לידרטק תציג את תוכנת היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית עטורת הפרסים שלה ומוצרים בעלי ביצועים גבוהים המאפשרים ADAS ו-AD ב-Tech.AD בברלין ב-26-28 במרץ, 2023

8 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

לידרטק תציג את תוכנת היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית עטורת הפרסים שלה ומוצרים בעלי ביצועים גבוהים המאפשרים ADAS ו-AD ב-Tech.AD בברלין ב-26-28 במרץ, 2023

הפתרון LeddarVision עטור הפרסים של LeddarTech

טכנולוגיית LeddarVision זכתה להכרה ב-Tech.AD USA ו-CES 2023

קוויבק סיטי, 8 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השתתפותה ב- Automotive Tech.AD Berlin במלון טיטניק שאוסי ברלין. LeddarTech היא שותפה מומחית של Tech.AD ותציג את הטכנולוגיה שלה; פייר אוליבייה, מנהל הטכנולוגיה הראשי של LeddarTech יהיה אחד המציגים באירוע.

 

התצוגה של LeddarVision של לידרטק (דוכן מס' 6)

™LeddarVision הוא פתרון היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית ברמת המערכת המציע ביצועים גבוהים בעלות נמוכה, עם אגנוסטיות לחומרה, עבור יישומי ADAS ו-AD תעשייתיים לרכב ולשטח.

חוויה: הדגמת לוח המחוונים האינטראקטיבי של LeddarVision עטור הפרסים

לוח המחוונים הזה מאפשר לנציגים לראות את הביצועים הגבוהים במיוחד של תוכנת LeddarVision ברמות שונות של אוטונומיה בתרחישים שונים, כגון תנאי מזג אוויר קיצוניים.

ארגנו מראש פגישה להדגמות מוצרים, ראיונות של אנליסטים בתקשורת ובתעשייה או דיונים עם משקיעים.

צפו בחשיפה של המוצרים החדשים ביותר של LeddarTech באירופה

משפחת מוצרי תוכנת הרכב LeddarVision Front-View (LVF) נותנת מענה לאתגרים עמם צריכים להתמודד בעת פיתוח יישומי ADAS ברמה 2/2+, כגון פתרון בעיות בטיחות ומציאת תוכנות היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית ניתנות להרחבה המציעות ביצועים גבוהים בעלות נמוכה. שני המוצרים השונים הללו הם בעצם ערמות של תוכנת היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת המשלבות באופן מיטבי אפנון חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג NCAP 2025/GSR 2022 של 5 כוכבים.

  • LeddarVision Front (רמת כניסה) (LVF-E): מוצר זה דוחף את מעטפת הביצועים, מכפיל את הטווח היעיל של החיישנים ומאפשר, לראשונה, פתרון עם שלושה חיישנים בלבד. חישה בעלות נמוכה, יחד עם הטמעה יעילה בפלטפורמת TDA4L, מובילה לעלות המערכת הנמוכה ביותר עבור ADAS ברמת הכניסה של +L2/L2.
  • LeddarVision Front (קצה גבוה) (LVF-H): עם תצורת חיישן מורחבת ל-1V5R המבוססת על מצלמת 3 מגה-פיקסל יחידה עם שדה לכידה של 120 מעלות וחמישה מכ"מים, ערימת ה-LVF-H מרחיבה את תמיכת התפיסה לטובת יישומי סיוע בכביש מהיר, כולל בקרת שיוט מותאמת במהירות של 160 קמ"ש, טווח של 200 מטר ומעבר נתיב חצי אוטומטי. יחד עם תכונות אחרות, כולל חישה בעלות נמוכה, מושג פתרון ADAS חסכוני לשילוב קדמי ברמת +L2/L2 פרמיום.

תכונה מיוחדת: LeddarVision Surround (+LVS-2). מוצר זה מרחיב ביעילות את תצורת חיישני ה-1VxR ממשפחת מוצרי ה-LVF בשילוב קדמי לתצורת 5V5R, ומשפר את התמיכה ביישומי סיוע בפקקים (TJA) וסיוע בכביש מהיר (HWA). הוא גם מאפשר יישומים כגון מעבר נתיב אוטומטי, עקיפה ובקרת שיוט מותאמת (ACC) עם הרחבה של טווחי המהירות. יתרה מזאת, +LVS-2 תומך בסיוע תמונה היקפית עבור שימוש בכביש מהיר מסוג L2/L2+ ADAS ברמת פרמיום ויישומי בטיחות NCAP 2025/GSR 2022 ברמת 5 כוכבים.

LeddarTech מציגה: ב-27 במרץ (בין השעות 11:30 עד 12:00 CET), מנהל הטכנולוגיה הראשי של LeddarTech, פייר אוליבייה, מהמשתתפים המועדפים ב-Tech.AD בזכות המצגות והמחשבות המרתקים שלו, יעביר מצגת מרכזית שכותרתה: "פתרון בעיות קריטיות המשפיעות על הבטיחות של ADAS כדי להאיץ את אימוץ ה-AD." מצגת זו תחשוף כמה סוגיות קריטיות המוכרות כיום ונוגעות לבטיחות וביצועים של ADAS ו-AD, מדוע הן משפיעות על האמון מצד הלקוחות וכיצד ניתן לטפל בהן כדי להאיץ את הבטיחות והאוטונומיה.

קבעו מראש פגישה עוד היום.

אודות Automotive Tech.AD Berlin

יום השנה העשירי: כנס AD & ADAS  עטור פרסים זה נועד להביא מהנדסים מתקדמים ומומחי רכב מיצרני OEM, דרגה 1s, ספקים ומכוני מחקר מובילים לשלב הבא. הצטרפו ליותר מ-600 מהמומחים והמנהלים המשפיעים ביותר בתחום הרכב האוטונומי בברלין.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא חברת תוכנה גלובלית שנוסדה בשנת 2007, מפתחת ומספקת פתרונות תפיסה מקיפים המאפשרים פריסה של יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית. התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב מיישמת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי ליצור מודלים תלת-ממדיים מדויקים ביותר של הסביבה, ומאפשרת קבלת החלטות טובה יותר וניווט בטוח יותר. טכנולוגיה זו, בעלת ביצועים גבוהים, מדרגית וחסכונית ממונפת על-ידי יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי Tier 1-2 ליישום יעיל של פתרונות רכב ורכבי שטח.

 

LeddarTech אחראית לכמה חידושים בתחום החישה מרחוק, עם יותר מ-150 פטנטים שהוענקו או הוגשו עבורם המשפרים את יכולות ADAS ו-AD. תפיסה אמינה היא קריטית בהפיכת הניידות הגלובלית לבטוחה יותר, יעילה יותר, בת-קיימא ומשתלמת: זה מה שמניע את LeddarTech להפוך לפתרון התוכנה הנפוץ ביותר למיזוג חיישנים ותפיסה.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

קשרי משקיעים ואתר האינטרנט: 

 

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

 

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/e8d665fc-e659-482b-bde7-9528b740e81a

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על לידרטק תציג את תוכנת היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית עטורת הפרסים שלה ומוצרים בעלי ביצועים גבוהים המאפשרים ADAS ו-AD ב-Tech.AD בברלין ב-26-28 במרץ, 2023

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן