רוזן, יועץ למשקיעים על שם עולמי, מעודד את המשקיעים בתאגיד ברייט גרין לשאול על חקירת תביעה ייצוגית – BGXX

25 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים על שם עולמי, מעודד את המשקיעים בתאגיד ברייט גרין לשאול על חקירת תביעה ייצוגית – BGXX

 

ניו יורק, 23 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Bright Green Corporation  – תאגיד ברייט גרין (נאסד"ק: BGXX) הנובעות מטענות כי ייתכן שברייט גרין הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Bright Green ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד תאגיד Bright Green, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11980, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-2 ביוני 2022, Green Market Report  ("Green Market") פרסם דו"ח שכותרתו "המנכ"ל לשעבר של ברייט גרין טוען להונאת הערכת שווי", שקבע כי החברה "כוללת בניין שרוף, מאבק ארוך שנים עם מדינת ניו מקסיקו, תיק פשיטת רגל ומנכ"ל לשעבר זועם שמאשים את החברה בהונאה". ג'ון סטוקוול, מנכ"ל רשום בשנת 2017, הגיש בקשה לפשיטת רגל במדינת ניו מקסיקו בשנת 2017. לאחר ששריפת חממה "הרסה את סטוקוול מבחינה כלכלית", נכתב בדיווח כי "חממות הועברו ללין סטוקוול שהעבירה את הנכס לברייט גרין". בנוסף, בדיווח נכתב כי המנכ"ל לשעבר של ברייט גרין, ג'ון פיקאני, תובע את החברה, בטענה ש"ברייט גרין הייתה "בושה, פעלה באופן לא חוקי ומרמה". לטענתו, בני הזוג סטוקוול "עסקו במעשי מצג שווא כוזבים וניסו לאלץ את Fikany  לסייע ולסייע להם ביצירת מצגי שווא כוזבים למשקיעים בנוגע להערכת השווי וההתקדמות של תאגיד ברייט גרין".

 

במידע זה, מחיר המניה של ברייט גרין נפל ב-15% ונסגר במחיר של 3.04 דולר למניה ב-3 ביוני 2022.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים על שם עולמי, מעודד את המשקיעים בתאגיד ברייט גרין לשאול על חקירת תביעה ייצוגית – BGXX

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן