מערכת ניהול תורים

8 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיחשוב ארגוני

מי צריך מערכת ניהול תורים

כל מנהל., או בעל מרפאה, מכיר את העומסים ואת המטופלים שזקוקים למענה רפואי במרפאה, ובמקביל גם למענה שירותי / משרדי, בכל הקשור לעניינם הרפואי כמו למשל – קביעת תורים, מעקב אחר תרופות, סיכום רפואי ועוד. על מנת שכל אלו יוכלו לעבוד בסינרגיה מושלמת, ישנה מערכת ניהול תורים שמתאימה בדיוק לצורך זה וזמינה גם למטופלים, למטפלים ולמנהלי המרפאה. מערכת ניהול תורים הינה כלי הכרחי לניהול תקין ומקצועי של כל מרפאה בכל תחום. 

מערכת ניהול תורים. מדוע היא חשובה לכם? 

אתם בעלים, או מנהלים של מרפאה (לא ממש משנה באיזה תחום), אז יכול להיות שהתחלתם "בקטן" וצמחתם וגדלתם ועכשיו צריך להתקדם הלאה, ולבחון מה קיים בשוק שיוכל לסייע לכם, למטפלים ולמטופלים שלכם להיות בקשר ובזמינות רציפה, על כל העדכונים הרלוונטיים ו/או האחרונים. 

מערכת ניהול תורים יודעת לעשות את כל זה ועוד יותר שכן, היא מייצרת לכם זמינות 24/7 לכל צורך, הן לטיפול במטופלים/ תיאום, או ביטול תורים / תזכורות ועוד, והן לניהול שוטף של המרפאה כולל ניהול המשרדיה (ציוד משרדי, מיחשוב, יומנים וכו'), מלאי תרופות ועוד. מערכת לניהול תורים היא הכלי שלכם להצלחה של המרפאה, לשירותיות מתקדמת וניהול נכון. לכן, מומלץ כי כל מי שבבעלותו, או בניהולו מרפאה/ חדר ניתוח/ קליניקה וכל מקום בו מעניקים שירות טיפולי כזה או אחר, ירכוש מערכת לניהול תורים אשר תוכל לשרת אותו באופן המיטבי, תוך התאמה ספציפית לאופי המרפאה וכל צורך אחר. 

יתרונות מערכת ניהול תורים  

מרפאה היא מקום בו מעניקים טיפולים רפואיים שונים למטופלים. אין ספק כי מטרתה של מרפאה היא להעניק שירות וטיפול מיטבי, מקצועי ואיכותי לקהל המטופלים / הלקוחות שלה, אך במקביל למטרה זו, בעלי המרפאה הינם בעלי עסק לכל דבר ועניין ומטרתם הנוספת היא לייצר מרפאה רווחית וכזו שתגדל ותצמח ותייצר רווחים גם בעתיד. כך בדיוק עובדת מערכת לניהול תורים, כאשר המרפאה שלכם מנוהלת בצורה מקצועית, ממוחשבת וטובה, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם ניהול תקין, מתקדם ואיכותי, המשרת גם אתכם ואת הצוות וגם את המטופלים שלכם. אילו עוד יתרונות יש למערכת ניהול תורים? 

  • מהפכה דיגיטלית במרפאה: זמינות 24/7 למטופלים, ניהול יומנים (רופאים/ צוות מטפלים) לזימון תורים, הקמת דטא איכותי ועדכני על כל מטופל ומטופל, כולל דוחות ועדכונים שוטפים. 
  • קיצור זמני המתנה למטופלים.
  • מערכת נגישה וקלה להפעלה. 
  • התאמה מקסימלית לאופי המרפאה ולכל צורך שעולה.

איזו מערכת ניהול תורים תתאים לי? 

מערכת לניהול תורים הינה כלי טכנולוגי שמתעדכן כל הזמן ולכן על מנת לדעת איזו מערכת תתאים 

למרפאה / קליניקה שלכם, אנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבחון אילו מערכות נותנות מענה מיטבי לצרכים שלכם. גם כאשר מצאתם מערכת כזו או אחרת, מומלץ לצור קשר עם החברה ממנה רוכשים את המערכת ולבחון את רמת הביצועים שלה והאם באמת מתאימה לצרכים. 

בשוק יש כמה וכמה חברות המציעות מערכת לניהול תורים, בדקו 3-4 מהן וכך תוכלו לקבל החלטה מושכלת ובעיקר נכונה, עבור המרפאה שלכם.

סגור לתגובות על מערכת ניהול תורים

מאת:

פרסם באתר כ - 14 מאמרים.

.

דילוג לתוכן