חברת השכרת מכוניות העל Classic Parade  משיקה את שירות התשלום הראשון בבריטניה במטבעות קריפטוגרפיים

22 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

חברת השכרת מכוניות העל Classic Parade  משיקה את שירות התשלום הראשון בבריטניה במטבעות קריפטוגרפיים

 

אחת מחברות השכרת מכוניות העל המובילות בבריטניה השיקה זה עתה מערכת תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים כדי להשכיר את מכוניות העל המרשימות ביותר בעולם.

 

לונדון, 21 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

אחת מחברות השכרת מכוניות העל המובילות בבריטניה השיקה זה עתה מערכת תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים כדי להשכיר את מכוניות העל המרשימות ביותר בעולם. לקוחות יכולים כעת לבחור לשלם עבור בחירה של למעלה מ-100 מכוניות-על מתוך 28 מכוניות יוקרה במטבעות קריפטוגרפיים של ביטקוין או את'ריום, כמו גם בלירה שטרלינג. אחת המכוניות הזמינות באולמות התצוגה שלהן בלונדון, מנצ'סטר ואדינבורו, היא בוגאטי כירון בשווי 2.4 מיליון ליש"ט, שעולה 200,000 ליש"ט ליום להשכרה, או 220.75 ETH, או 11.696 BTC.

אנדרו בראון, המייסד והבעלים של Classic Parade אמר: "קהל הלקוחות שלנו הוא בינלאומי ורוצה להיות מסוגל לשלם כדי לשכור את מכוניות העל שלנו ללא הטרחה והעלות של שערי חליפין ודמי העברה. לרבים מהלקוחות שלנו יש אחזקות משמעותיות במטבעות קריפטוגרפיים ולכן, הגיוני להציע אפשרות זו עבורם. העסקאות הן מיידיות, ואנחנו יכולים לקחת את הפיקדונות גם בקריפטו, ואז קל להחזיר את הפיקדון גם אחרי שפג תוקפה של ההשכרה".

תשלומי קריפטו מתבצעים לארנק המאובטח של Classic Parade וננקטים כל הצעדים הדרושים כדי להבטיח את בטיחות ההעברות הפיננסיות. לאחר שהכספים הועברו והסכמי ההשכרה נחתמים, מכונית העל נאספת או נמסרת למען הלקוחות בבריטניה.

אנדרו בראון הוסיף: "אנחנו צריכים לעבור את בדיקות הזהות הרגילות הדרושות כדי לשכור רכב, אבל אלה קלות לעיבוד, וזה הופך להיות הרבה יותר קל עם כל עסקה חוזרת. כך נוכל גם לספק בדיקות נאותות של 'הכר את הלקוח שלך'". אחת המכוניות הפופולריות ביותר של Classic Parade להשכרה בקיץ היא למבורגיני הורקאן ספיידר שעולה 1,100 ליש"ט ליום להשכרה, או 1.21 ETH או 0.064 BTC. אנדרו בראון אמר: "אנחנו מצפים להתעניינות רבה מצד משקיעי קריפטו בחודשים הקרובים כדי להשכיר את מכוניות העל המדהימות שלנו. משקיעים רבים הם צעירים יחסית ורוצים להפגין את עושרם ולכן העניין במכוניות-על חזק מאוד לשוק הזה".

אתם יכולים לראות את כל מגוון מכוניות העל ואת המחירונים שלהם בכתובת https://www.classicparade.co.uk

למידע נוסף:

James Goble, Classic Parade
+44 (0) 333 355 3595
[email protected]

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/49b34c75-e25e-4725-bd2c-0b83c37cfe83

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על חברת השכרת מכוניות העל Classic Parade  משיקה את שירות התשלום הראשון בבריטניה במטבעות קריפטוגרפיים

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן