אנטרה ביו תשתתף בכנס SVB Securities Global Biopharma

13 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

אנטרה ביו תשתתף בכנס SVB Securities Global Biopharma

 

ירושלים, 13 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), בשלב קליני מאוחר, מובילה בפיתוח פפטידים וחלבונים טיפוליים הניתנים דרך הפה, הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס SVB Securities Global Biopharma, המתקיים באופן וירטואלי בתאריכים 13 – 16 בפברואר 2023.

 

פרטי מצגת החברה:

 

תאריך: יום חמישי, 16 פברואר, 2023

 

שעה: 8:00 בבוקר ET במסלול III

 

שידור אינטרנט: https://wsw.com/webcast/svb8/entx/1640061

 

זמינות וירטואלית/שידור חוזר: המצגת הארגונית תישמר בארכיון למשך 90 יום באתר האינטרנט של החברה בכתובת https://wsw.com/webcast/svb8/entx/1640061

 

אודות אנטרה ביו

אנטרה מובילה בפיתוח מקרומולקולות הניתנות דרך הפה, כולל פפטידים וחלבונים טיפוליים אחרים. החברה מתמקדת בצרכים רפואיים משמעותיים שטרם קיבלו מענה, כאשר טיפול פשוט בתחליפי מיני-טבליות במתן דרך הפה טומן בחובו פוטנציאל לשנות את סטנדרט הטיפול. המוצרים המתקדמים ביותר של החברה, EB613 לטיפול באוסטיאופורוזיס ו-EB612 לטיפול בהיפופאראתירואידיזם, נמצאים בפיתוח קליני. EB613 הוא הטבליה האוראלית הראשונה, פעם ביום, של hPTH סינתטי (1-34), (טריפראטיד), המורכבת מאותו רצף של 34 חומצות אמינו בדיוק כמו הזרקת טריפארטיד תת עורית יומית, Forteo® שהיה הטיפול האנבולי המוביל באוסטאופורוזיס מאז 2002 עם מכירות שיא של 1.7 מיליארד דולר בשנת 2018 לפני פקיעת הפטנט. מחקר שלב 2 מבוקר פלצבו במינון של טבליות מיני EB613 (n= 161) פגש נקודות קצה ראשוניות (PD/סמן ביולוגי) ומשניות (BMD). באוקטובר 2022, החברה הודיעה על הסכמה עם ה-FDA על תכנון מחקר מרכזי יחיד, מבוקר פלצבו, BMD לנקודות קצה כדי לתמוך בהסכם סודיות עבור טבליות EB613. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתרwww.enterabio.com  .

למידע נוסף:

 

Entera Bio:

Ms. Miranda Toledano

Chief Executive Officer

Entera Bio

Email: [email protected]

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על אנטרה ביו תשתתף בכנס SVB Securities Global Biopharma

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן