עדכונים אחרונים בSEO בישראל ובחו"ל

24 בנובמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קידום אתרים

במהלך השנים האחרונות השתנתה תפיסת קידום האתרים בגוגל ובניית האתרים והם הפכו למעשה  לתחום אחד. לא ניתן לקדם אתר שלא נבנה בצורה הנכונה, וקשה לבנות אתר ולשווק אותו אם לא בונים אותו מתוך חשיבה נכונה של קידום במנועי חיפוש בעתיד. ב-SeoWho אנו מספקים את השילוב המנצח של אתר אינטרנט מעוצב ויוקרתי, המתאים גם לטלפונים סלולריים ולטאבלטים ולא רק למסכי מחשב – עם הידע הנדרש בקידום האתר.

גם אתרים ותיקים הופתעו ממתיחת הפנים שהענקנו להם בחברה. היכולת לשמור על מיתוג קיים ולהוסיף לו עיצוב חדשני, תוך שמירה על חווית משתמש דורשת הכרות עם שלל התחומים הקשורים לבניית אתרים וקידומם.

שירות אישי

אתר אינטרנט המשרת את החברה בצורה הטובה ביותר הוא אתר מכוון מטרה. אתר שנועד להוות הקשר הראשוני בין הלקוח לחברה, לחשוף אותו לשירותיה בצורה הטובה ביותר, ולגרום לו לחזור לרכוש עוד שירותים ומוצרים.

חברות אחרות זקוקות לפתרונות מורכבים יותר ופונקציונליות שפשוט לא קיימת אצל המתחרים שלהם, על מנת לקבל יתרון אסטרטגי. מומחי הפיתוח בחברה יכולים להתמודד עם כל אתגר מבחינת תכנות, פיתוח או עיצוב ולתת לכם כלקוח את הפתרון האידיאלי המתאים ככפפה ליד לצרכים והדרישות המדויקים שלכם.

קידום בגוגל שמזניק אתכם קדימה

כאשר אנו מתחילים פרויקט של קידום אתר, אם מדובר באתר חדש או אתר קיים, איננו מתייחסים למקום בו הוא נמצא כרגע, אלא לפוטנציאל אליו הוא יכול להגיע.

קיימים תחומים תחרותיים יותר, בהם גם המתחרים החזקים שלך משתמשים בחברות קידום. SeoWho הוכיחה שגם בתחום הקשה ביותר – "קידום אתרים" עליו מתחרות כל חברות הקידום – הצלחנו להגיע למקום הראשון ולהישאר בו במשך תקופה ארוכה.

(עדכונים אחרונים בגוגל ששוה לקרוא!)

קידום אתרים דורש סבלנות, ועבודה נכונה ללא קיצורי דרך. כאשר עובדים נכון בסיוע צוות מקצועי של מפתחים, מעצבים, כותבי תכנים ומומחי קידום אתרים משיגים תוצאות מרשימות. המקומות הראשונים בגוגל הכרחיים עבור חברות שעיקר פעילותן מתבסס על לקוחות הפונים לחברה באמצעות האינטרנט. קידום אתרים נכון, המוביל למיקומים הראשונים בגוגל, יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בתקציבי פרסום מדי חודש, ולהכניס לידים לעסק בצורה אורגנית מבלי ששלמתם ולו אגורה אחת לכל קליק.

 

סגור לתגובות על עדכונים אחרונים בSEO בישראל ובחו"ל

מאת:

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.