פו פייטרס וסטרן פינבול מכריזים על מכונות פינבול חדשות לרוקנרול

1 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

פו פייטרס וסטרן פינבול מכריזים על מכונות פינבול חדשות לרוקנרול

אירוע SXSW בלעדי בכותרת הראשית

שיקגו, 28 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת Stern Pinball, Inc מוציאה קו חדש של מכונות פינבול תוך חגיגת השיתוף עם חוגי היכל התהילה של הרוקנרול מ-2021 פו פייטרס (Foo Fighters). מכונות הפינבול של פו פייטרס  זמינות בדגמי Pro, Premium ו-Limited Edition (LE).

הודעה זו לעיתונות כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20230228005291/en/

פו פייטרס עלו לראשונה לבמה העולמית ב-1995 עם אלבום הבכורה הקלאסי שלהם, שהעניקו לו כותרת ראשית עצמית. במהלך הקריירה שלה, הלהקה הוציאה 10 אלבומי אולפן, צברה למעלה מ-32 מיליון תקליטים שנמכרו ברחבי העולם, זכתה ב-15 פרסי גראמי, זכתה בפרס \"Global Icon\" הראשון אי פעם של MTV, ונכנסה להיכל התהילה של הרוקנרול בשנת 2021. כאחד מהשמות הגדולים ביותר במעגלי האצטדיון הגלובלי, הזירה והפסטיבלים העולמיים, המוזיקה שלהם תתחיל בקרוב למלא חדרי משחקים ומקומות בילוי בצורת פינבול.

מכונות הפו פייטרס של שטרן מביאות את חווית הקונצרט של הפו פייטרס הבייתה כשהשחקנים שקועים בהרפתקת פינבול אפית הכוללת 15 שירים איקוניים המשתרעים על פני הקטלוג הנרחב של הלהקה, כולל כל חייהכי טוב שלךלהיפרדאוורלונגמחזיק רעלאני אשארללמוד לטוסמפתח ברגיםהגיבור שלי, לרוץ, משהו מכלוםהמתחזהזו שיחהזמנים כאלה, וללכת.

יותר משנתיים בהתהוות ועם תרומות יצירתיות של חברי הלהקה, דייב גרוהל, נייט מנדל, פט סמייר, כריס שיפלט, רמי ג\'פי, וטיילור הוקינס הגדול המנוחל, סטרנס. פו פייטרס היא מכונת פינבול מהמדף העליון – ועוד הרבה יותר. יקום חדש שלם פותח עם יצירות אמנות מצוירות ביד ואנימציות מותאמות אישית, כולל \"פו פייטרס זמן פעולה של שבת בבוקר!\"- סדרת טלוויזיה בדיונית המתעדת את מסע הלהקה להציל את הרוקנרול….והעולם! הִצְטַרֵף לפו פייטרס במשימת ההצלה הזו כדי לסכל את החייזר המרושע והמסתורי אוברלורד ואת צבא הבוטים שלו. חפשו במגרש המשחקים העליון של אזור 51 (Area 51) כדי לפרוץ ולשחרר את כאוס פינבול. קפוץ לטנדר לסיור חובה מוצדק כדי להציל את האנושות מהכחדה ולתת לרוקנרול לשלוט!

מכונת הפינבול של פו פייטרס כוללות את מערכת Insider Connected™ עטורת הפרסים של סטרן, המאפשרת לשחקנים ליצור אינטראקציה עם המשחק, ועם רשת גלובלית של שחקנים במגוון דרכים. באמצעות Insider Connected, שחקנים יכולים לעקוב אחר ההתקדמות, לצבור הישגים ספציפיים למשחק, לעסוק בקהילת השחקנים ולהשתתף במבצעים ובמשימות מאתגרות. Insider Connected מספקת גם ערכת כלים ממוקדת למפעיל כדי להניע את משחקי המיקום דרך לוחות המיקום, לבנות נאמנות של שחקנים, לנתח ביצועים, לבצע התאמות מרחוק ולתחזק את המכונות. ההרשמה ל-Insider Connected בכתובת insider.sternpinball.com/.

מוגבלת ל-1,000 מכונות ברחבי העולם, המהדורה המוגבלת הניתנת לאספנות, כוללת את מערכת ה- Expression Lighting™. עם 96 נוריות RGB חכמות, מערכת תאורת ההתבטאות מאפשרת בקרה של ספקטרום צבע מלא. ממוקמת בכיסים חתוכים בדפנות הארון, כדי לספק תאורה מלאה של שדה המשחקים בנושא הצבע. מערכת תאורת שדה משחק משולבת זו מסונכרנת למופעי אור מותאמים אישית, שתוכננו במיוחד עבור כל שיר ומגיבה באופן דינמי לאירועי המשחק. גרסת LE כוללת גם זכוכית אחורית בלעדית בהשראת Rock-Battle בצבע מלא, יצירות אמנות של מדבקות רדיד רפלקטיביות בצבע מלא, שריון פינבול מצופה אבקה בצבע ירוק אוברלורד בהתאמה אישית, קשת תחתונה עם חתימת מעצב מותאמת אישית, אמנות פנימית בלעדית של להבים, מערכת שמע משודרגת, זכוכית משחקי שדה נגד השתקפות פינבול, מנוע שייקר, לוח ממוספר ברצף ותעודת מקוריות חתומה על ידי יו\"ר סטרן גארי סטרן (Gary Stern ) והנשיא והמנכ\"ל סת\' דייוויס (Seth Davis).

\"בשותפות עם פו פייטרס, יצרנו יקום פינבול חדש לגמרי עם רקע של מוזיקה מדהימה. האנרגיה מעיצוב המשחק הייחודי, המהיר והזורם הזה, עם כוריאוגרפיה של מופעי אור מרהיבים ויצירות אמנות מדהימות, שצוירו ביד, יצרו את חווית המשחק האולטימטיבית\", אמר סת\' דייוויס, נשיא ומנכ\"ל. \"התחבר היום והייה לגיבור.\"

מכונות הפינבול החדשות של פו פייטרס  יוצגו וזמינות לשחק  בהן באירוע השקת בכורה מיוחד במסיבת The House of Internet במהלך SXSW 10 ב-12 במרץ ב- The Pershing באוסטין, טקסס.

תמחור וזמינות:

המחיר הקמעונאי המוצע של היצרן (\"MSRP\")*:

*המחיר לצרכן למכירות למשתמשי קצה בארה\"ב, לפני כל מע\"מ, מס מכירה, מכסים או מסים אחרים.

מהדורה מקצועית: 6,999 דולר ארה\"ב
גרסת פרימיום: 9,699 דולר ארה\"ב
מהדורה בהוצאה מוגבלת: 12,999 דולר ארה\"ב

 

מכונות פינבול פו פייטרס ואביזרים, זמינים כעת דרך מפיצים וסוחרים מורשים של Stern Pinball ברחבי העולם.

אודות Insider Connected

Insider Connected היא יוזמה טכנולוגית מקיפה לחיבור היקום של מכונות פינבול של סטרן. הפלטפורמה נועדה לשפר ולהרחיב את מעורבות השחקנים עם המשחקים, הן בסביבות ביתיות והן בסביבות מסחריות. זה גם מציג למפעילים מקצועיים של מכונות הפינבול סט כלים חזק, להנעת משחקי מיקום, בניית נאמנות השחקנים, ניתוח ביצועים, ביצוע התאמות מרחוק ותחזוקת המכונות.

ההרשמה ל-Insider Connected זמינה בכתובת insider.sternpinball.com . שחקנים יכולים גם להירשם למשחק מחובר על ידי סריקת קוד QR לצורך רישום במכשיר. ברגע ששחקן נרשם, הוא מקבל קוד QR ייחודי שניתן להשתמש בו כדי לזהות את השחקן הזה בכל מכונת פינבול מחוברת של סטרן בכל מקום בעולם. כאשר שחקן סורק לתוך המכונה, הוא יכול לעקוב אחר ההתקדמות, לצבור הישגים ספציפיים למשחקים חדשים, לעסוק בקהילת השחקנים ולהשתתף במבצעים ובמשימות מאתגרות.

\"Insider Connected משנה את האופן שבו שחקנים יוצרים קשר עם מכונות פינבול. המפעילים נהנים מכלים חדשים שמניעים משחק חוזר ומסייעים לתחזק משחקים מרחוק בעוד ששחקנים יכולים לזכות בתגי מיקום מיוחדים לבידור\", אמר סת\' דייוויס, נשיא ומנכ\"ל Stern Pinball, Inc.

אודות Stern Pinball, Inc.

Stern Pinball, Inc. יוצרת בידור משכנע שמעורר אהבה למשחקים לכל החיים, מעורר תשוקה, יוצר חברויות ומחבר אנשים בכל מקום, באמצעות משחקי פינבול מהנים, חדשניים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית וחוויות. החברה ממוקמת דקות ספורות מנמל התעופה הבינלאומי אוהר של שיקגו, בלב צפון אמריקה. החברה יוצרת, מעצבת, מהנדסת, מפיקה, משווקת ומפיצה קו שלם של משחקי פינבול יבשתיים ודיגיטליים מתקדמים טכנולוגית, חלקים, אביזרים וסחורה. סטרן פינבול משרתת שווקים דיגיטליים, צרכניים, מסחריים וארגוניים ברחבי העולם.

הכותרים האחרונים של סטרן פינבול כוללים את ג\'יימס בונד, Rush, Godzilla, The Mandalorian, Led Zeppelin, Avengers: Infinity Quest, Teenage Mutant Ninja Turtles, Stranger Things, בית האימים של אלווירה, פארק היורה, האביר השחור: Sword of Rage, The Munsters, The Beatles, Deadpool, Iron Maiden, Guardians of the Galaxy, Star Wars, Aerosmith, Ghostbusters, KISS, Metallica, Game of Thrones, The Walking Dead, Star Trek, AC/DC, Batman, and Spider -איש. מגוון רחב של שחקנים נהנים מהמשחקים של סטרן פינבול, החל משחקני פינבול מקצועיים שמשתתפים בתחרויות עם הימור גבוה ברחבי העולם, ועד לשחקנים מתחילים שמגלים את הפיתוי של כדור הכסף בפעם הראשונה. כדי להצטרף לכיף וללמוד עוד, בקרו באתר www.sternpinball.com.

כל הסימנים המסחריים ושמות המוצרים הם קניינים של החברות בהתאמה.

ראו את גרסת המקור בשפה האנגלית באתר  businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20230228005291/en/

 

למידע נוסף:

Zach Sharpe
[email protected]

מקור: Stern Pinball, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על פו פייטרס וסטרן פינבול מכריזים על מכונות פינבול חדשות לרוקנרול

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן