רוזן, עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב-  Discover Financial Services שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך– DFS

2 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב-  Discover Financial Services שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך– DFS

 

 

ניו יורק, 1 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות פוטנציאליות של ניירות ערך בשם בעלי המניות של Discover Financial Services (NYSE: DFS) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-Discover Financial Services הנפיקה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Discover Financial Services ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת להחזיר את הפסדי המשקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית או למידע אודות התביעה הייצוגית, היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7773, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: ב-20 ביולי 2022, לאחר שעות המסחר, פרסמה Discover Financial Services  הודעה לעיתונות המודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2022. בין היתר, Discover Financial Services  חשפה כי "החברה משעה עד להודעה חדשה על תוכנית הרכישה החוזרת הקיימת של מניות בגלל חקירה פנימית הנוגעת לנוהלי שירות הלוואות הסטודנטים שלה ולענייני ציות קשורים. החקירה נמשכת ומתנהלת על ידי ועדה מיוחדת בלתי תלויה שמונתה על ידי הדירקטוריון".

 

בעקבות מידע זה, מחירי המניות של Discover Financial Services  ירדו ב-9.80 דולר למניה, או 8.9%, ונסגרו במחיר של 100.00 דולר למניה ב-21 ביולי 2022, על בסיס נפח מסחר כבד במיוחד.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים ב-  Discover Financial Services שצברו עודף הפסדים, לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך– DFS

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן