רוזן, משרד עורכי דין בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים – Bioventus Inc.  להשיג ייעוץ

25 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, משרד עורכי דין בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים – Bioventus Inc.  להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BVS

 

 

ניו יורק, 24 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Bioventus Inc. (נאסד"ק: BVS): (i) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר מסמכי ההנפקה שהונפקו בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של החברה מיום 11 בפברואר 2021 ("ההנפקה" או "IPO"); ו/או (ii) בין ה-11 בפברואר 2021 ל-21 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 13 במרץ 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Bioventus במהלך התקופה הייצוגית, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Bioventus, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=10065 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 13 במרץ 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, מסמכי ההנפקה והצהרות הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית היו כוזבים ו/או מטעים ו/או לא גילו כי: (1) Bioventus  סבלה מבעיות נזילות משמעותיות; (2) נוהלי ההחזרים של החברה לא היו בני קיימא; (3) בהתאם לכך, הנתבעים הגזימו בסיכוייה העסקיים והפיננסיים של החברה; (4) Bioventus  קיימה בקרות ונהלים לקויים של גילוי נאותים ובקרה פנימית על הדיווח הכספי ביחס להכרה בזמן בהחזרים רבעוניים; (5) כל האמור לעיל הגדיל את הסיכון שהחברה תיאלץ להכיר בחיוב משמעותי בגין ירידת ערך שאינה במזומן, לא תוכל להגיש במועד אחד או יותר מהדו"חות הכספיים שלה, תצטרך לתקן אחד או יותר מהדו"חות הכספיים שלה, ולא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה הכספיות כפי שהן מגיעות לפירעון; ו-(6) כתוצאה מכך, מסמכי ההצעה היו כוזבים ו/או מטעים באופן מהותי ולא ציינו את הפרטים הנדרשים לאמור בהם. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Bioventus, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=10065  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, משרד עורכי דין בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים – Bioventus Inc.  להשיג ייעוץ

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן