אייפקס (I-PEX) וטרמאונט (Teramount) מכריזות על שיתוף פעולה בתחום חיבורי סיבים שניתנים להסרה עבור סיליקון פוטוניקס

5 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

אייפקס (I-PEX) וטרמאונט (Teramount) מכריזות על שיתוף פעולה בתחום חיבורי סיבים שניתנים להסרה עבור סיליקון פוטוניקס

קיוטו, יפן וירושלים, 2 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת I-PEX, מובילה בתחום מחברי שידור בתדר גבוה ובמהירות גבוהה, וחברת Teramount Ltd, המובילה באריזת סיבי סיליקון פוטוניקס, הודיעו היום על שיתוף פעולה לקידום קישוריות אופטית שניתנת להסרה, עשויה סיליקון פוטוניקס לשימוש במרכזי נתונים, למטרת  יישומי נתונים וטלקום אחרים במהירות גבוהה.

הדרישה ההולכת וגוברת לרוחב פס גבוה, הספק נמוך והשהייה נמוכה ביישומי רשת ויישומי מחשוב מתקדמים, הובילה לאימוץ הולך וגובר של סיליקון פוטוניקס, ולצורך מתמשך לחבר עוד ועוד סיבים אופטיים לשבבי סיליקון. הקישוריות הזו צריכה להיות אמינה, ניתנת לעיבוד מחדש, ניתנת לשירות וגם חסכונית, מה שיוצר אתגר עצום. שיתוף הפעולה בין אייפקס וטרמאונט  יספק פתרון פורץ דרך של קישוריות סיבים אשר ניתנים להסרה, עם שבב המבוסס על טכנולוגיית האופטיקה המיישרת את עצמה של טראמאונט ומערכות התקעים והמחזיקים המדויקות במיוחד של אייפקס.

"קישוריות סיבים שניתנים להסרה לשבבי סיליקון פוטוניקס היא שינוי משמעותי עבור התעשייה. באחרונה ראינו מספר גדל והולך של לקוחות שמתעניינים בתקע הפוטוני שניתן להסרה של טרמאונט עבור יישומי הסיליקון פוטוניקס שלהם, מכיוון שזה מאפשר עידן חדש פתרונות  של קישוריות סיבים הניתנים לשירות ואמינים" אמר השאם טאהא (Hesham Taha), מנכ"ל. "אייפקס היא מובילה בתעשיית המחברים, ואנו נרגשים לשתף איתם פעולה, כדי לקדם את הטכנולוגיה שלנו לייצור ברמה תעשייתית בהיקף גבוה"

"אנו שמחים מאוד לתמוך במימוש התפיסה פורצת הדרך של תקע פוטוני הניתן להסרה של טראמאונט עם יכולות העיצוב והייצור המדויקות במיוחד של אייפקס" אמר קואיצ'י פוג'י (Koichi Fujii), מנהל כללי לשיווק של אייפקס. "אנחנו מצפים לעבוד איתם כדי לעזור להחדיר פתרונות סיליקון פוטוניקס למרכזי נתונים ויישומים אחרים"

אודות I-PEX:

אייפקס היא יצרנית ייחודית ואיכותית של מחברים, חיישנים, חלקים יצוקים מורכבים ומוצרים נוספים מן המתקדמים בעולם, המבוססים על תהליך ייצור אולטרה-מדויק שהשתכלל במהלך 60 השנים האחרונות. אייפקס, כמומחית לפיתוח מוצר חדשני ופתרונות הנדסיים, מחויבת להתעלות על ציפיות הלקוחות ברחבי העולם, באמצעות עבודת צוות גלובלית, במטרה להיות החברה שלקוחותינו בוחרים אותה כראשונה. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.i-pex.com

אודות Teramount

טרמאונט משנה את עולם הקישוריות האופטיות על ידי הצעת פתרון חדשני לחיבור אופטיקה לסיליקון עבור מרכזי נתונים, מחשוב מתקדם, חיישנים ויישומי נתונים וטלקום אחרים. פתרון ה- PhotonicPlug החדשני שלה מספק קישוריות מדרגית של סיבים לשבבים פוטוניים, ומייצב את הפוטוניקה עם יכולות ייצור ואריזה סטנדרטיות של מוליכים למחצה בנפח גבוה. משרד Teramount ממוקם בירושלים. למידע נוסף, בקרו  באתרwww.teramount.com

למידע נוסף

 

אנשי קשר של Teramount:
Hesham Taha
Chief Executive Officer
Teramount Ltd.
טלפון:+ 972 50 641 9792
דוא"ל:  info@teramount.com

אנשי קשר של I-PEX:
Koichi Fujii
General Manager, Marketing
I-PEX Inc.
טלפון: : + 81 45 472 7111

כתובת אתר: www.i-pex.com

 

מקור: Teramount

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת https://www.businesswire.com/news/home/53353269/en

מולטימדיה:

צילום:

 

תקע פוטוני נתיק להרכבת סיבים אופטיים הניתנים לתחזוקה באריזה משותפת (צילום: Teramount)

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אייפקס (I-PEX) וטרמאונט (Teramount) מכריזות על שיתוף פעולה בתחום חיבורי סיבים שניתנים להסרה עבור סיליקון פוטוניקס

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.