מארק ניוטון-ג'ונס מצטרף ל-Gordon Brothers כמנהל בכיר, וכמנכ"ל אזור בריטניה ו-EMEA

22 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מארק ניוטון-ג'ונס מצטרף ל-Gordon Brothers כמנהל בכיר, וכמנכ"ל אזור בריטניה ו-EMEA

 

לונדון, 22 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מארק ניוטון-ג'ונס הצטרף ל-Gordon Brothers, חברת הייעוץ וההשקעות הגלובלית, כמנהל בכיר, וכמנכ"ל אזור בריטניה ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA).

ניוטון-ג'ונס, ממקום מושבו בלונדון, יוביל את המשך ההתרחבות של שירותי הערכת השווי, ההסדרה וההון של הפירמה בעבודה בשיתוף פעולה עם צוות אנשי המקצוע המנוסה כדי לספק פתרונות מקיפים, לרבות הלוואות, השקעות וייעוץ לקמעונאות, לצרכנים, לקוחות, שותפים מסחריים ותעשייתיים.

לניוטון-ג'ונס יש למעלה מ-35 שנות ניסיון בהובלה, תפעול וארגון מחדש של מותגי קמעונאות פיזיים ודיגיטליים כדי לשנות את ההתייחסות שלהם לאסטרטגיה, שיווק, עיצוב וקנייה, אחסנה והפצה, כמו גם נכסים והשקעות. בנוסף הוא מציע ניסיון רב בשירותים פיננסיים לאחר שניהל את ספר החובות הצרכני של הקמעונאים ושימש כחבר דירקטוריון בניאובנק.

לפני שהצטרף ל-Gordon Brothers, ניוטון-ג'ונס היה מנכ"ל קבוצת Mothercare plc שם הוביל את המהפך של החברה הקמעונאית לעסק גלובלי רווחי. הוא היה בעבר מנכ"ל Shop Direct Group והפך את החברה מחברה גדולה המפעילה חנויות פיזיות ומתפעלת קטלוג מכירות, שגורמת הפסדים, לאחד מעסקי הקמעונאות הדיגיטליים המובילים בבריטניה, המכונה היום The Very Group. ניוטון-ג'ונס בילה את החלק המוקדם של הקריירה שלו ב-Next plc בה מילא תפקידים שונים בפעילות קמעונאית לפני שהפך למנהל האחראי על הקטלוג שלה, והפך אותו למקוון בסוף שנות ה-90.

"אנו שמחים לקבל את פני מארק לצוות של Gordon Brothers. הניסיון שלו בהובלת חברות בתקופת השתנות מדגימה את ליבת ההיסטוריה שלנו והיא חלק מה-DNA שלנו", אמר פרנק מורטון, מנהל ההשקעות הראשי של Gordon Brothers. "תחת הנהגתו של מארק אנו מצפים להרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלנו כדי לספק את הפתרונות המותאמים המקיפים שלנו ללקוחות והשותפים שלנו ברחבי השווקים המבוססים שלנו בבריטניה ובאירופה ולשווקים חדשים במזרח התיכון ובאפריקה".

"אני נרגש להצטרף לאחים גורדון כדי להוביל את המשך הצמיחה וההתרחבות של העסק על פני טריטוריות מרובות ולשתף פעולה עם חברות קמעונאות, מסחר ותעשייה המעוניינות לצמוח, לאחד או לצאת מהמגזרים שלהן", אמר ניוטון-ג'ונס. "יש הזדמנות משמעותית לבנות את היסודות המוצקים שכבר קיימים ולשתף פעולה עם ארגונים באמצעות שינוי אסטרטגי".

אודות Gordon Brothers

מאז 1903, האחים גורדון –  Gordon Brothers ( www.gordonbrothers.com ) סייעו למלווים, צוותי ניהול, יועצים ומשקיעים להתקדם במהלכי שינוי. החברה מביאה שילוב רב עוצמה של מומחיות והון ללקוחות, ומפתחת פתרונות מותאמים על בסיס משולב או עצמאי בארבעה תחומי שירותים: הערכות שווי, רכישות, מימון והשקעה. בין אם כדי לתדלק צמיחה או להקל על איחוד אסטרטגי, Gordon Brothers משתפים פעולה עם חברות במגזר הקמעונאי, המסחרי והתעשייתי כדי לספק נזילות מרבית, להעמיד נכסים לשימוש בערך הגבוה והטוב ביותר ולהקטין ההתחייבויות. החברה מבצעת מדי שנה השקעות והערכות בשווי של יותר מ-100 מיליארד דולר, ומספקת הון לטווח קצר וארוך ללקוחות בתהליכי שינוי. Gordon Brothers מלווה ומשקיעה במותגים, נדל"ן, מלאי, חובות, מכונות, ציוד ונכסים אחרים, ביחד ובנפרד, על מנת לספק ללקוחות פתרונות נזילות מעבר לשירותי הרכישה וההערכה המובילים בשוק. מטה החברה בבוסטון, עם למעלה מ-30 משרדים בחמש יבשות.

לפרטים נוספים:

Lauren Nadeau

Gordon Brothers

+1.617.422.6599

[email protected]

 

 

Mark Newton-Jones

Gordon Brothers

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על מארק ניוטון-ג'ונס מצטרף ל-Gordon Brothers כמנהל בכיר, וכמנכ"ל אזור בריטניה ו-EMEA

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן