נתוני שרשרת אספקה בלתי משתנים בזמן אמת יבטלו ריקולים וימזערו את בזבוז המזון

2 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Farm to Plate מכריזה על זמינותה של פלטפורמת שרשרת אספקה SaaS מהפכנית המגבירה את בטיחות המזון, מפחיתה ריקולים ומניעה מערכות אקולוגיות בנות קיימא

נתוני שרשרת אספקה בלתי משתנים בזמן אמת יבטלו ריקולים וימזערו את בזבוז המזון

 

אלפרטה, ג\\\'ורג\\\'יה, 28 בפברואר 2023, :(BUSINESS WIRE)

חברת Farm to Plate הודיעה היום על זמינותו המיידית של Farm To Plate (F2P), מוצר מעקב פורץ דרך מבוסס בלוקצ\\\'יין עבור שרשרת אספקת המזון, שירחיב את היקף שקיפות הנתונים לבסיסי תעשיית המזון – מקצה לקצה, מהיצרנים ועד לצרכנים. פלטפורמת Farm to Plate נותנת מענה לדרישות רגולטוריות מתרחבות לדיגיטציה ושקיפות באמצעות תאימות GS1 ו-FDA FSMA Rule #204 ומגבירה את האמון במותג, היציבות הפיננסית והמוניטין על ידי יצירת התמקדות בקיימות, חקלאות אחראית, שקיפות צרכנית והפחתה משמעותית של הסיכון והיקף הריקולים. ראו כאן כיצד זה עובד.

התכונות והיתרונות העיקריים של Farm to Plate

* Microtipping (״מתן תשר מיקרו״) מאפשר לצרכני קצה לתת טיפים ישירות ליצרנים, המועברים בצורה מאובטחת, מיידית דרך הבלוקצ\\\'יין, מה שמבטל את הצורך במתווכים ואת החשש למעשי הונאה, ומאפשר ליצרנים להגביר באופן משמעותי את הרווחים הזעומים שלהם.

*מעקב שלא ניתן לשינוי, מקצה לקצה: מידע מבוזר שאינו ניתן לשינוי מבטיח שלאף בעל עניין יחיד לא תהיה בעלות לא פרופורציונלית על מידע, ומבטל את הסיכון של זיוף נתונים.

*בקרת גישה מאובטחת למידע בבלוקצ\\\'יין: בקרות גישה חזקות מאפשרות שליטה מפורטת לגבי מי שיש לו גישה ולאילו נתונים, מה שמבטיח שרק מידע רלוונטי ונדרש יהיה נגיש לגורמים שונים.

*הפלטפורמה בנויה על תקני GS1 ותואם לכלל  204של חוק בטיחות המזון החדש (FSMA) של ה- FDA.

 

מתן מענה לצורך של צרכנים בשקיפות מקצה לקצה

בשרשרת אספקת מזון גלובלית, שבה מזון מופק ומועבר על פני יבשות, רמת השקיפות, מן המקור, הובלה ועד האחסון ופרטים אחרים, שצרכנים תובעים כעת היא חסרת תקדים. מחקרים גם מוכיחים כי 73% מצרכנים מעדיפים מותגים בני קיימא, כנים ושקופים לגבי האופן והמקום שבו מוצרים נוצרו או גדלו. ייצור בר קיימא נמצא גם במקום גבוה ברשימת המשאלות של צרכנים המוכנים לשלם פרמיה גבוהה – בין 30% ל-40% בממוצע – עבור מוצרים בני קיימא. \\\"Farm to Plate תהווה מהפכה עבור מותגי מזון המעוניינים ליצור זהות חזקה אצל הצרכן המודרני המתמקד בקיימות. על ידי מתן שקיפות ויכולת להתחבר ישירות לספקים שלהם, מותגים יכולים להציג ללקוחותיהם תדמית חזקה כתאגיד מודרני בעל מודעות. זוהי תחילתו של מסע ארוך של אמון בין צרכנים למותגי מזון– מיקה ליס (Mika Liss), יועצת אסטרטגית של Farm To Plate .

Farm to Plate משלים את החוליות החסרות בשרשרת האספקה

מותגי המזון נאבקים עם העומס של דרישות הרגולציה ודרישות השקיפות של הצרכנים. אספקת מידע כה מעמיק ואמין בשרשרת האספקה העולמית המורכבת מציבה אתגרים רבים. קיימת תלות רבה בתהליכים ידניים שהופכים נתונים לפגיעים להונאה ומונעים העברת מידע בזמן לכל בעלי העניין. Farm to Plate משתמש בבלוקצ\\\'יין מורשים, בכלים שמונעים על ידי בינה מלאכותית ואוטומציה באמצעות מכשירי IoT כדי לספק נתונים מבוקרי גישה בלתי משתנים בזמן אמת לבעלי העניין הנכונים. \\\"בנינו F2P עם טכנולוגיה פתוחה, סטנדרטית בתעשייה, שמשתלבת בצורה חלקה עם המערכות הקיימות. והחלק הכי טוב הוא שהוא מודולרי, מה שמאפשר לנו להרחיב את היכולות שלו עד כמעט אינסוף בעודנו מוסיפים תכונות למהדורות עתידיות\\\", אמר ספטארשי קודורוי (Saptarshi Choudhury), סמנכ\\\"ל מוצר ב-Farm To Plate.

חיבור צרכנים וחקלאים למערכות אקולוגיות בנות קיימא

באמצעות שימוש חדשני בפלטפורמות העברת הודעות פופולריות כגון WhatsApp, תמלול קולי, תרגומים לשפות מדוברות ופונקציונליות לא מקוונת, Farm To Plate היא פתרון המעקב והאיתור הראשון הבאמת נגיש לדייגים וחקלאים. באמצעות microtipping, Farm to Plate תמנף את הקשר בין הצרכן לחקלאי, תיצור יציבות פיננסית בקרב קהילת היצרנים ותפחית את הסיכון לחקלאות אינטנסיבית.

\\\"Farm To Plate היא פתרון שרשרת אספקת המזון הראשון שיחבר בין כל בעלי העניין ויהפוך אותם לחלק מהמערכת. באופן ספציפי, אנו מחברים ישירות בין צרכנים לחקלאים ומובילים ליצירת אצל צרכנים אמון במזון של יצרנים באמצעות שקיפות וקיימות פיננסית, באמצעות קוד QR יחיד. התמורה שאנו מציעים מעוגנת ב-5״עקרונות ה-T: איתור (Trace), מעקב (Track), סחר (Trade), טיפ (Tip), אמון (Trust)- וטיפ הוא המועדף עלינו מכיוון שהוא מכיר בחקלאי\\\"- פראמוד סאג\\\'ה Pramod Sajja)), נשיא ומנכ\\\"ל Farm to Plate LLC. ו-Paramount Software Solutions Inc..

אודות Farm to Plate

החזון של צוות הבלוקצ\\\'יין של Farm to Plate היה לפתח מוצר שישנה את האופן שבו פועלת תעשיית המזון והמשקאות. סיפורי ההצלחה של Hyperledger Fabric הביאו לאימוצו, שאפשר להציב את המערכת האקולוגית בקוד הפתוח לחזית הטכנולוגיה הזו. Farm to Plate רצתה לבנות דבר מה שיביא לשינוי ובאותו זמן יהיה מספיק פשוט כדי למלא את הפערים במערכות של שרשרות אספקת המזון הקיימות.

אנשי קשר

למידע נוסף, לעיתונאים בלבד:
Neha Rao
מנהלת שיווק ותקשורת
[email protected]

למידע נוסף על Farm To Plate:
www.farmtoplate.io

מקור: Farm to Plate

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

סגור לתגובות על נתוני שרשרת אספקה בלתי משתנים בזמן אמת יבטלו ריקולים וימזערו את בזבוז המזון

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן