SYNTAGMA CAPITAL מנהלת משא ומתן בלעדי לרכישת מרכז הנתונים/LAN ")‏LAN/DC") ומחלקת הטלקומוניקציה/סיבים ("FTTx") של Nexans.

6 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

SYNTAGMA CAPITAL מנהלת משא ומתן בלעדי לרכישת מרכז הנתונים/LAN ")LAN/DC") ומחלקת הטלקומוניקציה/סיבים ("FTTx") של Nexans.

 

בריסל, 6 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

Syntagma Capital הכריזה היום שהיא מנהלת משא ומתן בלעדי עם Nexans SA לרכישת מרכז הנתונים/LAN ("DC/LAN") ומחלקת הטלקומוניקציה/סיבים ("FTTx") שלה. פתרונות הקישוריות החכמה של התכנון העסקי, היצרנים והמפיצים מבוססים על טכנולוגיות סיב אופטי ונחושת במרכזי הנתונים, בבניינים החכמים ואצל מפעילי הטלקומוניקציה. משרדי החברה נמצאים בפריז, צרפת ומועסקים בחברה כ-680 איש ב-8 אתרים  הנמצאים בצרפת, בבלגיה, בגרמניה, ביוון, במרוקו ובסין, עם רווחים של כ-200 מיליון אירו ברחבי 100+ מדינות.

העסקה המוצעת, המותנית בקיום תנאי הסגירה המקובלים הכוללים המידע והייעוץ של ועדי העובדים ואישורים רגולטורים נוספים, צפויה להיחתם עד סוף המחצית הראשונה של 2023.

"אנו שמחים לקבל על עצמנו את הניהול כדי שהעסק ימשיך לשגשג ולצמוח. אספקת הבסיס לניהול נתונים היא אפשרות מרגשת. למרות שוק המיזוגים והרכישות המאתגר, אנו ממשיכים למצוא הזדמנויות אטרקטיביות להשקיע בהן תוך שאנו מספקים למוכרים פתרונות מכירה עבור תהליכים מורכבים של יחידות עסקיות שבהם גורמים כגון מהירות וביטחון הם מהותיים ביותר. העסקה הזאת מייצגת את רכישת היחידה העסקית העדכנית ביותר שלנו ומשקפת את האסטרטגיה של Syntagma לרכוש עסקים שיפיקו תועלת מניהול חדש שיניע את תחום הצמיחה הבא" אומר השותף המנהל של Syntagma, סבסטיאן קיקרט לה מולט.

כריסטופר גורין, מנכ"ל Nexans הצהיר: "אנו שמחים שעמיתי מערכות הטלקומוניקציה שלנו יצטרפו אל בית אסטרטגי חדש יחד עם Syntagma Capital לצורך השקעה וצמיחה נוספות של העסק. השילוב העוצמתי הזה יספק הזדמנויות משמעותיות לעובדים וללקוחות. ברצוני להודות לצוותים על העבודה המצוינת שהם עשו עד כה, ואני מרגיש בטוח בנוגע להתפתחות העתידית שלהם."

"היכולת של Syntagma לנהל מכירה מורכבת של יחידות עסקיות הייתה הכרחית על מנת לבדל בינינו. העסק יספק הזדמנויות משמעותיות לצמיחה בשנים הבאות" אומר שותף Syntagma, פרנק קונן. "אנו מתכוונים למנף את הידע הטכני המקיף, הנוכחות הגלובלית וקשרי הלקוחות החזקים של החברה, על מנת להאיץ את הצמיחה שלה, הן מבחינה אורגנית ובאמצעות השקעות מיזוגים ורכישות באזורים גאוגרפיים עיקריים של המוצר".

צוות Syntagma המעורב בעסקה כולל את סבסטיאן קיקרט לה מולט (שותף מנהל), פרנק קונן (שותף), בנג'מין דהן (שותף), ז'ואאו פילסו (סגן מנהל בכיר) ולודוביק ראפנאץ' (עמית בכיר).

Willkie Farr & Gallagher סיפקה ייעוץ משפטי ל-,Syntagma ‏ ו- PwCסיפקה ייעוץ פיננסי, משפטי, מס, וסוציאלי, Roland Berger סיפקה תמיכה מסחרית ואסטרטגית ו-ERM סיפקה ייעוץ בענייני השקעה אחראית וסביבה, גהות ובטיחות.

אודות Syntagma Capital

Syntagma משקיעה בחברות שיכולות להפיק תועלת ממומחיות תפעולית מעשית על מנת להאיץ צמיחה ולשפר את הביצועים של כל בעלי העניין. אנו אופרטורים אמיתיים עם ניסיון בעבודה בחברות ובניהולן בקנה מידה גלובלי, הממנפים את המשאבים הפנימיים שלנו לצורך פיתוח אסטרטגיות מוצלחות והוצאתן לפועל על מנת לממש את הפוטנציאל שלהן במלואו וליצור ערך בר-קיימה לטווח הארוך. Syntagma משקיעה ומפעילה חברות במגוון רחב של תעשיות תוך התמקדות בשווקי השירותים החומרים, הכימיקלים, התעשייה והשירותים העסקיים, כולל שירותי ייצור, הפצה, תובלה ולוגיסטיקה, השכרת ציוד, מתכות ובתעשיות נוספות. Syntagma, החתומה על UN PRI, מחויבת לסטנדרטים גבוהים של השקעה אחראית בכל השקעותיה ומשרדיה נמצאים בבריסל, בלגיה. למידע נוסף, בקרו בכתובת: https://syntagmacapital.com

אודות Nexans

במשך יותר מעשור, ל-Nexans יש תפקיד חשוב והכרחי, והיא מחשמלת את העולם ומחויבת לחשמל גם את העתיד. עם כ-25,000 עובדים ב-42 מדינות, הקבוצה מניעה את השינוי לכיוון עולם חדש של חשמול: עולם בטוח יותר, יציב יותר, מתחדש, נטול פחמן ונגיש לכולם. בשנת 2021, Nexans הרוויחה 6.1 מיליארד אירו במכירות רגילות. הקבוצה מובילה בתחום תכנון וייצור מערכות ושירותי כבלים בחמישה תחומי פעילות עיקריים: ייצור והעברת אנרגיה, הפצה, שימושים, תעשיה ופתרונות וטלקומוניקציה ושירותים. Nexans הייתה הראשונה בתחומה שיצרה תשתית תאגידית על מנת לתמוך בפעולות המקדמות גישה לאנרגיה עבור אוכלוסיות מוחלשות בעולם כולו. הקבוצה מחויבת לסייע בהשגת ניטרליות פליטת פחמן עד 2030.

Nexans. מחשמלת את העתיד.

Nexans רשומה בשוק המניות שלEuronext Paris, מחלקה A.

למידע נוסף, בקרו בכתובת www.nexans.com

אנשי קשר

מארי קיפאריס
טלפון: ‎+32 (0)2 315 70 12
דוא"ל [email protected]

 

מקור: Syntagma Capital

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על SYNTAGMA CAPITAL מנהלת משא ומתן בלעדי לרכישת מרכז הנתונים/LAN ")‏LAN/DC") ומחלקת הטלקומוניקציה/סיבים ("FTTx") של Nexans.

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן