רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Techtronic Industries Company Limited  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – TTNDY

11 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Techtronic Industries Company Limited  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – TTNDY

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Techtronic Industries Company Limited  (OTC: TTNDY) הנובעות מהאשמות כי  Techtronicאולי הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Techtronic ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Techtronic, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12551 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-22 בפברואר 2023 פרסמה  Jehoshaphat Researchדו"ח הטוען כי החברה "מנפחת את רווחיה באופן דרמטי כבר למעלה מעשור באמצעות חשבונאות מניפולטיבית". באופן ספציפי, Jehoshaphat Research מאשימה את החברה בניהול עלויות מטעה "[ב] לדחוס הוצאות שוטפות בשווי מיליארדי דולרים לחשבונות נכסים שונים, שנה אחר שנה;" טריק חשבונאי המכונה "כדור שלג". Jehoshaphat Research מציינת כי מדי שנה, Techtronic מוציאה החוצה כמויות גדולות של נכסים מוחשיים, כגון רכוש, מפעל וציוד, בהפסדים כמעט מוחלטים במכירה, מה שמעיד על כך שהחברה מגלגלת את ההוצאות העסקיות השוטפות לנכסים. הדו"ח גם האשים את Techtronic בהתעלמות מהמדיניות החשבונאית שלה לגבי הפרשות חוב גרוע כדי לעכב הוצאות.

 

במידע זה , מחיר המניה של Techtronic ירד ב-3.55 דולר למניה, או 5.7%, ונסגר במחיר של 58.70 דולר למניה ב-22 בפברואר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Techtronic Industries Company Limited  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – TTNDY

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן