ננוקס תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הרביעי של 2022 ב-9 במרץ 2023

25 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ננוקס תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הרביעי של 2022 ב-9 במרץ 2023

 

נווה אילן, 23 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, תדווח ביום חמישי, 9 במרץ 2023, על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי שהסתיים ב-31 בדצמבר 2022 לפני פתיחת השוק. מנכ״ל החברה ארז מלצר וסמנכ״ל הכספים רן דניאל יערכו שיחת ועידה כדי לסקור את התוצאות ולספק עדכון עסקי החל מהשעה 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי.

 

מתעניינים יכולים להירשם לשיחת הוועידה באמצעות הקישור הבא: קישור לשיחה על הדו"ח הכספי של Nanox לרבעון הרביעי של 2022. השידור החי המקוון של שיחת הוועידה יהיה זמין בקישור הבא: דו"חות כספיים של Nanox לרבעון הרביעי של 2022 . הקישור יפורסם גם בקטגורית קשרי המשקיעים באתר ננוקס בכתובת אירועים ומצגות.

 אודות Nanox:

Nanox ננוקס (נאסד"ק: NNOX) מתמקדת ביישום טכנולוגיית ההדמיה הרפואית והפתרונות הקניינים שלה כדי להפוך את הרפואה האבחונית לנגישה ובמחיר סביר יותר ברחבי העולם. החזון של Nanox הוא להגביר את הגילוי המוקדם של מצבים רפואיים הניתנים לגילוי על ידי טכנולוגיות תמונה רפואיות המבוססות על צילומי רנטגן, אשר אנו מאמינים הוא המפתח להגברת מניעה וטיפול מוקדם, שיפור התוצאות הבריאותיות, ובסופו של דבר, הצלת חיים. ננוקס מפתחת פתרון הדמיה הוליסטי, הכולל את מערכת Nanox, המורכבת מ- Nanox.ARC באמצעות טכנולוגיית מקור הרנטגן החדשנית שלנו MEMs, ואת Nanox.CLOUD, תוכנת ענן נלווית, המשולבת עם פתרונות AI ושירותי טלרדיולוגיה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nanox.vision.

לפרטים נוספים:

משקיעים:
Mike Cavanaugh
ICR Westwicke
[email protected]

 אמצעי התקשורת:
Rachael Roselli
ICR Westwicke
[email protected]

 

מקור:  NANO-X IMAGING LTD

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

סגור לתגובות על ננוקס תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הרביעי של 2022 ב-9 במרץ 2023

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן