Cyble זוכה להכרה על ידי פורבס כאחד מהמעסיקים הטובים ביותר בקרב חברות הסטארט-אפ לשנת 2023

9 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Cyble זוכה להכרה על ידי פורבס כאחד מהמעסיקים הטובים ביותר בקרב חברות הסטארט-אפ לשנת 2023

 

אלפרטה, ג\'ורג\'יה, 8 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Cyble, המובילה במודיעין איומי סייבר עולמי עם עוצמת הבינה המלאכותית, הנתמכת בידי Y Combinator, הכריזה היום כי הוכרה כאחד המעסיקים הטובים מקרב חברות הסטארט-אפ באמריקה לשנת 2023 על ידי פורבס בשיתוף עם Statista, פורטל הנתונים הסטטיסטיים המוביל בעולם וספק דירוגים בענף. הרשימה היוקרתית מכירה במעסיקי הסטארט-אפ המובילים בארה\"ב (נוסדו בין 2013 ו-2020), על בסיס המוניטין של המעסיק, שביעות רצון העובדים וצמיחה.

החברה, שנוסדה בשנת 2019, צמחה במהירות והפכה לצוות גלובלי של מומחי אבטחת סייבר מיומנים וחדורי מוטיבציה, והיא זוכה לגיבוי של כמה מהמוחות המובילים בענף אבטחת הסייבר. מעבר למחויבותה העמוקה להשפעה חיובית על האחווה בתחום אבטחת הסייבר, Cyber ממקדת את מאמציה בטיפוח סביבת עבודה היברידית חיובית ושמירה על שביעות רצון של העובדים לצד תרבות חיובית. מאז הקמתה, החברה גיבשה תרבות של נסיינות, חדשנות ועבודת צוות.

הכרה זו מגיעה זמן קצר לאחר זכייתה של Cyber בפרסי הזהב בקטגוריות – פלטפורמת מודיעין האיומים הטובה ביותר 2023 וכן חברות אבטחת הסייבר בעלות הצמיחה המהירה ביותר בצפון אמריקה, וזאת מטעם פרסי Cybersecurity Excellence Awards היוקרתיים. החברה מתקדמת בבטחה לקראת פיתוחים חדשים בתחום חקר האיומים ומבססת בעקביות את יכולות הבינה המלאכותית/למידת המכונה שלה, במטרה לתת מענה לצרכים של סביבת האיומים המשתנה ומתרחבת באופן מתמיד. בין 2021 ו-2022, Cyble השיגה צמיחה של יותר מפי 3 והפכה לפלטפורמת מודיעין האיומים המהימנה עבור חברות Fortune 500 מובילות.

המעסיקים הטובים ביותר באמריקה מקרב חברות הסטארט-אפ לשנת 2023 זוהו בעקבות ניתוח מעמיק של יותר מ-7 מיליון נקודות נתונים שנאספו מ-2,600 חברות מתאימות. לצורך ההערכה נבחנו אך ורק חברות שמקום מושבן בארה\"ב, אשר נוסדו בין 2013 ו-2020, מעסיקות לפחות 50 עובדים ומתאפיינות במבנה של חברת הזנק. ההערכה המעמיקה התבססה על שלושה קריטריונים נפרדים – מוניטין המעסיק, שביעות רצון העובדים וצמיחת החברה.

\"אנחנו גאים ונרגשים לזכות בהכרה של Forbes כאחד מהמעסיקים הטובים ביותר מקרב חברות הסטארט-אפ לשנת 2023\", אומר בינו ארורה, מייסד שותף ומנכ\"ל Cyble. \"אבן דרך זו היא עדות לעבודה הקשה ולמסירות של העובדים שלנו, אשר שואפים ללא לאות ליצור סביבה חיובית, שמעודדת חדשנות, שיתוף פעולה ועבודת צוות. ב-Cyble, אנחנו סבורים כי העמדת העובדים בראש סדר העדיפויות היא המפתח להצלחה שלנו, ונמשיך לעבוד קשה כדי ליצור סביבה שבה העובדים ירגישו כי הם נתמכים, מאותגרים ומקבלים השראה\".

מאניש צ\'אצ\'דה, מייסד שותף ומנהל תפעול ראשי ב-Cyble, מוסיף כי \"אנחנו מכירים בעובדה, שעובדי החברה הם החוזקה המשמעותית ביותר שלנו ושואפים לספק להם את המשאבים, ההזדמנויות והתמיכה שלהם הם זקוקים. אנשי Cyble גאים מאוד בכל מה שהשגנו עד כה, ואנחנו נלהבים לקראת העתיד. ככל שננסה ליצור סביבה דיגיטלית טובה ומאובטחת יותר עבור כולם, כך נמשיך להשקיע בצוות שלנו, משום שהתחושות והביקורות של העובדים שלנו הן המקור להצלחה\".

Cyble מקדמת סביבת עבודה מכילה, שתומכת בצוות המגוון שלה בכל רחבי העולם. הפרס של Forbes מגיע בתקופה מרגשת עבור Cyble, שנהנתה משנה של התפתחות משמעותית והצלחה. הארגון הרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלו, השיק מוצרים פורצי דרך והוסיף לרשימת הלקוחות שלו כמה מהשמות המובילים במגוון ענפים.

לדברי מנדאר פאטיל, סמנכ\"ל שווקים והצלחת הלקוח ב-חברה, \"Cyble הפכה במהירות לאחת המובילות הבולטות בענף אבטחת הסייבר, והיא מספקת ללקוחותיה פתרונות מתקדמים וחדשניים של מודיעין איומים המונעים על ידי בינה מלאכותית, במטרה להגן בפני איומי הסייבר המתפתחים. הצלחת החברה נזקפת במידה רבה לזכות עובדיה המוכשרים, אשר תורמים תרומה עצומה לפיתוח פתרונות חדשים וחדשניים של אבטחת סייבר. Cyble מחויבת לטיפוח מתמשך של מקום עבודה טוב עוד יותר, ואנו מצפים בהתרגשות לשנה נוספת של צמיחה משותפת!\"

אודות Cyble

Cyble היא ספקית תוכנה כשירות גלובלית של מודיעין איומים המסייעת לארגונים להגן על עצמם מפני פשעי סייבר וחשיפה ברשת האינטרנט, ברשת העמוקה וברשת האפילה. היא מתמקדת בעיקר באספקת פתרון המאפשר לארגונים נראות בזמן אמת על טביעת הרגל של הסיכונים הדיגיטליים שלהם. בגיבוי של Y Combinator במסגרת סבב המימון של חורף 2021, Cyble הוכרה גם בידי פורבס כאחת מ-20 חברות ההזנק המבטיחות ביותר לשנת 2020. ל-Cyble יש נוכחות גלובלית, שבסיסה באלפרטה, ג\'ורג\'יה, ארצות הברית עם משרדים באוסטרליה, סינגפור והודו. כדי ללמוד עוד אודות Cyble, בקרו בכתובת: www.cyble.com

למידע נוסף:

למידע נוסף על הודעה לעיתונות זו, פנו אל:
דוא\"ל: [email protected]
טלפון נייד: +1 678 379 3241

מקור: Cyble

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Cyble זוכה להכרה על ידי פורבס כאחד מהמעסיקים הטובים ביותר בקרב חברות הסטארט-אפ לשנת 2023

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן