Global Partners מכריזים על חידושים למנהלים ימיים כדי לסייע לאוקיינוסים עם תמיכה מהמגזר הפרטי של מרי קיי  

9 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Global Partners מכריזים על חידושים למנהלים ימיים כדי לסייע לאוקיינוסים עם תמיכה מהמגזר הפרטי של מרי קיי

 

פרויקט חלוצים עם פלטפורמה חדשנית ונגישה בקלות עם הדרכה מעמיקה, כלי תמיכה להחלטות וידע מעשי לעוסקים בתחום הימי

 

וונקובר, קנדה, 9 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

מנהלים ועוסקים בתחום שימור האוקיינוסים, מומחים עולמיים ופקידים רמי דרג מתכנסים לקונגרס הבינלאומי החמישי של האזור המוגן הימי (IMPAC5) בין התאריכים 3-9 בפברואר בוונקובר, קנדה, כדי לנקוט עמדה להגנה על האוקיינוס.

IMPAC5  ידוע ככנס החשוב ביותר להחלפת ידע בקהילה העולמית של מנהלי שימור ימי, עוסקים ומקבלי החלטות. הוא מספק את ההזדמנות להבליט את המדע העדכני ביותר ולשתף חוויות ושיטות עבודה מומלצות כדי לחזק את שימור המגוון הביולוגי הימי ולהגן על המורשת הטבעית והתרבותית של האוקיינוס.

סימפוזיון ב- IMPAC5 שכותרתו "חידושים בשיפור אזורים מוגנים ימיים (MPA)" סיפק תצוגה מקדימה בלעדית של פלטפורמה מקוונת חדשה לתכנון וניהול של MPA. פלטפורמת הלמידה מנחה מתכנני ומתרגלי MPA באמצעות גישות מעשיות להתמודדות עם אתגרים מרכזיים העומדים בפניהם. סימפוזיון זה הפגיש קולות מכל הצדדים של השימור הימי, והבליט את החשיבות של שיתוף ידע כדי לשפר את ניהול האוקיינוסים בין בעלי עניין בכל רמה.

כאשר פחות מ-3% מהאוקיינוס מוגנים ביעילות, יש צורך דחוף לחזק את מאמצינו ברחבי העולם להגדלת שטחים ימיים מוגנים. עלינו גם לשפר את האפקטיביות של אזורים ימיים מוגנים בהשגת יעדי השימור והקיימות שלהם. מסגרת המגוון הביולוגי הגלובלי שאומצה לאחרונה כוללת יעדים מרכזיים להגנה על 30% מהאזורים הימיים והיבשתיים של כדור הארץ ולשיקום נופי יבשה ומעמקי ים עד שנת 2030.

ד"ר ליזי מקלאוד, מנהלת השוניות הגלובליות ב-Nature Conservancy, ציינה כי "רתימת לקחים שנלמדו ושיטות עבודה מומלצות ברחבי העולם כדי להשיג את היעדים השאפתניים הללו בניהול האוקיינוסים היא עדיפות לשימור, לרבות יצירה משותפת של פתרונות עם שותפים מרכזיים".

על ידי מינוף חדשנות מדעית וטכנולוגיות חדשות ושיטות עבודה מומלצות גלובליות, מנהלים ימיים מסוגלים להתמודד טוב יותר עם איומים נרחבים העומדים בפני מערכות אקולוגיות ימיות ברחבי העולם. "MPA הם המפתח לבריאות האוקיינוס ולפיתוח בר-קיימא. אבל הם לא תמיד יעילים ללא מגוון של תמיכה. יש צורך בכלים תומכי החלטות המאפשרים תכנון וניהול משופרים של MPA, שיתוף ידע ושיתוף פעולה נחוצים כדי להעניק לבעלי העניין הימיים את התמיכה הדרושה להם כדי להגן טוב יותר על האוקיינוסים", אמר אולה וסטרגארד, מנהל התוכנית, תוכנית הסביבה של האו"ם.

"מרי קיי שמחה לתמוך ב-TNC, בשיתוף פעולה עם UNEP ומומחים אחרים מרחבי העולם, במאמץ להגן על הנכסים היקרים ביותר בעולם שלנו: אוקיינוסים", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של מרי קיי. ארגונים אלה נמצאים בחזית המאבק לשימור נתיבי המים שלנו, ואנו מקווים שבעזרת תמיכתה הכספית של מרי קיי, יהיו להם הכלים והמשאבים הדרושים כדי להבטיח שהאוקיינוסים שלנו יהיו בריאים לדורות הבאים".

אודות Nature Conservancy

The Nature Conservancy שימור הטבע הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור היבשות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחדיו. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. אנו עובדים ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org או עקבו אחר@nature_press  בטוויטר.

 

אודות תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP)

 

UNEP היא הקול העולמי המוביל בנושא איכות הסביבה. היא מספקת מנהיגות ומעודדת שותפות בדאגה לסביבה על ידי השראה, הסברה ומאפשרת לאומות ולעמים לשפר את איכות חייהם מבלי להתפשר על זו של הדורות הבאים.

 

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-35 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

Karen Foerstel
מנהל, אסטרטגיית תקשורת שימור, שיווק גלובלי ותקשורת
917.652.2642 או[email protected]
The Nature Conservancy

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53306060/en

 

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Global Partners מכריזים על חידושים למנהלים ימיים כדי לסייע לאוקיינוסים עם תמיכה מהמגזר הפרטי של מרי קיי  

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן