התראה למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בקורנית דיגיטל בע\

18 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

התראה למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בקורנית דיגיטל בע\"מ להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – KRNT

 

 

ניו יורק, 17 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות ערך של קורנית דיגיטל בע\"מ, (נאסד\"ק: KRNT) בין התאריכים 17 בפברואר 2021 עד 5 ביולי 2022, שני התאריכים כוללים (\"התקופה הייצוגית\"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 17 באפריל 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Kornit במהלך התקופה הייצוגית, יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Kornit, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12250, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא\"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 17 באפריל 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ\"ענק לשכת התביעות הייצוגיות\". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) קורנית ומנהליה הבכירים ידעו, או לכל הפחות התעלמו בפזיזות, כי עסקי הדפוס הדיגיטלי של החברה סובלים מבעיות בקרת איכות משמעותיות ומשירות לקוחות לקוי; (2) כתוצאה מכך, קורנית הייתה פגיעה יותר ללחצים מצד מתחרים מכפי שייצגה וחסרה את היתרונות התחרותיים שהעניקה למשקיעים; (3) כתוצאה מכך, בעיות וליקויים גרמו לקורנית לאבד נתח שוק למתחרים, מה שהוביל לירידה בהכנסות החברה, שכן לקוחותיה הלא מרוצים של קורנית חיפשו אפשרויות חלופיות לצורכי הדפוס הדיגיטלי שלהם; ו-(4) ככל שהחברה התיימרה להתריע על סיכונים הנוגעים לנושאי איכות ושירות לקוחות וכן על התחרות הגוברת, קורנית לא גילתה כי סיכונים אלה כבר התממשו. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Kornit, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12250 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא\"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על התראה למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בקורנית דיגיטל בע\

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן