WHR מציגה כלי בינה עסקית ארגוני חדש לשירות לקוחות

7 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

WHR מציגה כלי בינה עסקית ארגוני חדש לשירות לקוחות

 

מילווקי, 7 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

WHR Global (WHR), מובילה בתעשייה העולמית למיקום מחדש של עובדים, הודיעה על השקת כלי הבינה העסקית הארגוני החדש שלה שתוכנן במיוחד כדי לשרת את הצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותיה. הכלי החדש, הנקרא WHR Insights, הוא סדרה של הדמיות נתונים אינטראקטיביות המוטמעות בפורטל הלקוחות של WHR, הניתנות להתאמה אישית לתוכניות המיקום מחדש של כל לקוח, ההטבות, המדיניות ומדדי KPI אחרים. WHR Insights מנתח נתונים לגבי ההוצאות על כל עובד (למשל, משלוחי מוצרים לבית), שביעות רצון מהסקר, חריגים במדיניות ורכיבים בודדים. הכלי, שמוצע בחינם לכל הלקוחות, מקל עליהם לקבל החלטות טובות יותר להיכן להעביר עובדים, מהי רמת הדיור וההטבות האחרות שיש לספק, וכיצד להעניק את התמיכה הכוללת הטובה ביותר לעובדים במהלך מיקום מחדש או במשימת מעבר.

לחצו כאן כדי לצפות בסרטון קצר על WHR Insights.

 

על ידי שימוש ב-WHR Insights , צוותי ניוד ומשאבי אנוש יכולים למטב תוכניות, להבטיח שהם מספקים את התמיכה הטובה ביותר שאפשר לספק לעובדים במהלך תהליך המעבר או ההקצאה, ובתורם, להגביר את שביעות הרצון והשימור של העובדים. הכלי מציג נתונים חדשים שמתרעננים מדי לילה, והלקוחות יכולים לצפות בנתוני בזמן אמת.

 

לדברי מנהל היוזמות האסטרטגיות של WHR, שון ת'רון (Sean Thrun), "WHR Insights הוא התוספת האחרונה לחבילת הטכנולוגיה שאנו מציעים ללקוחות שלנו. אנו מאמינים שניתוח נתונים אינטראקטיבי צריך להיות הנורמה בניוד גלובלי, ולא היוצא מן הכלל. באמצעות WHR Insights כל בעלי העניין יכולים לקבל החלטות מושכלות שחיוניות להצלחת תוכניות הניוד שלהם. הרכש יכול לעקוב אחר גיוון ההוצאות, שביעות הרצון של העובדים ועוד בעת חישוב עמלות בסיכון לפי הסכם השירותים הראשי. הצוותים הפיננסיים יכולים להציג תחזיות וצבירה של תקציב המיקום מחדש, סינון לפי מרכז עלות או חטיבה וייצוא הנתונים באופן מיידי לצורך מניפולציה נוספת ב-Excel. צוותי ניוד מתחילים בבחירת תבניות עבור לוח המחוונים שנבנו מראש בידי WHR, בין אם זה ניצול רכיבי הליבה בגמישות, מוצרי בית בלבד, תקציב לעומת ביצוע בפועל, סכום חד פעמי, חריגות ממדיניות, ייזום, שביעות רצון של העובדים או מכירת בית. לאחר מכן, אנו מתאימים כל לוח מחוונים לתוכנית, למדיניות ולמבנה הארגוני שלכם לפי בקשתכם.

עם WHR Insights, חברות יכולות לקבל החלטות מושכלות שמיטיבות הן עם העובד והן עם הארגון, מה שמוביל לשיעורי שימור משופרים ולפרודוקטיביות מוגברת. בנוף העסקי התחרותי של ימינו, הגדרת הפתרון הנכון כמו WHR Insights יכולה להעניק לחברות יתרון אסטרטגי בהעברת עובדים".

אודות WHR Global

 

WHR Global (WHR) היא חברה גלובלית פרטית, לניהול רילוקיישן/עיתוקים של עובדים, המובחנת במבנה של אספקת שירותי משלוח מדוקדקים וקפדניים והטכנולוגיה הקניינית החדשנית ביותר שלה. ל-WHR יש משרדים בוויסקונסין, שווייץ וסינגפור. עם שיעור שימור לקוחות של 100% בעשר השנים האחרונות, WHR ממשיכה למצב את עצמה כספקית האמינה בעיתוק עובדים גלובלי. WHR ממשיכה למצב את עצמה כמובילה המהימנה ברילוקיישן גלובלי של עובדים. WHR פועלת על פי החזון והתשוקה שלה לקידום חיים קדימה ((Lives Forward® ולהפיכת המורכבות לפשוט.

למידע נוסף על WHR, בקרו בכתובת https://www.whrg.com או עקבו בלינקדאין או בטוויטר.

 

קשרי מדיה

Mindy Stroiman, Corporate Writer
[email protected]
262.523.7510

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על WHR מציגה כלי בינה עסקית ארגוני חדש לשירות לקוחות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן