רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי תאגיד צ'ארלס שוואב שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SCHW

3 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי תאגיד צ'ארלס שוואב שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SCHW

 

 

ניו יורק, 1 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות פוטנציאליות של ניירות ערך בשם בעלי המניות של תאגיד Charles Schwab  צ'ארלס שוואב (NYSE: SCHW) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Schwab  הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Schwab ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת להחזיר את הפסדי המשקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית או למידע אודות התביעה הייצוגית, היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6945, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: ב-1 ביולי 2021, Schwab  חשפה כי החברה "הגיבה לחקירה של רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) שעלתה מבדיקת ציות". החקירה עסקה בעיקר ב"גילויים היסטוריים הקשורים לפתרון הייעוץ הדיגיטלי של Schwab Intelligent Portfolios®  (SIP)". Schwab  חשפה עוד כי "תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2021 יכללו חבות וחיוב נלווה שאינו ניתן לניכוי בסך 200 מיליון דולר".

 

לאחר מכן, ב-13 ביוני 2022, הודיעה ה-SEC כי היא "מחייבת שלוש חברות בנות של יועצי השקעות של צ'ארלס שוואב" ש"הסכימו לשלם 187 מיליון דולר ללקוחות שנפגעו כדי ליישב את ההאשמות". ה-SEC האשימה את Schwab  בהטעיית משקיעים שהשתמשו בפתרון הייעוץ הדיגיטלי שלה, Schwab Intelligent Portfolios. במקום "מתודולוגיית בניית תיקים ממושמעת" שביקשה "תשואה אופטימלית", "הנתונים של Schwab  עצמה הראו שברוב תנאי השוק, המזומנים בתיקים יגרמו ללקוחות להרוויח פחות כסף גם תוך לקיחת אותה כמות סיכון".

 

במידע זה, מחיר המניה של Schwab  ירד ב-1.98 דולר למניה, או כ-3%, ונסגר ב-13 ביוני 2022 במחיר של 60.24 דולר.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי תאגיד צ'ארלס שוואב שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SCHW

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן