הוכחת הרזרבות של OKX לפברואר מראה 8.6 מיליארד דולר, כאשר למעלה מרבע מיליון משתמשים בחנו את הרזרבות וההתחייבויות

20 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

הוכחת הרזרבות של OKX לפברואר מראה 8.6 מיליארד דולר, כאשר למעלה מרבע מיליון משתמשים בחנו את הרזרבות וההתחייבויות

 

 

*יותר מ-175,000 משתמשים ייחודיים בחנו את דף הוכחת הרזרבות של OKX, ויותר מ-90,000 משתמשים ייחודיים צפו בהוכחת התחייבויות

*דו\"ח רזרבות מראה שוב ש-OKX מחזיקה ברזרבות הנקיות ב-100% הגדולות מבין הבורסות העיקריות

 

ויקטוריה, סיישל, 20 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

OKX , בורסת המטבעות הקריפטוגרפים השנייה בגודלה בעולם לפי נפח מסחר וחברת טכנולוגיות Web3 מובילה, פרסמה את הוכחת הרזרבות (PoR) החודשית הרביעית שלה המראה 8.6 מיליארד דולר שמוחזקים בידי הבורסה ב-BTC, ETH ו-USDT.

משתמשי OKX גילו עניין רב בבדיקת הרזרבות כמו גם בשימוש בכלי קוד פתוח כדי לבדוק את ההתחייבויות שלהם, עם למעלה מ-175,000 משתמשים ייחודיים שביקרו בדף ה-PoR ויותר מ-90,000 משתמשים ייחודיים שמאמתים שההתחייבויות שלהם מטופלות ב-PoR. נתוני צד שלישי מראים שוב ש-OKX מחזיקה ברזרבות הנכסים הנקיות ב-100% הגדולות ביותר מבין הבורסות העיקריות.

יחסי רזרבות OKX נוכחיים:

 

* BTC: 104%

* ETH: 104%

* USDT: 102%

 

כמו בכל דו\"חות ה-PoR של OKX, משתמשים יכולים לראות את ה-PoR של OKX לחודש פברואר באתר האינטרנט שלה, כולל יחסי רזרבה עבור נתונים חדשים והיסטוריים. ניתן לאמת את הרזרבות וההתחייבויות באופן אישי באמצעות כלים שאינם דורשים אמון באתר OKX.

מנכ\"ל OKX לשווקים פיננסיים, לניקס לאי (Lennix Lai), אמר: \"אנו גאים להמשיך בפרסום החודשי של הוכחת הרזרבות שלנו בהתאם למחויבות הבלתי מעורערת שלנו לשקיפות ואמון כאן ב-OKX. הנתונים שלנו מראים שמאות אלפי משתמשים שלנו גילו עניין פעיל בבדיקת הרזרבות ההיסטוריות שלנו ובשימוש בכלי קוד פתוח כדי לוודא שההתחייבויות שלהם נכללות. הוכחת רזרבות רחוקה מלהיות היבט נישה – היא חיונית לבניית אמון המשתמשים ואנו מחויבים להבטיח ש-OKX מציגה מנהיגות מתמשכת בתחום זה\".

OKX פרסמה אלפי כתובות עבור התוכנית Merkle Tree PoR שלה, ותמשיך להשתמש בכתובות אלו כדי לאפשר לציבור לצפות בתזרימי נכסים. הפרוטוקול OKX PoR הוא קוד פתוח וזמין לציבור ב-Github. ניתן לראות אחזקות OKX נוספות ב-Nansen, לוח המחוונים של OKX.

כחלק מהמחויבות שלה לשקיפות, OKX תמשיך לפרסם PoR מדי חודש.

מהי הוכחת רזרבות?

הוכחת רזרבות הוא דו\"ח נכסים קריפטוגרפים המבטיח שהאפוטרופוסית (OKX) אכן מחזיקה בנכסים שהיא מתיימרת להחזיק בשם המשתמשים שלה. OKX משתמשת ב-Merkle Tree (Hash Tree) כדי להוכיח טענה זו בשתי דרכים. ראשית, משתמשים יכולים למצוא את היתרה שלהם בעץ ולהוכיח שהנכסים שלהם מוחזקים ביתרה הכוללת של OKX. שנית, היתרה הכוללת של OKX מושווה ליתרת הארנק של OKX המפורסמת על השרשרת כדי לקבוע הוכחת רזרבות.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם: [email protected]

מהן רזרבות \'נקיות\'?

נכסים נחשבים \"נקיים\" ב-PoR כאשר ניתוח של צד שלישי קובע שהם אינם כוללים מטבעות של פלטפורמת הבורסה, והם מורכבים אך ורק מנכסים קריפטוגרפים \"מסורתיים\" הפעילים במיוחד בשוק כגון BTC, ETH ו-USDT. חברת האנליטיקה בבלוקצ\'יין CryptoQuant עוקבת אחר PoR בכל התעשייה, ומצאה שהנכסים של OKX \"נקיים ב-100%\".

אודות OKX

OKX היא חברת טכנולוגיה מובילה בעולם הבונה את העתיד של Web3. ידועה בהיותה אפליקציית המסחר הקריפטוגרפי המהירה והאמינה ביותר לבחירה עבור משקיעים וסוחרים מקצועיים בכל מקום. בורסת הקריפטו של OKX היא השנייה בגודלה בעולם לפי נפח המסחר.

פתרונות המשמורת העצמית המובילים של OKX כוללים ארנק OKX תואם Web3 המאפשר למשתמשים שליטה רבה יותר בנכסיהם תוך הרחבת הגישה ל- DEXs, שווקי NFT, DeFi, GameFi ואלפי dApps.

OKX משתפת פעולה עם מספר מותגים וספורטאים מובילים בעולם, כולל: אלופת הפרמייר ליג האנגלית מנצ\'סטר סיטי, מקלארן פורמולה 1, פסטיבל טרייבקה, שחקן הגולף איאן פולטר, סקוטי ג\'יימס האולימפי ונהג ה-F1 דניאל ריצ\'ארדו.

OKX מחויבת לשקיפות ולאבטחה ומפרסמת את הוכחת הרזרבות שלה על בסיס חודשי.

לקבלת מידע נוסף על OKX, הורידו את האפליקציה שלנו או בקרו בכתובת: okx.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על הוכחת הרזרבות של OKX לפברואר מראה 8.6 מיליארד דולר, כאשר למעלה מרבע מיליון משתמשים בחנו את הרזרבות וההתחייבויות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן