השכרת אוהלי חורף לאירועים

5 בדצמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

השכרת ציוד החורף לאירועים הקרים היא אחת החשובות שתעשו על מנת שהאירוע ייצא לדרך כמתוכנן, וללא הפרעות מיותרות של נזקי החורף. סוג האוהלים שתצטרכו לאירועי חורף הוא מאד ספציפי, הנוגע לנושא של המים, עמיד מפניהם ומספק גם חמימות לכל השוהים בתוך האוהל. למזלכם, יש לנו סוגים רבים של אוהלים מסוג זה, ואתם אפילו לא צריכים לקנות אותם אלא להשכיר אותם מאתנו בפרוצדורה פשוטה מאד.
השכרת האוהלים – הכיצד?

ניתן להגיע לחברת Ingo השכרת ציוד ולקבל כל מה שצריך: ייעוץ לגבי כמות האוהלים, בהתאם לכמות המוזמנים לאירוע, בחירת האוהלים בהתאם לתוואי השטח, והדרכה לגבי הרכבתם, כולל הדגמה על ידי נציג שירות מאתנו. כל זאת ניתן להשיג כאן בפרוצדורה מהירה ופשוטה: פשוט גשו אלינו והתייעצו לגבי כל הנושאים הנוגעים להשכרת אוהלי החורף שלכם בעתיד לבוא.

התקנת האוהלים – פשוטה ממה שחושבים

אלו לא אוהלים של פעם בהם צריך היה למצוא יתדות וכלונסאות: הכל מסופק כאן בחבילה בה נמצא האוהל. ההתקנה מלווה בהוראות באריזה של האוהל, וניתן אף לצפות בהדגמה שלנו. בסך הכל מדובר בפרוצדורה מאד פשוטה, אשר אנו בטוחים כי ההורים או הסבים שלכם היו המומים אם היו רואים כמה פשוטה היא הרכבת אוהלים בעידן המודרני.

מחירים נגישים

אנו נספק כל אוהל במחיר נגיש, זמני החזר נוחים, ותנאי החזר מיטביים עבורכם. אנו לא נגרום לכם לחוש שאנו חברת השכרות בכלל, ולא תחושו שאנו קנאים יתר על המידה לציוד שלנו. יחד עם זאת, מיותר לציין שהציוד חייב לחזור כשהוא שלם, וניתן לשימוש חוזר: הכל מעוגן בחוזה ההשכרה אשר ניסחנו.

התאמת אוהלים בייעוץ אישי

נמיתן להיוועץ עמנו לגבי סוג האוהלים הנדרש לכל אירוע ואירוע. אנו נספק לכם אוהלים לגני אירועים, הרים, יערות ומדבריות. אנו נספק אוהלים לשהייה בעיר הגדולה. כל אוהל שיוצא מכאן ומאושר לשימוש בחורף, אכן מתאים לתנאי החורף, עמיד 100% בפני גשמים ונשאר שלם גם כאשר בחוץ משתוללת סערה הלכה למעשה. האוהלים שלנו יגרמו לכם להרגיש כמעט כמו בסלון, ואנו ממש לא מגזימים.

פנו אלינו למידע נוסף על השכרת אוהלי חורף לאירועים שונים ומגוונים בכל סדרי הגודל!

סגור לתגובות על השכרת אוהלי חורף לאירועים

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן