזו ביוני.

למידע נוסף על הקריטריונים ותהליך הגשת המועמדות למלגה לחצו כאן: https://www.acams.org/cams-scholarship

אודות ACAMS®

 

ACAMS הוא ארגון חברות בינלאומי מוביל המוקדש לספק הזדמנויות לחינוך נגד פשיעה פיננסית (AFC), להעביר שיטות עבודה מומלצות ווכן לקשר בין העמיתים לאנשי מקצוע בתחום ה-AFC בכל רחבי העולם. עם למעלה מ-100,000 חברים ב-180 תחומי שיפוט, ACAMS מחויבת למשימה להביא סוף לפשיעה הפיננסית באמצעות אספקת כלים למניעת הלבנת הון/מימון נגד טרור וסנקציות באמצעות שיתוף ידע, מנהיגות מחשבתית, שירותי הפחתת סיכונים, יוזמות ESG ופלטפורמות דיאלוג ציבורי/פרטי. הסמכת ה-CAMS של האגודה היא הסמכת תקן הזהב לאנשי המקצוע ב-AFC, בעוד שהסמכות ה-CGSS וה-CCAS שלה מיועדות לאנשי מקצוע בתחום הסנקציות ולעוסקים ב-AFC העובדים במרחב הקריפטוגרפי, בהתאמה. למעלה מ-60 סניפי ACAMS ברחבי העולם מעצימים עוד יותר את משימת האגודה עם אספקה של הדרכות ויוזמות רישות.

בקרו בכתובת acams.org  למידע נוסף.

למידע נוסף ולקשרי מדיה

Lashvinder Kaur
[email protected]
+44 7388 264478

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על ACAMS משיקה תוכנית מלגות לאנשי מקצוע קוריאנים המחפשים הכשרה באמצעים למניעת הלבנת הון

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן