וואווי ב-MWC 2023: עולם אינטליגנטי זקוק לתעשיית ICT וכלכלה דיגיטלית חזקה יותר

1 במרץ 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

וואווי ב-MWC 2023: עולם אינטליגנטי זקוק לתעשיית ICT וכלכלה דיגיטלית חזקה יותר

ברצלונה, ספרד, 28 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

במהלך MWC Barcelona 2023, וואווי תיפגש עם מפעילים, שותפים בתעשייה ומובילי דעה מרכזיים אחרים מרחבי העולם\\\' כדי לדון ב\\\"מדריך של העולם החכם\\\". יחד, הם יבדקו כיצד להשתמש בתוכנית העסקית של GUIDE כדי להניח את הבסיס ל-5.5G ולהתבסס על הצלחתו של ה-5G כדי לשגשוג עוד יותר בעולם האינטליגנטי.

דוכן התערוכה הראשי של וואווי באולם 1 של MWC ברצלונה עוצב על פי הרעיון של \\\"עתיד אינטליגנטי, מלא תקווה\\\". בדוכן, ואווי ציירה תמונה של עידן הניזון מהכלכלה הדיגיטלית, ואשר מוגדר על פי שיתוף פעולה תוסס יותר ומלא באפשרויות בלתי מוגבלות. באירוע, וואווי מציגה גם את המוצרים והפתרונות העדכניים ביותר שלה, המספקים חוויות 5G אולטימטיביות, קישוריות אולטרה-רחבה פרימיום וחכמה, טרנספורמציה דיגיטלית חכמה, ואת הפתרון הירוק 1-2-3 שלה. ההצעות של וואווי מציגות מחויבות ברורה לחדשנות בעידן ה-5.5G, כדי ליצור ערך ללקוחות ולעורר את הכלכלה הדיגיטלית.

עד סוף 2022, 5G כבר הוכיח את עצמו כהצלחה מסחרית גלובלית, עם יותר ממיליארד משתמשים ניידים שהתחברו ל-5G. מפעילים מובילים בסין, דרום קוריאה, שווייץ, פינלנד וכוווית כבר השיגו שיעורי חדירת משתמשים של 5G ביותר מ-30%, ויותר מ-30% מהתנועה שלהם מגיעה מ-5G.

על פי דו\\\"ח 5G City Benchmark האחרון של Ookla, לוואווי יש חלק חשוב בבניית רשתות 5G בכל 10 הערים המובילות מבין 40 הערים המיוצגות בעולם 5G. חשוב לציין שתוצאות ביצועי 5G ב-10 הערים הללו מצביעות שרשתות ה-5G שנבנו על ידי וואווי מציעות את החוויה הטובה ביותר.

בהמשך לתפיסה של וואווי של \\\"Striding Towards the 5.5G Era\\\" שהוצעה ביולי 2022, וואווי מדגישה את חמשת המאפיינים העיקריים של עידן ה-5.5G: חוויות של 10 Gbps, חיבור של תרחיש מלא, חישה ותקשורת משולבת, רשתות נהיגה אוטונומיות L4 ו-ICT ירוק. מפעילים גלובליים מובילים, ארגוני תקנים ושותפי מערכות אקולוגיות בתעשייה, מתאחדים כדי לקדם חדשנות ומחקר עבור עידן 5.5G זה, מכיוון שזה ייצור יותר אפליקציות חדשות  והזדמנויות עסקיות.

השקעה מתמשכת וחזקה בתשתיות ICT מעודדת ישירות  את הצמיחה בתוך הכלכלה הדיגיטלית. דוח של צד שלישי מראה שככל שרשתות חדשות יתפתחו מדור לדור, השפעה זו תורחב בעוד ב-15%. במבט לעבר העתיד, אנו מאמינים שהתוכנית העסקית GUIDE המשלבת הן 5G ו- 5.5G מציגה בבירור כיצד התפתחות ה-ICT תתקדם ותפיק ערך רב יותר.

יחד עם הלקוחות והשותפים שלנו, נמשיך לחדש, לבנות קישוריות חכמות ולהגדיר מחדש את המחשוב. שיתוף פעולה זה בתחום החדשנות ייצור ערך גדול עוד יותר עבור תעשיית ה-ICT ויהפוך את התעשייה בכללותה לחסונה ומשגשגת יותר.

חטיבת הארגון של וואווי גם מקיימת אירוע משלה ב-MWC 2023, בנושא \\\"תשתית דיגיטלית מובילה לערך חדש ביחד\\\", שבו יושקו יותר מ-50 מוצרים ופתרונות חדשניים ללקוחות גלובליים. הנקודות הבולטות כאן כוללות את פתרון הרשת החכם של קמפוס, סדרה של פתרונות למרכזי נתונים חדשניים ואסטרטגיות עסקיות עבור ארגונים קטנים ובינוניים (SMEs).

בתחום המכשירים, וואווי מציגה את סדרת ה-HUAWEI Mate 50 החדשה שלה, HUAWEI WATCH Buds, HUAWEI WATCH GT Cyber, שבאים עמוסים בחדשנות בתחומים כמו הדמיה ניידת, כושר ובריאות ומשרד חכם.

MWC Barcelona 2023 יתקיים מה-27 בפברואר עד ה-2 במרץ בברצלונה, ספרד. וואווי מציגה את המוצרים והפתרונות שלה בדוכן 1H50 באולם Fira Gran Via 1. יחד עם מפעילים גלובליים, אנשי מקצוע בתעשייה ומובילי דעה, אנו צוללים לנושאים כמו הצלחה עסקית של 5G, הזדמנויות 5.5G, פיתוח ירוק, טרנספורמציה דיגיטלית, והחזון שלנו לשימוש בתוכנית העסקית GUIDE כדי להניח את הבסיס ל-5.5G וגם לבנות על הצלחת 5G למען שגשוג רב יותר. למידע נוסף, בקר בכתובת: https://carrier.huawei.com/en/events/mwc2023.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53353566/en

 

אנשי קשר

 

Olivia Zhang
+86-15013066795 / +44-7444720703
zhangningning7@huawei.com

מקור: Huawei

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על וואווי ב-MWC 2023: עולם אינטליגנטי זקוק לתעשיית ICT וכלכלה דיגיטלית חזקה יותר

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.