וואווי מצטרפת ל-Global Alliance for Literacy של אונסק\

1 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

וואווי מצטרפת ל-Global Alliance for Literacy של אונסק\"ו במטרה להגביר את טיפוח הטאלנטים

ברצלונה, ספרד, 28 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

Huawei הכריזה כי ב-26 בפברואר הצטרפה לברית ה-Global Alliance for Literacy (GAL) של אונסק\"ו כחלק מהכנות החברה לקונגרס המובייל העולמי לשנת 2023. ההכרזה התקיימה בפסגת ה-Digital Talent, שנערכה בחסות משותפת של Huawei של ה- Institute for Lifelong Learning (UIL) (המכון ללמידה לאורך החיים) של אונסק\"ו, שמשמש כמזכירות ה-GAL.

 

במהלך הפסגה, Huawei ו-UIL הסכימו על קידום משותף של השימוש בטכנולוגיה לצורך הרחבת האוריינות. שני הצדדים אף חתמו על הסכם לשיתוף פעולה, שבמסגרתו וHuawei תממן את הרחבת היוזמות הנוכחיות של ה-UIL במטרה להגביר את השימוש בטכנולוגיה במדינות מתפתחות. נכון להיום, יוזמת ה-UIL פועלת בבנגלדש, חוף השנהב, מצרים, ניגריה ופקיסטן.

 

Huawei היא החברה הפרטית הראשונה שהופכת חברה עמיתה ב-GAL והיא נלהבת מכך שיעדיה עולים בקנה אחד עם חזון ה-GAL של חיסול הבערות הדיגיטלית בקרב אנשים צעירים.

 

במהלך האירוע הסביר מנהל ה-UIL, דיוויד אצ\'וארנה, כי \"העולם המשתנה במהירות מצריך ריכוז ממאמצים וגיבוש שותפויות חזקות, שיאפשרו להבטיח חינוך איכותי ולמידה לאורך החיים עבור כולם\".

 

אצ\'וארנה הוסיף, כי \"המומחיות של Huawei בתחום החדשנות בלמידה תהיה נכס רב ערך עבור ה-Global Alliance for Literacy. פרויקטים משותפים כגון זה שלנו יבטיחו כי איש לא יישאר מאחור במסע הזה\".

 

סמנכ\"לית Huawei לתקשורת ארגונית, ויקי ז\'אנג, ציינה כי \"לעתים קרובות, חינוך נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. כחברה מובילה במגזר הטכנולוגיה, Huawei סבורה כי באחריותה לספק כישורים טכנולוגיים בכל חלקי העולם, תוך מאמץ להגיע לאנשים רבים ככל הניתן\".

 

\"אנחנו גאים לשתף פעולה עם אונסק\"ו, במטרה לממש את האחריות הזו בצורה טובה יותר\", הוסיפה ז\'אנג.

 

Huawei מאמינה, כי כישורים טכנולוגיים הם מקדם מרכזי של המהפכה הדיגיטלית, כמו גם של כלכלה יציבה ואיכות חיים טובה יותר. מאז שנת 2008, Huawei מספקת מגוון רחב של תוכניות עבור טאלנטים, והיד עוד נטויה. בחסות פרויקט Seeds for the Future שלה, Huawei מספקת מדי שנה לעשרות אלפי אנשים מלגות וקורסים של הדרכה דיגיטלית, אשר ממוקדים בכל קבוצות הגיל. כמו כן, החברה מארגנת ונותנת חסות לתחרויות טכנולוגיות, שבמסגרתן התלמידים יכולים להרחיב ידע, לזכות בפרסים ולהכיר חברים חדשים.

 

ד\"ר פיטי סריסנגנאם, מנהל בפועל של ה-ASEAN Foundation, מוקיר את תרומתה של Huawei לקהילת הטאלנטים המקומית. \"תוכנית Seeds for the Future של ASEAN, שהשקנו בשנת 2022 בשיתוף עם Huawei, כבר הפכה לפלטפורמה מועילה עבור מאות סטודנטים במדינות דרום מזרח אסיה, ומאפשרת להם לרכוש ידע בתחום טכנולוגיות המידע והתקשורת ולקחת חלק בתוכניות של חילופי תרבות\", הוא אומר.

גם ג\'ון אומו, המזכיר הכללי של ה-African Telecommunication Union (ATU), שם את הדגש על הנחיצות של שילוב טאלנטים מקומיים בקהילה הבינלאומית. לדבריו, \"חיוני לספק לצעירים של אפריקה גישה להזדמנויות גלובליות, כדי לאפשר להם לקחת חלק בשיח הגלובלי\".

 

מר חורחה רמירז מארין, נשיא ה-Commission of Science and Technology (הוועדה למדע וטכנולוגיה) של הסנאט המקסיקני, קורא גם הוא לסינרגיה גלובלית. \"החינוך הדיגיטלי צריך להיות גורם שיקרב אותנו לשוויון, במקום להחמיר את חוסר השוויון\", הוא אומר.

 

הפסגה ננעלה עם פאנל מעמיק ומרתק בנוגע לעתידו האפשרי של החינוך. בפאנל השתתפו ג\'ורג\' גלייד, כלכלן בעל שם ומייסד שותף של ה-Discovery Institute, ד\"ר ריקרדו גיל-דה-קוסטה, המנכ\"ל והמייסד השותף של Neuroverse ושני בוגרים של תוכנית Seeds for the Future של Huawei.

 

עד כה, תוכנית Seeds for the Future של Huawei סייעה בחינוכם של יותר מ-2.2 מיליון טאלנטים דיגיטליים ביותר מ-150 מדינות. האקדמיה לטכנולוגיות המידע והתקשורת של החברה יכולה להכשיר כ-200,000 סטודנטים מדי שנה. בשנת 2021, Huawei הכריזה כי השקיעה כבר $150 מיליון דולר ארה\"ב ומתכננת להשקיע סך של $150 מיליון דולר נוספים בפיתוח טאלנטים דיגיטליים עד לשנת 2026. 3 מיליון איש נוספים צפויים ליהנות מפירותיה של השקעה זו.

 

אודות ה-Global Alliance for Literacy

 

מאז הקמתה בשנת 2016, ה-Global Alliance for Literacy הניעה את השיח הבינלאומי והנחתה את סדר היום עבור החינוך הגלובלי, לטובת מי שזקוקים לכך ביותר. הברית מאגדת 30 מדינות, שמחויבות לשיפור ההשכלה בקרב בני נוער ומבוגרים. היא משמשת כפלטפורמה, שמאפשרת למדינות החברות לדון במשותף בהתקדמות ובאתגרים השונים ואף להחליף ידע ושיטות עבודה מומלצות.

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53353221/en

 

אנשי קשר

קולין קיאן
qianzhecheng@huawei.com
+86 18036392250

 

מקור:  Huawei.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על וואווי מצטרפת ל-Global Alliance for Literacy של אונסק\

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.