חוויית הערים החכמות בביתן של CHINT, בתערוכת MEE בדובאי

9 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חוויית הערים החכמות בביתן של CHINT, בתערוכת MEE בדובאי

 

דובאי, איחוד האמירויות, 9 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE): הערים החכמות מופעלות על ידי CHINT.

בתערוכת Middle East Energy ה-48 רותקו המשתתפים במיוחד מדגמי הבניינים המודרניים המרשימים, שהיו תלויים באוויר בביתן S1 K10 ובלטו בצבעי הכחול והירוק שמסמלים אנרגיה בת קיימא. כאשר התערוכה נצפית מזווית של 180 מעלות, היא מספקת תצוגה עוטפת אודות \"ערים חכמות\" שממוקמת על הקרקע וכוללת מגוון רחב של מוצגים ופתרונות טכניים אשר משלימים את הבניינים החכמים שתלויים מעליהם.

תערוכת MEE לשנת 2023 זוכה להתעניינות עצומה בגלל האתגרים חסרי התקדים שעמם מתמודד מגזר האנרגיה העולמי. התערוכה הנוכחית היא הגדולה אי פעם, וכוללת יותר מ-800 מציגים מיותר מ-170 מדינות, שכולם התכנסו בדובאי כדי לדון בסוגיות האנרגיה האזוריות, המרת אנרגיה ותכנון עתידי של אנרגיה דרך תערוכות, כנסים ופורומים ייעודיים לנושא.

CHINT היא ספקית גלובלית של פתרונות אנרגיה חכמים, ובתערוכת MEE הנוכחית הקימה ביתן שעומד בסימן ירוק ומשתרע על יותר מ-100 מטרים רבועים, תחת הכותרת \"דקרבוניזציה דיגיטלית למען עולם ירוק\". בביתן מוצגים הישגים חדשניים בתחום הפתרונות המשולבים עבור ייצור, אחסון, תמסורת, המרה, הפצה ושימוש באנרגיה. עם הפתרונות המוצגים נמנים הפצת אנרגיה חכמה, תחנות משנה של 220 kV, מרכזי נתונים ומוצרים כמו סדרת Energi X, מסדרים חכמים למתח גבוה NG7 וכן התקני מדידה חכמים. \"CHINT מתכוונת למנף את יתרונות שרשרת הפעילות המלאה שלה בענף ולשלבם עם נקודות החוזקה של ייצור ושרשראות אספקה ברחבי העולם, על מנת לספק מוצרי אנרגיה ושירותים טכניים טובים יותר לשותפיה במזרח התיכון ובאפריקה, וזאת דרך פעילות מקומית\", אומר וואנג לינג, ראש הביתן של CHINT Global ב-MEE ועוזר למנהל הכללי של WAA.

דובאי הפכה למוקד תשומת הלב של מגזר האנרגיה העולמי וקהלים ממגזר זה חזו בשלל התפתחויות המלהיבות. במהלך התערוכה חתמה CHINT על מזכרי הבנות עם מספר שותפים, במטרה לשתף פעולה ולתמוך בקידומן של ערים חכמות. CHINT Global חתמה על הסכמים אסטרטגיים עם ספקי אנרגיה, חברה מובילה מתחום הנפט והגז באיחוד האמירויות וכן עם חברת גז טבעי, במטרה לבחון הזדמנויות בשוק האנרגיה המתחדשת, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. CHINT תספק מוצרים ושירותים טכניים בתחום המדידה. CHINT קיבלה את אישור ה-Type Approval של ה-International Organization of Legal Metrology (OIML, הארגון הבינלאומי למטאורולוגיה חוקית) עבור מכשירי מדידה, אשר מבוסס על OIML R 46-1/-2:2012. האישור זיכה אותה בהכרה בינלאומית נחשבת במיוחד מתוך כלל אישורי הבדיקה בקרב ארגונים.

צוות המוצר של CHINT Global ארגן שישה סמינרים טכניים, אשר מכסים מוצרים ופתרונות של מתח נמוך ומתח ביניים, אנרגיה חדשה, מוצרים ופתרונות של תמסורת והפצה, תפעול ותחזוקה חכמים והתקני מדידה חכמים. המטרה של סמינרים אלה הייתה להשיג גישה לקהלים גלובליים שמתעניינים בסוגיות קשורות אנרגיה ולשתף נקודות מבט מוסמכות עם אזורי המזרח התיכון ואפריקה. בנוסף לסמינרים אלה, CHINT הציגה בביתן שלה גם מיצב אמנות בנושא מכסי בקבוקים, שנועד לעודד את המבקרים לתרום ליצירתו של עתיד ירוק יותר על ידי שימוש במכסי בקבוקים שניתנים למחזור. בעתיד, CHINT מתכננת לתרום את ההכנסות ממיצב זה לארגונים מקומיים שפועלים לרווחת הציבור.

\"הערים החכמות קשורות קשר הדוק לחיי היום-יום שלנו, מגדילות את הפוטנציאל הכלכלי של הערים ומשפרות את חיי התושבים. מאז ומתמיד, CHINT גילתה עניין באורח חיים טוב יותר. בעתיד, נמשיך לקדם את ההתפתחות בת הקיימא של הערים המודרניות דרך שרשרת הפעילות המלאה שלנו בענף ויכולות ייצור חכמות\", אומרת לילי ז\'אנג, נשיאת CHINT Electirc.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53359020/en

 

אנשי קשר

 

קורה גנג
[email protected]

 

מקור: CHINT Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חוויית הערים החכמות בביתן של CHINT, בתערוכת MEE בדובאי

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן