ריקוד סלסה משגע את העולם

12 בדצמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ריקוד

ריקוד סלסה משגע את העולם
ריקוד הסלסה הגיע אלינו מקובה, מהסמטאות העתיקות, האוכל המשכר, התרבות המטורפת. הריקוד הוא ריקוד קצבי ומהיר, מלא כיף והנאה גדולה.
ריקודי הסלסה התחילו לשגע את העולם בשנים האחרונות. הם הגיעו לאמריקה הדרומית והצפונית, לאיים הקריביים, לאפריקה, אירופה ואסיה. כיום הסלסה היא ריקוד שרוקדים בכל העולם, יש מועדוני סלסה, קורסים של סלסה ואירועים.
ישראל היא מעצמת סלסה עולמית. היא מארחת קונגרסים ורקדנים מכל העולם. רקדנים מישראל נוסעים לאירועים ותחרויות בכל העולם. בישראל יש מדריכי סלסה מצויינים, הריקוד התפתח מאוד ושואב השראה מריקודים אחרים שנרקדים בישראל ולכן רמת הריקוד היא גבוהה מאוד.
למה כדאי לרקוד סלסה?
ריקוד סלסה הוא קצבי ומהיר, וההנאה ממנו היא גדולה. הוא עוזר לשמור על הכושר הגופני, מזיז את כל אברי הגוף. הוא עוזר להורדת קלוריות ולשריפת שומנים.
בנוסף לכך, הריקוד מאוד משחרר והמוסיקה מקפיצה ומהנה. נורא כיף לרקוד סלסה ולכן הריקוד הוא מאוד ממכר.
סוגי הסלסה השונים
הסלסה הקובנית (זו שהגיעה מקובה) היא הסלסה המקורית. לאחר מכן, בהרבה מקומות התפתחו עם הזמן סגנונות שונים, למשל יש סגנון של סלסה פורטוריקנית, סלסה קולומביאנית, סלסה בסגנון LA  שפותח במיוחד להופעות ושואו, סלסה רואדה – סלסה חברתית במעגל עם מוביל שמסמן לרקדנים מה התרגילים שצריך לעשות.
זוגות שמתחתנים יכולים להרכיב באמצעות הסלסה ריקוד חתונה מהאגדות. הריקוד של הסלסה מתאים מאוד להופעות כי הוא מלא אנרגיות ושואו, ולכן הרבה זוגות בוחרים לעשות ריקוד חתונה לחתן והכלה באמצעות ריקוד הסלסה.
גם ריקוד בת מצווה הוא ריקוד שעושים אותו הרבה פעמים באמצעות הסלסה.
בשני הריקודים עושים כוריאוגרפיה מיוחדת ובוחרים שיר שאוהבים – והופס, יש לכם אחת ריקוד שכולם מתלהבים ממנו.
כאשר עושים ריקוד חתונה, ריקוד בת מצווה, או כל ריקוד אחר, מומלץ לקחת שיעורים פרטיים בסלסה, עם מדריך מקצועי, וזאת כדי שיהיה אפשר ללמוד את הריקוד בצורה הטובה ביותר, לחבר אותו לקצב, להוסיף תנועות גוף, הפלות, השכבות, ברייקים ועוד.
לסיכום, לכו לרקוד סלסה- כי אתם ממש תהנו.

סגור לתגובות על ריקוד סלסה משגע את העולם

מאת:

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.