איך מתחילים לארוז בית?

6 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

מעבר דירה יכול להיות משימה לא פשוטה. זה דורש המון החלטות, מבחירת הובלה מקצועית ועד לאריזת הבית. קל להרגיש מוצף מכמות העבודה העצומה והשאלות שעולות כאשר מתכוננים למעבר. כדי להפוך את התהליך לחלק יותר, מדריך זה מספק מידע מועיל על אריזת בית ושלבים שאותם צריך לעבור

לפני שתתחילו לארוז את הבית שלכם, תרצו בוודאי להתחיל להתכונן למעבר. התחילו בהכנת רשימת בדיקה של כל מה שתצטרכו לעשות וחשבו גם על הדברים הקטנים. זה יעזור לכם להישאר מאורגנים ואף להתקדם בקצב שלכם.

אם אתם מתכננים לשכור חברת הובלות, עדיף להזמין בהקדם האפשרי. זה יבטיח שתקבלו הערכה בזמן ותוכל לתזמן את המעבר שלך סביב אירועים אחרים שקורים בחייך, כגון לוחות זמנים של בית ספר או משמרות עבודה.

דבר נוסף שחשוב לזכור בעת שכירת מוביל הוא לעשות ביטוח. זה יעזור להגן על החפצים במקרה של תאונה או נזק. בשלב הבא, כל שנותר הוא להכין את הבית.

הכנת הבית – לא פחות חשוב מהאריזה

יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להכין את הבית למעבר. התחילו בניקיון הבית ביסודיות, כדי להפוך את המעבר לחלק יותר ולעזור למנוע נזק לדברים. כמו כן, אפשר גם לתרום פריטים שלא יגיעו או ימשיכו איתנו הלאה, כדי להקטין את כמות הדברים שצריך להזיז ועל מנת לגרום למעבר מהיר יותר.

לאחר שהתכוננתם למעבר, תוכלו להתחיל לארוז את הבית. אם שכרתם מוביל, מומלץ לארוז כמה שיותר בעצמכם. זה יעזור לכם לחסוך כסף בעלות המעבר – אלא אם יש ימי עבודה עמוסים ואתם מעדיפים שחברה מקצועית תיקח על עצמה את האחריות.

לגזור ולשמור: הטיפים למעבר

• מיון וסרק: עברו על כל חדר בבית שלכם וסננו את החפצים שלכם.

• חדר אחר חדר: התחילו מהחדרים הכי פחות מנוצלים ועבדו דרך הבית, ארזו את החפצים בקפידה וסמנו כל קופסה בתכולתה ובחדר אליו היא שייכת.

• הזמינו מוביל מקצועי: אם תבחרו להעסיק מוביל מקצועי, הקפידו על רישיון ומבוטח.

• קבעו את ההובלה: קבעו את ההובלה מראש, ואשרו את הפרטים מול חברת ההובלות שלכם.

מה אורזים קודם?

התמודדו תחילה עם פריטים כמו ספרים, ניירות ופריטים קטנים יותר, ולאחר מכן עברו אל פריטים כבדים יותר כמו רהיטים.

ודאו שאתם מסמנים כל קופסא או כל קרטון ותוכלו גם להשתמש בצבעים שונים, כדי שהמובילים יידעו באיזה חדר בדיוק לפרוק את הציוד גם בבית החדש.

אחד הדברים שאפשר לעשות בזמן שאורזים את הבית זה לארגן את החדרים. זה יהפוך את התהליך לחלק יותר ויקל על מציאת פריטים בבוא יום המעבר.

בשלב הזה גם אפשר לערוך רשימה של מה הולך לאן: כמו בשלב הקודם, זה יעזור לעקוב אחר מה ארזנו ומה צריך לארוז אחר כך.

סגור לתגובות על איך מתחילים לארוז בית?

מאת:

פרסם באתר כ - 112 מאמרים.

.

דילוג לתוכן