אלקטרוס מתחילה בבדיקת היתכנות לפרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון

14 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אלקטרוס מתחילה בבדיקת היתכנות לפרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון

 

סאני איילס ביץ\', פלורידה, 14 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

חברת  Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הניידות החשמלית, הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה.

אלקטרוס הודיעה כי החלה בדיונים בנוגע לפוטנציאל הסיכוי או הסכם הפיתוח של פרויקט כריית ליתיום בתולי הממוקם בסיירה לאון, אפריקה.

החברה החלה בבדיקת היתכנות כרייה בפרויקט ותבחן את הסיכויים לפתח את המכרה כספק ליתיום לשותפי עיבוד נבחרים, או יצרן סוללות, כאשר חלק מאספקת הליתיום עשוי להיות שמור לכל ייצור סוללות עתידי תחת מטריית Elektros.

עם השלמת בדיקת ההיתכנות, החברה צופה ביצוע מכתב כוונות לקראת השלב הבא של המשא ומתן על הפיתוח.

הביקוש השנתי לליתיום צפוי להגיע לכ-1.5 מיליון טון ליתיום קרבונט שווה ערך עד 2025 וליותר מ-3 מיליון טון עד 2030. תחזית זו לשנת 2025 קוראת לשלש את הביקוש שנראה ב-2021.

כלי רכב חשמליים יכולים להוות כ-84% מסך הביקוש לליתיום בשנת 2030, לעומת כ-55% בשנת 2021. מוצרי אלקטרוניקה לצרכנים, אחסון אנרגיה ויישומים תעשייתיים אחרים עשויים להסביר את מאזן הביקושים.

שלמה בלייר, מנכ\"ל Elektros, Inc, מעורב בתעשיית הכרייה כבר למעלה מ-35 שנה, כולל פעילות בברזיל ובסיירה לאון בעשר השנים האחרונות.

בין השנים 1993-1999 עבד בחברת שמחה יהלומים בע\"מ בברזיל, שם כרה בהצלחה זהב ויהלומים. בין השנים 2000-2004, הוא היה שותף ב- S & T Mining Group, Ltd  בסיירה לאון, אפריקה, שם כיהן כמנהל תפעול ראשי. בין השנים 2005-2015, מר בלייר היה פעיל בניהול פרויקטים שונים בכרייה בסיירה לאון אפריקה.

אודות Elektros, Inc.

Elektros (OTC:ELEK) היא חברת כלי רכב חשמליים אמריקנית אשר מחדשת ומציעה פתרונות ניידות עבור צרכנים ועסקים. נוף הרכב עומד בפני שינוי מהותי שיתרחש במהלך העשור הבא כדי להגיע למצב של ניטרליות פחמן. Elektros מטפל בשינוי הפרדיגמה הזו עם טכנולוגיות ניידות התומכות בקיימות ומציעות חוויית משתמש מובילת שינוי. חברת Elektros שואפת להציג לצרכנים חווית רכב חשמלי משכנעת וחדשה לחלוטין המכונהElektros Sonic  החל משנת 2023.   www.elektrosmotors.com

Twitter: https://twitter.com/elektrosenergy

Facebook: https://www.facebook.com/Elektrosmotors/

ליצירת קשר

Elektros, Inc.
Email: [email protected]

 

מקור: Elektros, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על אלקטרוס מתחילה בבדיקת היתכנות לפרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן