Cavli Wireless חושפת מודול CAT1.bis C16QS בעלות נמוכה ב-Embedded World 2023 שבגרמניה

1 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Cavli Wireless חושפת מודול CAT1.bis C16QS בעלות נמוכה ב-Embedded World 2023 שבגרמניה

C16QS יאפשר להציע פתרונות משתלמים ובעלי ביצועים חזקים לאימוץ מהיר יותר של IoT סלולרי

 

סן חוזה, קליפורניה, 28 בפברואר 2023, 🙁BUSINESS WIRE)

Cavli Wireless מתעתדת לקחת חלק ביריד Embedded World אשר יתקיים בנירנברג שבגרמניה בין התאריכים ה-14-16 במרץ, 2023. האירוע מוכר כיריד המסחר הגדול ביותר לטכנולוגיה ובמסגרתו מוצגות מערכות אלקטרוניות מגוונות, בינה מבוזרת, IoT, פתרונות לצריכת אנרגיה יעילה ועוד. Cavli תציג את פתרונות קישוריות ה-IoT שלה באולם 3, דוכן 3-328.

המצגת בדוכן של Cavli תכלול את מודול Cavli C16QS, שהושק זה עתה. מדובר במודול סלולרי מסוג LTE CAT1.bis , משולב במצב יחיד, המבוסס על 3GPP Release 14. המודול מגיע יחד עם eSIM משולב וכן GNSS. בנוסף, Cavli C16QS יציע ליצרנים המטמיעים IoT הוזלה של עלויות חומרה ראשוניות הודות למבנה התמחור היעיל של המודול, מה שהופך אותו לפתרון LTE CAT1.bis המשתלם בעולם שזמין כיום בשוק. ה-eSIM המשולב, יחד עם Cavli Hubble Global Connectivity יבטיח כי ניתן יהיה לפרוס את המודול באופן גלובלי כפתרון אידיאלי עבור ענף הלוגיסטיקה, הרכב, מעקב אחר רכבים ועוד.

Hubble Stack Intelligence יאפשר אבחון, ניטור וניפוי שגיאות מרחוק ב-C16QS באמצעות Hubble Lens, תכונה מתקדמת לאבחון מרחוק של  פלטפורמת Cavli Hubble IoT. תכונה זו מונעת את הצורך בהתערבות פיזית והיא למדרג את יעילות ה-IoT. ובנוסף, השותפות המורכבת של Cavli עם המפעילים באיחוד האירופי מקנה לחברה נוכחות נרחבת ברחבי אירופה עם פתרונות הקישוריות שלה מסוג LTE ו-LTE-M אשר קובעים רף חדש בענף זה מבחינת איכות השירות והתמחור.

Cavli Wireless תציג גם את מודולי C-Series Cellular IoT המובילים שלה אשר כוללים קישוריות Wideband ו-LPWAN במגוון רחב של גדלים פיזיים, נתוני צריכת הספק ויכולות רשת, מה שהופך את המודולים החכמים של Cavli למוצר המתאים ביותר עבור כל פתרון אותו הלקוח מבקש להטמיע. צוות מומחי הפתרון של Cavli יקיים גם הדגמות חיות של Hubble Tech Stack ויציע למבקרי הדוכן ייעוץ ללא תשלום בנוגע לפתרונות. המשתתפים יכולים לקבוע פגישה עם צוות הייעוץ בקישור הבא: https://www.cavliwireless.com/engagements/product-and-solution-guides.html

\"Embedded World 2023 הוא אירוע המסחר המוביל עבור חברות טכנולוגיה ברחבי העולם, והוא מהווה את הפלטפורמה המושלמת לחשיפת פתרונות IoT הנמצאים בחזית השוק הסלולרי. Cavli Wireless שמחה לחבור לגורמים המובילים בענף באירוע יוקרתי זה ולהפגין את מחויבותה להטמעת חופש ויכולת בחירה בתחום ה-Internet of Things,\" אמר טארון תומס ג\'ורג, מנכ\"ל תפעולי ב-Cavli Wireless.

אודות Cavli Wireless

Cavli Wireless מעצבת ומייצרת בדרגה תעשייתית מודולי IoT סלולרי חכם המשפרים את אמינות הציוד ומזרזים תהליכי פיתוח עבור יישומים שונים. המודולים הסלולריים החכמים של Cavli מציעים קישוריות סלולרית גלובלית באמצעות תפקודיות eSIM משולבת המספקת למשתמשים תמחור נתונים בינלאומי זמין, ניהול מכשירים מופשט וניהול מנויים מרכזי באמצעות הפלטפורמה הקניינית מבוססת הענן Cavli Hubble.

אודות Embedded World

מדי שנה,  ועידת ותערוכת Embedded world בנירנברג מציעה לקהילת ההתקנים המשובצים את ההזדמנות לבחון חידושים, להחליף רעיונות ולשמר ואף ליצור קשרים רבי ערך. המשתתפים מציגים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בכל היבטי הטכנולוגיות המשובצות, מרכיבים, מודולים ומערכות שלמות ועד למערכות הפעלה ותוכנה, כלי חומרה ותוכנה, ושירותים הקשורים למערכות משובצות.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת: https://www.businesswire.com/news/home/53353273/en

 

למידע נוסף

Ajit Thomas, CMO, Cavli Inc
[email protected]
+1-650-535-1150
https://www.cavliwireless.com/

 

מקור: Cavli Wireless

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

סגור לתגובות על Cavli Wireless חושפת מודול CAT1.bis C16QS בעלות נמוכה ב-Embedded World 2023 שבגרמניה

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן