מתקדמים לקראת עידן המטאברס: du UAE ו-Huawei חותמות על שיתוף פעולה אסטרטגי של רשת 5.5G

4 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מתקדמים לקראת עידן המטאברס: du UAE ו-Huawei חותמות על שיתוף פעולה אסטרטגי של רשת 5.5G

ברצלונה, ספרד, 2 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

במסגרת קונגרס המובייל העולמי (MWC) שנערך בברצלונה ב-2023, du מ-Emirates Integrated Telecommunications Company (EITC) ו-Huawei חתמו על מזכר הבנה (MoU) בנוגע לשיתוף פעולה אסטרטגי של רשת 5.5G. בחתימתן ציינו שתי החברות שלב חדש בשותפות ארוכת הטווח שלהן.

כאחת ממפעילות הטלקומוניקציה בעלות קצב הגידול הגבוה ביותר באיחוד האמירויות, du פועלת תוך שיתוף פעולה הדוק עם וואווי ומפגינה ביצועים יוצאי דופן בחוויית רשת דור 5 (5G) ופיתוח השירות ותוך תפיסת נתח גדול מהשוק במזרח התיכון. באמצעות שותפות זו, du ו-Huawei יחזקו את שיתוף הפעולה ביניהן ליצירת חדשנות ברשת ה-5.5G, כולל חידושים טכנולוגיים ופיתוח של רשת E2E אשר יסייעו ל-du להמשיך ולשפר את חוויית המשתמש ולהוביל את השוק באיחוד האמירויות בתחום פיתוח 5.5G.

סלים אלבלושי, אחראי טכנולוגיה ראשי ב-du UAE, קאו מינג, נשיאHuawei Wireless Network Product Line, מנכ"ל Huawei UAE, ליו ג'יאווי ומנהלים נוספים משתי החברות השתתפו בטקס החתימה.

על פי מזכר ההבנות, du ו-Huawei ישתפו פעולה בשלושה היבטים הקשורים ל-5.5G. בהיבט החדשנות, החברות יתמקדו בטכנולוגיות מובילות הכוללות את ELAA-MM (Extremely Large Antenna Array Massive MIMO), ‏Passive IoT, Virtual Large Carrier ועוד, וכן ידונו במפת הדרכים לפיתוח רשת E2E. מבחינת חקר היישומים, שתי החברות יערכו מחקר בנוגע לתרחישים חדשים וכן יזהו יישומים פוטנציאלים בהתאם לדרישות המקומיות, כגון מטאברס, פגישות הולוגרפיות ו-XR. מבחינת הבנייה של אקוסיסטמה, החברות תפעלנה יחד עם שותפים גלובליים ומקומיים בענף להקמת מערכת אקולוגית מבוססת 5.5G יציבה ולקידום הצלחה עסקית רב תחומית.

סלים אלבלושי, אחראי טכנולוגיה ראשי ב-du, אמר: "du מחוייבת לעבוד עם הגורמים המובילים בענף ובעולם ליצירת פתרונות חדשים שיעזרו לנו להישאר בחזית החידושים הטכנולוגיים. השותפות שלנו עם Huawei, אשר עולה בקנה אחד עם אסטרטגיית המטאברס של איחוד האמירויות, תאפשר ל-du לעמוד ביעדיה ולהפוך את טכנולוגיית 5.5G לזמינה עבור שימוש מסחרי. יחדיו נוכל ליצור חוויות XR עוטפות, איכותיות ואמינות עבור המשתמשים. מטרתנו היא ליצור מערת אקולוגית בה ניתן יהיה להפיק תועלת מכל היבט של החיים מהתכונות הייחודיות בהן ניחנה טכנולוגיית 5.5G, החל בקישוריות משופרת ובמהירויות גבוהות יותר וכלה ב-IoT בתרחיש מלא עם כיסוי נרחב.

קאו מינג, נשיא Huawei Wireless Network Product Line אמר "אנו מחוייבים לספק פתרונות יצירתיים המבוססים על דרישות המשתמשים. אנו נעבוד לצד du ונפתח חידושי 5.5G, נחקור ונקדם טכנולוגיות 5.5G ונטמיע יכולת מסחרית במקרי שימוש תוך התבססות על התרחישים המקומיים שקיימים באיחוד האמירויות, זאת במטרה לשפר את חוויית הרשת וליצור עולם דיגיטלי וחכם".

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53354521/en

אנשי קשר

Xu Jing, Huawei Technologies Co., Ltd, [email protected]

 

מולטימדיה

 

תמונהPhoto

נציגי du UAE ו-Huawei חותמים על מזכר ההבנות (תמונה: Business Wire)

לוגו

מקור: Huawei Technologies Co., Ltd

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מתקדמים לקראת עידן המטאברס: du UAE ו-Huawei חותמות על שיתוף פעולה אסטרטגי של רשת 5.5G

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן