וואווי משיקה פתרונות One 5G להנעת כל פסי הרוחב ל-5G

4 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

וואווי משיקה פתרונות One 5G להנעת כל פסי הרוחב ל-5G

ברצלונה, ספרד, 28 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

בקונגרס המובייל העולמי (MWC) ברצלונה 2023, וואווי חשפה סדרה מלאה של פתרונות One 5G, המסוגלים להניע את כל התדרים ל-5G. קאו מינג (Cao Ming), נשיא קו המוצרים האלחוטיים של וואווי, אמר: "הפיתוח המהיר של 5G ימריץ את ההתפתחות של כל פסי הרוחב ל-5G. כדי לעזור למפעילים למקסם את הערך של כל פס ולשפר ללא הרף את יכולות הרשת במספר מימדים, פתרונות ה-One 5G של וואווי לא רק מספקים ביצועים מובילים בתעשייה, אלא גם כוללים O&M ופריסה פשוטה, כמו גם יעילות אנרגטית ויכולת התפתחות נטולת תחרות".

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20230227006018/en/

רשתות מרוכזות של TDD+FDD הופכות לשיטת הבנייה המרכזית של 5G. פתרון  5G אחד יכול לשחרר את מלוא העוצמה של כל פסי הרוחב באתר אחד המבוסס על TDD, FDD ודיגיטליזציה פנימית. בנוסף, intelligentRAN מאפשרת שיתוף פעולה מעמיק ורחב רשת בכל התרחישים, ועוזרת למפעילים לבנות את רשתות ה-5G החסכוניות ביותר.

ELAA לכיסוי והענקת חוויה אופטימליים של TDD ו-MetaAAU לכל התרחישים

שילובים של תוכנה וחומרה מתקדמים, כגון מערך אנטנות גדול במיוחד (ELAA) ואלגוריתם AHR, יכולים להביא לכיסוי TDD אופטימלי ולחוויה האולטימטיבית. MetaAAU חדש "0 ביט, 0 וואט" מציע כיסוי מעולה, תוך שמירה על יעילות אנרגטית אופטימלית, בכל התרחישים, כמו גם הבטחת צריכת חשמל נמוכה במיוחד כאשר העומס הוא קל.

במונחים של תרחישי ספקטרום מיוחדים, ה- MetaAAU של 800 מגה-הרץ, הכולל את רוחב הפס הגדול ביותר בתעשייה, יכול לכסות פס C מלא. זה מקל על הפריסה הפשוטה של 3400 מגה-הרץ עד 3800 מגה-הרץ, ויכסה גם 3800 מגה-הרץ עד 4200 מגה-הרץ בעתיד. עבור תרחישים עם שטח התקנת אנטנות מוגבל, וואווי תשיק את Meta BladeAAU, המשלבת באופן חדשני טכנולוגיות Meta ו-Blade. Meta BladeAAU מאפשר לפרוס את כל פסי תת ה-6 GHz על עמוד בודד. החלק האקטיבי שלו משודרג ל-MetaAAU, ומשיג יעילות אנרגיה וביצועים אופטימליים, עבור פסי TDD, בעוד שהחלק הפאסיבי שלו משודרג ל-2L8H כדי לתמוך בתצורה אופטימלית, על פי דרישה של תת 3 GHz.

באמצעות חדשנות מתמשכת בהנדסת מערכות M-MIMO, מודול 32T32R M-MIMO החדש של וואווי עבור תחנות בסיס מאקרו שוקל  12 ק"ג בלבד. לא רק שהוא בעל ביצועים גבוהים, הוא גם כולל את העיצוב הקל ביותר בתעשייה, כלומר ניתן להתקין אותו עם אדם אחד בלבד ולשאת אותו ביד אחת. זה עוזר להגביר את יעילות בניית הרשת של המפעילים.

פריצות דרך נוספות בטכנולוגיות פס רחב במיוחד, מרובות אנטנות, המאיצות את ההתפתחות של כל התדרים לכיוון 5G

פסי FDD קיימים ממשיכים להתפתח לקראת 5G, אך מתמודדים עם אתגרים כמו ספקטרום מקוטע, רוחב פס צר וריבוי RATs. כדי לטפל בבעיות אלו, וואווי מקדמת פתרונות רחבי פס וריבוי-אנטנות המפשטים את הפריסה, משפרים את היעילות הספקטרלית וכן מאזנים בין 5G לבין RATs קיימים.

שילוב החומרה והאלגוריתמים העדכניים ביותר, 4T4R RRU עם פס רחב במיוחד, מפשטים את הפריסה של כל רצועות ה-FDD וה-RAT תוך קיצוץ של 20% בצריכת האנרגיה. יתר על כן, טכנולוגיית ביטול ה-PIM המובנית מבטלת הפרעות, ו-SingleCell ומשפרת את הקצב הנתפס על ידי המשתמש בקצה התא ב-20%.

תודות לטכנולוגיית 5G NR בעלת דיוק גבוה ליצירת אלומה, 8T8R RRU עם פס רחב במיוחד יכול לשפר בו זמנית את קיבולת הרשת והכיסוי, ולהגדיל את חווית המשתמש ב-40%. בתרחישי עומס בינוני וכבד, טכנולוגיית Power-Boosting מאפשרת שיתוף כוח דינמי של 100% בין ספקים ובין RAT, ומאפשרת את אותם ביצועים עם צריכת חשמל נמוכה ב-30%. בתרחישי עומס קל, Power-Adapting תומך בתזמון צריכת חשמל, על פי דרישה, כדי להשיג צריכת חשמל בסיסית שוות ערך בין 8T8R ו-4T4R RRUs.

ל-FDD M-MIMO של וואווי עבר ממוסחר נרחב ברחבי העולם, מכיוון שהוא מסוגל להגדיל את הקיבולת פי חמישה. ה-FDD BladeAAU החדש שהושק הוא שילוב של FDD M-MIMO וטכנולוגיית אנטנה שקופה ומתקדמת. הוא משיג כיסוי אופטימלי מתחת ל-3 GHz וקיבולת אולטימטיבית, תוך תמיכה בפריסה חד-קוטבית.

זה מרחיב את חוויית ה-5G והפרימיום הפנימית, ומבטיח שכיסוי ה-5G משתרע מאזור עירוני לאזורים כפריים

תרחישים פנימיים נושאים כיום 70% מכל תעבורת הרשת האלחוטית. פתרון Huawei LampSite 5.0 משלב 3G, 4G ו-5G, עט עיצוב זה מופחת משקלו ונפחו ב-25% ואת צריכת החשמל באתר ב-40%. הוא נתמך על ידי M-MIMO מבוזר, וגם מסוגל לתרגם הפרעות להגדלה ולהביא להרחבה של פי 4 לקיבולת הרשת, ולהשיג חווית גיגה-ביט בכל מקום. LampSite 5.0 הפך לבחירה המובילה בתרחישים פנימיים רבים, כמו נמלי תעופה, תחנות רכבת וקניונים.

באזורים כפריים מרוחקים, פתרון RuralLink של וואווי מספק כיסוי תלת מגזרי עם RRU בודד ואנטנה אחת בלבד. הוא משתמש בחזית מיקרוגל כדי לפשט את הפריסה, לבטל את הצורך ב-BBUs ולהרחיב את טווח הכיסוי של אתרים מרוחקים עד 20 ק"מ. עם עיצוב פשוט וצריכת חשמל נמוכה. RuralLink תומך ב-O&M מרחוק ודורש רק שישה פאנלים סולאריים כדי להפעיל אתר בודד.

SDIF מובילה פיתוח בר קיימא בתעשיית האנטנות: יעילות אנרגטית גבוהה יותר ב-20% בכל פסי הרוחב

הזנת אותות ישיר (SDIF) היא טכנולוגיית האנטנה המתקדמת הייחודית של וואווי. זה חוסך מספר רב של מזינים וכבלים, ומשפר את דיוק המשרעת והפאזה תוך הפחתה משמעותית של אובדן אימפדנס ומגביר את יעילות ה-RF הכוללת של האנטנה. טכנולוגיית ה-SDIF של וואווי מיועדת לכל תרחישי האנטנות והסדרות, כדי לעמוד בדרישות תצורה ספציפיות לפסים ולאזור, מה שמביא לעלייה של 20% ביעילות האנרגיה של כל פסי הרוחב.

מצב רב-ערוצי רחב במיוחד הוא קריטי עבור הדור הבא של MAGICSwave

מוצרי ה-2T החדשים התומכים ברצועות קונבנציונליות (עם רוחב פס של 800 מגה-הרץ) מאפשרים לצרף יותר ספקים. מוצרי 2T החדשים התומכים ב-E-band מספקים קיבולת של 25 Gbps. ובזכות כוח שידור גבוה יותר, ואנטנות מעקב קרן חכמות, מרחק השידור שלהן גדול ב-50% מהטובים בביותר תעשייה.

IntelligentRAN מסמן נתיב חדש עבור מודיעין RAN

Huawei IntelligentRAN מביאה תבונה ל-RAN ומספקת שלוש פונקציות עיקריות: iPowerstar, iHashband ו-iFaultcare. תוצאות בדיקת הרשת בתנאי אמת מראות שה-iPowerstar מכפיל את אפקט החיסכון באנרגיה בהשוואה לפתרונות קונבנציונליים, בעוד שה-iHashband משפר את חווית המשתמש ב-30%, וה-iFaultcare משפר את יעילות פתרון הבעיות ב-40%. IntelligentRAN תביא אפליקציות חכמות שונות ליותר תרחישים ותאפשר שיתוף פעולה מעמיק בין כל הפסים וכל התרחישים.

"וואווי תעזור למפעילים לפתח את כל פסי הרוחב של 5G באמצעות מספר חידושים ייחודיים, ולספק למשתמשים את חוויית הרשת הסלולרית האולטימטיבית. במבט קדימה, וואווי תמשיך לחדש לצד לקוחות גלובליים, כדי להשיג עתיד של הצלחה לכולם עבור 5G." אמר מר קאו. (Cao.)

MWC Barcelona 2023 מתקיים מה-27 בפברואר עד ה-2 במרץ בברצלונה, ספרד. וואווי מציגה את המוצרים והפתרונות שלה בדוכן 1H50 באולם Fira Gran Via 1. יחד עם מפעילים גלובליים, אנשי מקצוע בתעשייה ומובילי דעה, אנו נכנסים לנושאים כמו הצלחה עסקית של 5G, הזדמנויות 5.5G, פיתוח ירוק, טרנספורמציה דיגיטלית, והחזון שלנו להשתמש בתוכנית העסקית GUIDE כדי להניח את הבסיס ל-5.5G ולבנות על הצלחת 5G לצורך שגשוג רב יותר. למידע נוסף, בקרו בכתובת: https://carrier.huawei.com/en/events/mwc2023.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53353256/en

 

למידע נוסף

Xu Jing, Huawei Technologies Co. Ltd, xujing70@huawei.com

מקור:  Huawei.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על וואווי משיקה פתרונות One 5G להנעת כל פסי הרוחב ל-5G

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.