Pyramid Analytics משקיעה במדינות בנלוקס; הספקית של פלטפורמת Decision Intelligence צפויה לשאת דברים בכינוס BDA Europe 2023 שייערך בהולנד

3 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Pyramid Analytics משקיעה במדינות בנלוקס; הספקית של פלטפורמת Decision Intelligence צפויה לשאת דברים בכינוס BDA Europe 2023 שייערך בהולנד

 

המשתתפים ילמדו אודות האופן שבו הבינה המשמשת לקבלת החלטות הופכת את הנתונים לקווים עסקיים וערוצי הכנסה חדשים

לונדון, ניו-יורק ותל אביב, 2 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics (Pyramid) הכריזה היום על מחויבותה לטיפול בצורכיהם של ארגונים ממוקדי נתונים במדינות בנלוקס, וזאת עם גיוסה של לורה קוטלינקסי  Laura Kotlinksi כמנהלת לקוחות עבור האזור. בנוסף, Pyramid צפויה להציג ולשאת דברים במסגרת כינוס BDA Europe 2023, שייערך ב-8 במרץ באוטרכט, הולנד. מדובר באירוע מוביל שממוקד בניתוח ביג דאטה ואשר מטרתו ללמד, ליידע ולחבר בין ארגונים באמצעות טכנולוגיות שיסייעו להם להתמודד עם אתגרים מוכווני נתונים ואנליטיים.

נקודות מרכזיות אודות BDA Europe:

*קולין שוברוק, מהנדס פתרונות, יציג את "בינה לקבלת החלטות: השלב הבא בתחום האנליטיקה" בשעה 12:15 (אזור הזמן של מרכז אירופה), בתאריך 8 במרץ.

*המשתתפים ילמדו כיצד פלטפורמת ה-Digital Intelligence שלPyramid Analytics מייעלת וממטבת תהליכי ניתוח, מעצימה את היכולת לספק תובנות הנוגעות לעסק (מן ההנהלה הבכירה ועד לעובדים שבחזית העסק), מונעת פעילות שאינה אחידה ומפחיתה בצורה ניכרת את עלות הבעלות הכוללת.

 

*הצטרפו אלינו בדוכן 7 והכירו את צוות Pyramid, צפו בהדגמות של הפלטפורמה של החברה ולמדו כיצד Decision Intelligence יכולה לשנות לחלוטין את מערכת היחסים שלכם עם הנתונים.

 

* Pyramid היא נותנת חסות זהב באירוע ומצטרפת למציגות נוספות, כולל Intodq2, Vertica, Carto, Vast ו-Fivetran.

 

BDA Europe 2023 הוא הכינוס המוביל באירופה בתחום הביג דאטה אנליטיקס. הוא מאפשר למשתתפים ליצור קשרים, לקיים דיונים ולחדש בעזרת מומחים וארגונים גלובליים, שלהם מוניטין בתחומי הגיבוש והביצוע של אסטרטגיות דאטה ואנליטיקה אשר מקדמות את החדשנות בעסק.

כחלק ממחויבותה של החברה ללקוחות, לשותפים ולקהילת המשתמשים הרחבה שלה באזור בנלוקס, Pyramid גייסה לשורותיה את לורה קוטלינסקי כמנהלת לקוחות האזור. לורה, שהייתה פעילה בעבר בדרום אפריקה, תעבוד עם ראשי תחום האנליטיקה ברחבי האזור, במטרה להמחיש את עוצמתה של פלטפורמת Pyramid Decision Intelligence, אשר מספקת תובנות מוכוונות נתונים שמאפשרות לקבל החלטות מהירות ומושכלות יותר.

לורה, שתנהל את פעילותה מן האזור, תוביל את מאמצי ההסברה של האופן שבו ארגונים יכולים להפיק את המרב מעיבוד מוקדם של נתונים, ניתוח עסקי ומדע הנתונים בהכוונת בינה מלאכותית (AI) – והכול במסגרת פלטפורמה אחת. בד בבד, יושם דגש גם על הדרך שבה ניתן להפחית עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות באמצעות הטמעה כלל-ארגונית של גישה אסטרטגית לבינה עסקית ולניתוח.

"אני שמח ש-Pyramid ממשיכה להרחיב את פעילותה במדינות בנלוקס", אומר ג'ספר דרנת', מנהל הנגשת נתונים וניתוח ב-Philadelphia Healthcare, ארגון ללא כוונת רווח שפועל בהולנד ומשתמש בפלטפורמת Decision Intelligence של Pyramid. "אנחנו מצפים לשיתוף פעולה עם ארגונים מקומיים נוספים, במטרה ללמוד כיצד נוכל כולנו להפיק תועלת רבה עוד יותר מתהליכי קבלת החלטות מונעי נתונים, כמו גם מחיזוי אנליטי ומלמידת מכונה".

אודות Pyramid Analytics

Pyramid Analytics‏ ‎היא הדור הבא של אנליטיקה עסקית. הפלטפורמה עטורת הפרסים של Pyramid לבינה תומכת החלטות מעצימה אנשים בעזרת תובנות מרובדות, אוטומטיות ושיתופיות, שמנחות את המשתמש כיצד להשתמש בנתונים בצורה פשוטה במהלך קבלת ההחלטות.‎ ‎הפלטפורמה של Pyramid Analytics‏ ‎מספקת גישה ישירה לכל הנתונים, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל משתמש ועונה על כל צורך באנליטיקה, וזאת בסביבה שאינה דורשת כתיבת קוד. היא מחברת בין שלב הכנת הנתונים, הניתוח העסקי ומדעי הנתונים ומאחדת אותם לפלטפורמה יחידה ושוטפת, ומעניקה לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות חכמה. הפלטפורמה מאפשרת גישה אסטרטגית, כלל-ארגונית לבינה עסקית ולאנליטיקה, החל מגישה פשוטה ועד לתובנות מתוחכמות. קבעו הדגמה.

Pyramid Analytics היא חברה המאוגדת באמסטרדם ומחזיקה משרדי מטה אזוריים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל לונדון, ניו-יורק ותל אביב. אנשי הצוות שלנו חיים בכל רחבי העולם. גיאוגרפיה אינה מהווה מחסום בפני כישרון והזדמנויות. עם המשקיעים שלנו נמנים H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners (JVP), Sequoia Capital וכן Viola Growth. למידע נוסף פנו אל Pyramid Analytics.

אנשי קשר

איש קשר למדיה
Pete Vomocil
סמנכ"ל בכיר, שיווק גלובלי, Pyramid Analytics
טלפון: +1 541-520-2726
דוא"ל: [email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Pyramid Analytics משקיעה במדינות בנלוקס; הספקית של פלטפורמת Decision Intelligence צפויה לשאת דברים בכינוס BDA Europe 2023 שייערך בהולנד

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן