חברת Rochester Electronics תספק התקני Skyworks

8 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חברת Rochester Electronics תספק התקני Skyworks

Rochester Electronics עתידה לספק מוצרים בסטטוס פעיל והתקנים בסוף מחזור חיים של חברת Skyworks

ניובריפורט, מסצ\\\'וסטס, 8 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת  Rochester Electronics, LLC כעת מציעה לקהל לקוחותיה מוצרי Skyworks Solutions, Inc. (נאסד\\\"ק: SWKS) אשר כוללים פתרונות פעילים ופתרונות בסוף חייהם (EOL).

\\\"רוצ\\\'סטר מברכת על ההזדמנות לספק מוצרים ופתרונות ה- RF והאותות המעורבים של Skyworks. היצע זה מחזק את מעמדה של Rochester בשוק ומאפשר לה לשרת מגוון רחב יותר של סקטורים גלובליים, ואנו מקווים שנוכל להמשיך ולחזק את הקשר שלנו עם לקוחות בכל רחבי העולם, אמר מארק גור (Mark Gohr), מנהל פיתוח ספקים באמריקה ב-Rochester Electronics.

\\\"אנחנו שמחים על כך ש- Rochester Electronics המוכרת ומוערכת כספקית פתרונות לשווקי מפתח שלנו, כעת תציע ותספק מוצרי Skyworks, אמרה  רייצ\\\'ל פלאטר, מנהלת הפצה באמריקות ב-Skyworks Solutions, Inc. 

אודות Rochester Electronics

Rochester Electronics מהווה המקור הרציף הגדול ביותר בעולם למוליכים למחצה –מורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מוליכים למחצה מובילות.

בתור יצרנית מפיצת מלאי מקורי, יש ל-Rochester יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים במלאי הכולל למעלה מ-200,000 חלקים ייחודיים שונים, אשר מציע את המגוון הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL), והמגוון הרחב ביותר של מוליכים למחצה המיוצרים כיום.

כיצרנית ברישיון של מוליכים למחצה, Rochester ייצרה למעלה מ-‏20,000 סוגי התקנים שונים. כאשר בידה יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון במלאי, Rochester מסוגלת לייצר יותר מ‏-70,000 סוגי התקנים שונים. Rochester מציעה מגוון רחב של שירותי ייצור הכוללים תכנון, עיבוד פרוסות סיליקון, הרכבה, בדיקה, אמינות, וארכוב IP, אשר מאפשרים מתן פתרונות נקודתיים ועד פתרונות כוללים בייצור מותאם מוכן להפעלה (turnkey), שמקצרים את זמן-ההגעה-לשוק.

Rochester מציעה את ה-.The Semiconductor Lifecycle Solution‎ שום חברה אחרת לא מתחרה במבחר המוצרים, בשירותי הערך-המוסף, ובפתרונות הייצור שלה.

עם צוותי מכירות ותמיכה ישירים בכל השווקים העיקריים, ובשילוב עם רשת של שותפים אזוריים ועולמיים, אנחנו מחויבים לעמוד בצרכים שלך דרך הטלפון או דרך פלטפורמות המסחר האלקטרוני שלנו בכל זמן, ובכל מקום.

למידע נוסף בקרו בכתובת:    https://www.rocelec.co.il

 

אודות Skyworks

 

Skyworks Solutions, Inc מניעה ומחזקת את מהפכת הרשת האלחוטית. אנחנו מחברים בין אנשים, מקומות, ודברים, באמצעות המוליכים למחצה האנלוגיים ומעורבים שלנו, במגוון יישומים חדשניים בענפי התעופה והחלל, הרכב, תקשורת פס-רחב, תשתית סלולרית, בתים חכמים, ביטחון, בידור וגיימינג, תעשייה, רפואה, טלפונים חכמים, טאבלטים, ומוצרים לבישים.

 

סקייוורקס היא חברה גלובלית עם משרדים וצוותי הנדסה, שיווק, תפעול, מכירות ותמיכה אשר ממוקמים בכל רחבי אסיה, אירופה, וצפון אמריקה, והיא חלק מ-S&P 500 (נאסד\\\"ק: SWKS).  למידע נוסף, מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: www.skyworksinc.com.

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53354451/en

 

אנשי קשר:

טרייסי קורביט (Tracey Corbitt)
מנהלת שיווק גלובלי, Rochester Electronics
כתובת דוא\\\"ל: [email protected]

קונסטנס גריפית\\\'ס (Constance Griffiths)
מנהלת קשרי מדיה, .Skyworks Solutions, Inc
כתובת דוא\\\"ל: [email protected]

 

מקור: Rochester Electronics

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת Rochester Electronics תספק התקני Skyworks

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן