ADEC Innovations רוכשת את Kedge Pty Ltd ואת חברת Southern Ocean Carbon

14 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ADEC Innovations רוכשת את Kedge Pty Ltd ואת חברת Southern Ocean Carbon

ADEC Innovations  מרחיבה את פתרונות הכלכלה הכחולה שלה לכדי ביטחון ימי וחקלאות ימית בת קיימא

 

 

הובארט, אוסטרליה, 13 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

ADEC Innovations, מובילה עולמית מוכרת בתכנון ואספקה של פתרונות פיתוח בר-קיימא המניעים ערך והשפעה ארגוניים, הודיעה היום כי השלימה את רכישת Kedge Proprietary Limited ("Kedge") וחברת Southern Ocean Carbon  ("SOCC"). Kedge ו- SOCC מוכרים כמובילים בכלכלה הכחולה באוסטרליה ובאוקיאניה עבור כלי שיט, עגינה, חקלאות ימית, רכש והזמנת מערכות ימיות, הגנת הסביבה, הבטחת תכנון ותאימות לרגולציה.

ADEC Innovations

 

רכישות אלה מרחיבות עוד יותר את המומחיות של ADEC Innovations  בתחום הסביבה, החברה והממשל (ESG) לכלכלה הכחולה, המתמקדת באיזון בין בריאות המערכות האקולוגיות באוקיינוס לבין הצמיחה הכלכלית הקשורה למשאבי האוקיינוס. Kedge ו-SOCC ימנפו את יכולות ניהול המידע והתפוצה הגלובלית של ADEC Innovations כדי לשפר את ניהול האוקיינוסים ברחבי העולם. יחד, החברות ימשיכו לחדש ולחולל שינוי משמעותי במשאב הגדול בעולם.

"כאשר האוקיינוסים מחזיקים כמעט 97% מהמים של כדור הארץ, הבטחת הכלכלה, החברה והסביבה משגשגים הדדית היא קריטית", אמר ג'יימס מ. דונובן, מנכ"ל גלובלי של ADEC Innovations. "אם נוסיף את Kedge ו-SOCC לפורטפוליו החידושים של ADEC, נוכל להציע תמיכה גלובלית נרחבת יותר למספר תעשיות בתוך הכלכלה הכחולה המוערכת ב-3+ מיליארד אירו (4.5 מיליארד דולר אוסטרלי), כולל תחבורה בינלאומית, דיג וחקלאות ימית – ולסייע בשמירה על בריאותו של משאב טבע חיוני זה."

"המחויבות של ADEC Innovations  ליצירת השפעה בת-קיימא מתיישבת לחלוטין עם המסלולים של החברות שלנו. העיקרון הבסיסי של Kedge ו-SOCC תמיד היה שימור בריאות האוקיינוסים של כדור הארץ", אמר אדם ברנצ'ר, מייסד ומנכ"ל Kedge ו-SOCC. "התמיכה של ADEC Innovations  תאפשר לנו לממש את המטרות ארוכות השנים שלנו של הרחבת שיטות החקלאות הימית והחקלאות הימית המבוססות שלנו ופיתוח טכנולוגיות חדשניות, כגון שדרוגי הנעת מימן בכלי שיט, כולל מדגים מעבורות הנוסעים שלנו שנרכשו לאחרונה".

כתוצאה מהשקעה אחרונה זו, ADEC Innovations  מרחיבה את טביעת הרגל הגלובלית שלה וכעת יש לה פרויקטים פעילים בכל שבע היבשות. עובדי Kedge ו-SOCC יצטרפו לכוח העבודה בן 4,000 העובדים שיש ל- ADEC Innovations ב-27 אתרי הפעלה וב-20 מדינות.

מנכ"ל קבוצת ADEC Innovations, ג'יימס מ. דונובן, הוסיף: "אנו מקדמים בברכה את הלקוחות, העובדים והשותפים של Kedge לקבוצה. עם רכישה זו, ADEC Innovations מרחיבה באופן אסטרטגי את הפורטפוליו העסקי הכולל שלנו כדי לענות טוב יותר על צרכי הקיימות של חברות, סוכנויות ציבוריות וקואליציות ברחבי העולם. באופן קולקטיבי, נציע הזדמנויות רבות יותר לקידום פרקטיקות עסקיות ותפעוליות בנות קיימא ברחבי העולם על ידי הפיכת מידע לידע ועיצוב מחדש של הסיכון לערך והשפעה חיוביים".

אודות ADEC Innovations

ADEC Innovations מניעה ערך והשפעה ארגוניים על-ידי תכנון, פיתוח ואספקה של שירותים ופתרונות בפיתוח בר-קיימא. מאז 1996, ADEC Innovations קידמה פרקטיקות בנות קיימא ברחבי העולם ועזרה לארגונים לצמוח ולפעול באחריות. עם מטה בז'נבה, שוויץ עם רשת של 4,000 עובדים ופעילות אזורית ב-20 מדינות, פורטפוליו העסקים הרחב של ADEC Innovations מציע פתרונות הכוללים שירותים מקצועיים סביבתיים, חברתיים וממשלתיים (ESG); פתרונות כוח אדם, כולל שירותי בריאות וניהול ידע; ונתונים ותוכנה של טכנולוגיה ארגונית כשירות (DAAS/SAAS). ADEC Innovations עובדת עם ממשלות, קואליציות ועסקים כדי לעזור לארגונים לענות על הצרכים המתפתחים שלהם ולהניע ביצועים בעולם שבו קיימות חשובה.

אודות Kedge Proprietary Limited

נוסדה לפני כ -7 שנים, Kedge היא מובילה מוכרת בכלכלה הכחולה באוסטרליה ובאוקיאניה עבור כלי שיט, עגינה, חקלאות ימית, רכש והזמנת מערכות ימיות, הגנת הסביבה, אבטחת תכנון ותאימות לרגולציה. ל-Kedge צוות מוכשר ביותר של מהנדסים, אדריכלים ימיים ומומחים אחרים המביאים עמם ניסיון רב שנים בתפקידי ים, רגולציה ותפקידים נלווים בכירים, הן מקומיים והן בינלאומיים. Kedge תומכת באופן פעיל במפעילי כלי שיט כדי להבטיח שכל סוגי כלי השיט בטוחים, אמינים ומתוכננים לענות על הצרכים הספציפיים שלהם. בעבודה על מגוון רחב של פרויקטים ברחבי העולם, Kedge מספקת טכנולוגיה מתקדמת, ייעוץ וחינוך בתחום הימי כדי לסייע לבעלי כלי שיט לזהות ולנהל במהירות סיכונים והזדמנויות בשוק מתפתח זה. כחלוצה בתעשייה, Kedge פיתחה ידע נרחב בדה-קרבוניזציה של כלי שיט ועובדת עם מספר לקוחות כדי להפחית באופן פעיל את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת kedge.com.au.

אודות Southern Ocean Carbon Company

נוסדה על ידי המייסדים של Kedge Proprietary Limited  בשנת 2020, Southern Ocean Carbon Company  (SOCC) היא בחזית הפיתוח והייצור של חקלאות ימית ואצות באוסטרליה. כשותפה מסחרית של מועצת המחקר השיתופית של הכלכלה הכחולה, SOCC מרחיבה את פעילותה ומקבלת שטח משמעותי מתחת לגידול אזורים של אצות ענק ומינים אחרים כדי לפתח עסק מצליח של חקלאות ימית של אצות תוך קידום לכידת פחמן ומגוון ביולוגי. SOCC מתמקדת ביצירת השפעה אמיתית וחיובית מעבר לאוסטרליה באחד ממגזרי החקלאות הימית הצומחים ביותר ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת southernoceancarbon.com.

למידע נוסף:

Jacki Fricke
Senior Marketing Manager
[email protected]
714-508-4100 x1020

מקור: ADEC Innovations.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על ADEC Innovations רוכשת את Kedge Pty Ltd ואת חברת Southern Ocean Carbon

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן