Pyramid Analytics ו-PwC Germany חתמו על הסכם שותפות

2 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Pyramid Analytics ו-PwC Germany חתמו על הסכם שותפות

מינכן וניו יורק ותל אביב, 28 בפברואר 2023,(BUSINESS WIRE‏):

חברת Pyramid Analytics וחברת הביקורת והייעוץ PwC Germany חתמו על הסכם שותפות להפצה והטמעה של פלטפורמת מודיעין לקבלת ההחלטות של Pyramid. PwC Germany תטמיע את פלטפורמת מודיעין לקבלת ההחלטות החלוצית של Pyramid בחברות וארגונים ברחבי הארצות דוברות גרמנית במגזר הפיננסי וההשקעות האחראיות-סביבה, חברה וממשל (ESG).

Pyramid מציעה פלטפורמת ניתוח נתונים הוליסטית המובילה בשוק שמשלבת ניתוח עסקי, הכנת נתונים ומדע הנתונים. כספק שירות מלא, קו השירות Business Analytics של PwC  גרמניה מספקת הן את התפיסה הפונקציונלית והן את היישום הטכני, לתמיכה בהחלטות מותאמת אישית ומערכות מידע אנליטיות. תחומי יישום ספציפיים הם פתרונות תכנון וסימולציה ארגוניים, וכן אפליקציות דיווח אנליטי מורכבים.

מודיעין לקבלת החלטות כלל ארגוני

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid משלבת הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים, באמצעות הנחיית AI בפלטפורמה אחודה אחת. הדבר מבטל את הצורך להשתמש בכלים של ספקים מרובים, וכתוצאה מכך עלויות הרישוי יותר נמוכות ומפשטות מאוד את ניהול הנתונים בארגון. עלות כוללת נמוכה יותר של בעלות (TCO), אימוץ מהיר, גישה מהירה וישירה לכל הנתונים הזמינים ואימוץ משתמשים מובילים בתעשייה מאיצים בו זמנית את יצירת הערך, הצמיחה והחדשנות. ניתן לפרוס את פלטפורמת בינת ההחלטות במקום של ניהול העסק, בעננים פרטיים וציבוריים, מוטמעים או באמצעות ספקי שירותים מנוהלים (MSPs).

תומס האמפל (Thomas Hampel), שותף Business Analytics ב-PwC גרמניה, הגיב על השותפות ואמר: " פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid היא פלטפורמת BI ואנליטיקה חדשנית וחזקה. העובדה שהפלטפורמה מתחברת למגוון רחב של מקורות מסדי נתונים רלוונטית במיוחד. יש לכך חשיבות רבה על רקע המעבר ההולך וגובר לענן והפיצול הנלווה של נופי הטכנולוגיה של לקוחותינו. נקודת יתרון נוספת של הפתרון של הכול-באחד היא שבנוסף לשפע הפורמטים לדיווח והתקשורת, יש בו גם יכולות מדעיות וניתוח נתונים מתוחכמות, והוא מציע יכולת פעולה הדדית רבת עוצמה של SAP BW".

"אנחנו מאוד נרגשים לשתף פעולה עם PwC גרמניה", הוסיף ביל קלייטון (Bill Clayton), סמנכ"ל המכירות השותפים הגלובליים ב-Pyramid Analytics. "עם מומחיות וניסיון מעמיקים בתחום ובתהליכים וניסיון ההטמעה הנרחב של קו השירות Business Analytics של PwC גרמניה, יחדיו אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו הטמעה מקצה לקצה, של מערכות תומכות החלטות אנליטיות ממקור אחד."

אודות PwC

היעד שלנו ב-PwC הוא לבנות אמון בקרב החברה ולפתור בעיות רבות חשיבות. יש לנו רשת ענפה של חברות ב-152 מדינות עם למעלה מ-327,000 אנשים המחויבים למתן איכות בשירותי האבטחה, הייעוץ והמיסוי.

המונח PwC מתייחס לרשת PwC ו/או לאחת או יותר מחברות הרשת שהינן עצמאיות מבחינה משפטית. ניתן למצוא פרטים נוספים ב-www.pwc.com/structure.

במסמך זה, "PwC" מתייחס ל-PricewaterhouseCoopers GmbH Wirtschaftsprüfungsgesellschaft, שהיא תאגיד החבר בחברתPricewaterhouseCoopers International Limited (PwCIL). כל תאגיד החבר ב-PwCIL הוא ישות משפטית נפרדת ועצמאית.

אודות Pyramid Analytics

Pyramid Analytics‏ ‎היא הדור הבא של אנליטיקה עסקית. הפלטפורמה עטורת הפרסים של Pyramid לבינה תומכת החלטות מעצימה אנשים בעזרת תובנות מרובדות, אוטומטיות ושיתופיות, שמנחות את המשתמש כיצד להשתמש בנתונים בצורה פשוטה במהלך קבלת ההחלטות.‎ ‎הפלטפורמה של Pyramid Analytics‏ ‎מספקת גישה ישירה לכל הנתונים, מאפשרת שירות עצמי מנוהל לכל משתמש ועונה על כל צורך באנליטיקה, וזאת בסביבה שאינה דורשת כתיבת קוד. היא מחברת בין שלב הכנת הנתונים, הניתוח העסקי ומדעי הנתונים ומאחדת אותם לפלטפורמה יחידה ושוטפת, ומעניקה לכל אחד מהעובדים את העוצמה של קבלת החלטות חכמה. הפלטפורמה מאפשרת גישה אסטרטגית, כלל-ארגונית לבינה עסקית ולאנליטיקה, החל מגישה פשוטה ועד לתובנות מתוחכמות. קבעו הדגמה.

Pyramid Analytics‏ היא חברה ה‎מאוגדת באמסטרדם ומחזיקה משרדי מטה אזוריים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל לונדון, ניו יורק ותל אביב. אנשי הצוות שלנו חיים בכל רחבי העולם. גיאוגרפיה אינה מהווה מחסום בפני כישרון והזדמנויות. המשקיעים שלנו כוללים את HIG Growth Partners‏, Jerusalem Venture Partners‏ (JVP)‏,  Sequoia Capital, ו-Viola Growth. למידע נוסף פנו אל Pyramid Analytics.

אנשי קשר

 

Alex Izza
Resonance
Tel.: ‎+44 7591 899654
דוא"ל: [email protected]

Pete Vomocil
Senior Vice President, Global Marketing, Pyramid Analytics
Tel.:‎+1 541-520-2726   |
דוא"ל:   [email protected]

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Pyramid Analytics ו-PwC Germany חתמו על הסכם שותפות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן