HYCU® מציגה את פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם להגנת נתונים עבור ספקיות תוכנה כשירות

2 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

HYCU® מציגה את פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם להגנת נתונים עבור ספקיות תוכנה כשירות

 

כעת יותר מ-17,000 ספקיות תוכנה כשירות ומפתחות תוכנה עצמאיות יכולות לספק שירותי הגנה לנתונים תוך ימים, מה שמאפשר ליותר מ-59 מיליארד המשתמשים שלהן לגבות ולשחזר תוך דקות

 

בוסטון, מסצ'וסטס, 1 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

HYCU, Inc, חברת הגנת הנתונים בריבוי עננים כשירות הצומחת ביותר בעולם, חשפה את R-Cloud™ כדי לאפשר לחברות תוכנה כשירות (SaaS) ולספקיות תוכנה עצמאיות (ISV) לספק, תוך ימים, שירותי גיבוי ושחזור עבור הצעות ה-SaaS שלהן. R-Cloud היא פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם בקוד בסיס שנבנתה ותוכננה במיוחד כדי להקל על ספקיות SaaS לספק שירות גיבוי ושחזור אמיתיים ברמה ארגונית עבור המשתמשים שלהן, באופן מאובטח וניתן להרחבה. עם יותר מ-17,000 יישומי SaaS שנמצאים כיום בשימוש בארגונים[1], ל-99% אים גישה זמינה לשירותי גיבוי ושחזור אמינים. עם הפיצוץ של SaaS והמודרניזציה המהירה של היישומים, מחלקות IT מתקשות יותר מאי פעם לראות, לנהל ולהגן על יישומים קריטיים לעסקים שלהן.

 

"אם מספר הספקיות באחד מדוחות השוק המובילים בתעשייה הגנו רק על שבעה יישומי SaaS עד כה, לגישה הנוכחית לגיבוי ושחזור בשיטת ה-SaaS אין עתיד", אמר סיימון טיילור, מייסד ומנכ"ל HYCU. "כל הגישה אינה נכונה. פתרונות SaaS חדשים נבנים. גישות חדשות להגנה עליהם הן בגדר חובה. זו הסיבה שהבנו שצריך לחשוב מחדש על הדרך בה מבוצעת הגנת הנתונים, ומצאנו דרך לספק ל-ISV ולספקי SaaS את היכולת להוסיף הגנה על נתונים בקלות. גיבוי ושחזור פרטניים עבור SaaS זמינים כעת לאחר ארבעה ימים בלבד, כאשר קודם לכן היה צורך לפחות ארבעה רבעונים כדי לפתח מערכת כזו".

 

הפתרון R-Cloud הוא תוצאה של ארבע שנים של פיתוח, והוא כולל מספר חידושים שממתינים לאישור כפטנט. הוא נולד מתוך מאמץ ליצור קשר הדוק עם לקוחות קיימים וספקי פתרונות SaaS ולהבטיח שקיימת דרך קלה להמחיש באופן ויזואלי את כל הנתונים ברחבי הארגון, לזהות אילו נתונים מוגנים, לוודא שאין נתונים שאינם מוגנים, ולהיות מסוגלים לשחזר נתונים במקרה של טעות אנוש או התקפה זדונית. בבסיסה, פלטפורמת R-Cloud מעניקה לחברות SaaS את היכולת למנף את מומחיות הגנת הנתונים של HYCU, כולל תזמור, ניהול זהויות וגישה, ניהול מדיניות ואנליטיקה כדי להבטיח שכל נתוני ה-SaaS מוגנים.

"היום מסמן אבן דרך חדשה ומשמעותית במה ש-HYCU הצליחה להשיג ותקבע סטנדרט חדש במה שחברות צריכות לצפות מפתרונות הגנה על נתונים", אמר אנריקה סאלם, שותף, Bain Capital Ventures. "רק HYCU מספקת את הפתרון לארגונים להגן, לנהל ולשחזר את כל יישומי ה- SaaS שלהם".

לראשונה, חברות SaaS המשתמשות ב- R-Cloud יכולות לשחרר במהירות הגנת נתונים מאובטחת וניתנת לאימות המסופקת כשירות עבור לקוחותיהן. כעת, מנהלי IT ומפתחים הזקוקים להגנה על נתונים ללא קשר ליישום מבוסס SaaS יוכלו לגשת לשירותי הגנה על נתונים רבי עוצמה. כיום, זמן הפיתוח הממוצע ליצירת הגנה על נתונים חדשים הוא לפחות ארבעה רבעונים, ו- HYCU צמצמה את הזמן לארבעה ימים. עם הצגת R-Cloud, המשתמשים ירוויחו את היתרונות הבאים:

*סביבת פיתוח משולבת עם קוד בסיס: פלטפורמת R-Cloud מעניקה לחברות SaaS ו-ISV את האפשרות לפתח במהירות מודולי R-Cloud חדשים עבור שירותי ה-SaaS שלהן, ולקצר את מחזורי הפיתוח לימים במקום לשנים.

*אבחון מהיר באמצעות ויזואליזציה גרפית: עסקים מקבלים הדמיה מקיפה של כל מרחב הנתונים ומצב ההגנה שלהם באמצעות גילוי אוטומטי ומיפוי של כל היישומים והשירותים – SaaS, PaaS, DBaaS, ענן ציבורי ופרטי. ארגונים מקבלים תצוגה מפורטת והוליסטית של הנתונים העסקיים הקריטיים שלהם ומצב ההגנה שלהם.

*אינטגרציה הדוקה עם טכנולוגיית הגנת נתונים עטורת פרסים: חברות SaaS ו-ISV יכולות לשלב את חוכמת האפליקציות שלהן עם הגילוי, התזמור, האבטחה, ניהול המדיניות והדיווח של HYCU.

*שירות שחזור חדש מאובטח ומוגן בפטנט: אפליקציות שפותחו ב-R-Cloud יספקו למשתמשי SaaS:

  • גיבוי בלחיצה אחת – משתמשים יכולים 'להגדיר ולשכוח' מדיניות גיבוי הפועלת 24/7
  • שחזור פרטני – שחזור מהיר של רכיבים פרטניים בכל יישום SaaS מוגן.
  • יכולות שירות עצמי – אספקת בקרת גישה מבוססת תפקידים תוך אפשור למנהלי ומשתמשי SaaS להגן על נתונים קריטיים ולשחזר אותם.
  • אבטחה וביטחון – כל שירותי הגנת הנתונים שפותחו מאוחסנים בצורה מאובטחת ומוגנים מפני תוכנות כופר.

*שירותי הגנת נתונים ב-HYCU Protégé Marketplace: ארגונים יכולים להירשם ולגשת לספרייה הולכת וגדלה של כל יישומי ה-SaaS, DBaaS ו-PaaS המוגנים.

היישומים, מסדי הנתונים והשירותים הראשונים מבוססי SaaS הנתמכים ב-  R-Cloud יכללו: Amazon RDS, Google Cloud SQL, Google Kubernetes Engine, סביבת העבודה של גוגל, Google BigQuery, Salesforce, Atlassian Confluence, Atlassian Jira Service Management, Okta ו-מיקרוסופט 365. שילובי יישומים חדשים יהיו זמינים דרך HYCU Protégé Marketplace.

 

"כעת, יותר מתמיד, חברות צריכות לשמור על העובדים שלהן ועל משאבי הטכנולוגיה שלהן מאובטחים, במיוחד לאור הסיכון הגיאופוליטי והעלייה במתקפות כופר", אמרה תרזיה גו, שותפה מייסדת, Acrew Capital. "זה היה תחום השקעה מרכזי עבורנו ו-HYCU מתאים מאוד לטפל בו. ההשקה של R-Cloud  מגיעה ברגע חשוב בזמן, שבו העלייה בשימוש ביישומי SaaS בארגונים מאלצת גישות חדשות וחדשניות להגנה ושחזור של יישומים ונתונים. HYCU מובילה את המטען הזה, ואנחנו נרגשים לקראת הבאות".

 

"השקענו ב-HYCU בגלל טכנולוגיית הגנת הנתונים המובילה שלה", אמר פיליפ בראדוק, מנהל ניהול תיקים, Atlassian Ventures. "אנו מאמינים שהגנה על נתונים כשירות היא חיונית להצלחת הצוותים ועם R-Cloud, HYCU מאפשרת לצוותים לפרוס פתרונות הגנה על נתונים מהר יותר כדי להגן על עבודתם. R-Cloud מוסיפה ערך עצום עבור 200,000+ לקוחות הענן של Atlassian ואנחנו נרגשים לראות את ההשפעה שלה על אלפי צוותים גלובליים" .

 

למידע נוסף על R-Cloud, בקרו בכתובת https://www.hycu.com/r-cloud. סמינר רשת להפעלת R-Cloud בשידור חי, עם הדגמה מפורטת, יתחיל בשעה 11:00 בבוקר שעון מזרח ארצות הברית. להרשמה, בקרו ב-R-Cloud Launch.

 

אודות HYCU 

HYCU היא המובילה הצומחת במהירות הרבה ביותר בתעשיית הגיבוי והשחזור בסביבות מרובות עננים כשירות. באמצעות אספקה של גיבוי נתונים אמיתי מבוסס תוכנה כשירות בסביבות מקומיות וגם בסביבות טבעיות לענן, החברה מספקת אבטחת מידע, הגירה והתאוששות מאסון ללא תחרות לאלפי חברות ברחבי העולם. כבעלת חזון עטורת פרסים ומוכרת בתעשייה, הפתרונות של HYCU מבטלים את המורכבות, הסיכונים והעלות הגבוהה של פתרונות המיושנים על גישות מיושנות, ומספקים פשטות הגנת נתונים כדי להפוך את העולם לבטוח יותר. עם ציון NPS 91 מוביל בתעשייה, לקוחות חווים גיבוי ושחזור נתונים ללא חיכוך שגם מציע חסכנות, לא משנה היכן הנתונים שלהם נמצאים. HYCU גייסה עד כה 140 מיליון דולר במימון הון סיכון ובסיסה בבוסטון, מסצ'וסטס. למידע נוסף ב-www.hycu.com.

[1] https://www.statista.com/statistics/1239046/top-saas-countries-list/

 מה התעשייה אומרת על R-CLOUD

"אנחנו בנקודת זמן שבה יש התפשטות של איומי SaaS ותוכנות כופר שמובילים לאתגרים משמעותיים, ומאלצים חברות לחשוב מחדש על הדרך שבה הן מאבטחות ומגנים על הנתונים שלהן", אמר אוסטין ארנסברג, מנהל בכיר, Okta Ventures. "R-Cloud משנה את המשחק. זוהי דרך חדשנית לחסל את האתגרים הללו, ובאמצעות שילוב הטכנולוגיה של Okta SSO, היא מספקת התייחסות רבת עוצמה לגישה ולהצגה של נתונים ויישומים כדי לראות על מה צריך להגן. זה מה שראינו מההתחלה, ולמה השקענו ב-HYCU בשנה שעברה. אנחנו נרגשים מההשקה של R-Cloud ואנחנו יודעים שזה ישפיע על הדרך בה חברות מתמודדות עם אתגרי הגנת הנתונים שלהן ב-SaaS היום, וגם בעתיד".

 

"אחד הממצאים המרכזיים מ- SaaS Data Protection Reportשערכנו לאחרונה היה שפתרונות להגנה ושחזור של אפליקציות SaaS היו עבודה בתהליך", אמר כריסטוף ברטרנד, מנהל פרקטיקה, ניהול נתונים ואנליטיקה, ESG Global. "למרות שיש הרבה פתרונות זמינים, עדיין יש יותר מדי אתגרים בהיבט של מה שמשתמשי הקצה מצפים לו ומה שזמין. מה שהיה נחוץ הוא דרך לדמוקרטיזציה של הגנת הנתונים, והשחזור, בצורה משכנעת וחדשה. הכניסה  של R-Cloud יכולה לעזור בפתרון של מה שאני רואה כנתק בהגנת הנתונים של יישומי SaaS".

 

"כמאפשרת בחזית החברה הדיגיטלית במדינות הנורדיות, אנו מחפשים ללא הרף דרכים להגן טוב יותר על נתוני הלקוחות שלנו ולהפחית את המורכבות בניהול סביבות מרובות עננים", אמר הארי קליונימי, ראש תחום ענן ציבורי ואבטחת סייבר, Tietoevry. "כשותפים של HYCU, אנו נרגשים לראות סוג חדש של גישה המאפשרת הגנת נתונים עבור הזנב הארוך של הכמות ההולכת וגדלה של פתרונות SaaS שנמצאים בשימוש הלקוחות שלנו".

 

"הלקוחות שלנו מצפים ש-SADA תספק שירותים מקצועיים ומומחיות טכנית מהשורה הראשונה כדי לספק את מלוא העוצמה של הענן של גוגל", אמר טוני סאפואיאן, נשיא ומנכ"ל SADA. "R-Cloud היא גישה טכנולוגית חדשנית להגדלה והגנה על שירותי הענן של גוגל שהינם קריטיים לעסקים. זה מספק דרך משכנעת להגן ולשחזר יישומים מודרניים בענן של גוגל ולא יכולנו להתרגש יותר ממה ש-R-Cloud יכול להציע".

 

"בעיית הגיבוי של SaaS הייתה קשה לפיצוח בגלל המספר העצום של יישומי ה-SaaS הייחודיים, מספר שרק ממשיך לגדול", אמר ויד סיסטה, סגן נשיא לאסטרטגיה דיגיטלית, Alchemy Tech Group. "הגישה הייחודית של HYCU למיקור המונים עשויה להיות הדרך הטובה ביותר לדמוקרטיזציה של גיבוי SaaS. לאפשר לספקי פתרונות ול-ISV גישה לממשקי ה-API שלהם לפתח את פתרון הגיבוי והשחזור, ואז לפרסם פתרון מוסמך לשוק שלהם עבור לקוחות אחרים, היא דרך גאונית ללכוד את יישומי ה-SaaS הקריטיים ביותר במהירות".

 

"HYCU מתייחסת לאתגר משמעותי בהגנת מידע בתחום ה-SaaS, והופכת את הדברים על פיהם", אמר כריס מ. אוונס, מנהל ומייסד, Architecting IT. "R-Cloud, כפלטפורמת פיתוח להגנת נתוני SaaS, מספקת דרך לטפל לא רק בהיבט הוויזואליזציה של מרחב הנתונים של החברה, אלא גם מספקת דרך אטרקטיבית לטפל בבעיות הגדילה והשחזור שאיש לא מצא להן פתרון קודם לכן. כעת, לדוגמה, מנהל מערכות מידע יוכל לראות תצוגה שונה לחלוטין מעבר לנכס או תשתית פיזית בלבד. התשתית הפיזית שהיא יושבת בה תהיה לא רלוונטית במובן הזה".

 

"במשך יותר מעשרים שנות מעקב אחר התפתחויות משמעותיות בהגנה על נתונים ואבטחת מידע, R-Cloud שלHYCU  הוא פתרון שמדורג בחמישייה המובילה", אמר ג'רום וונדט, מייסד ומנהל, DCIG, LLC. "עם יותר נתונים לא מוגנים מאי פעם, HYCU משנה את היכולת לגבות, לשחזר ולהגן על נתוני SaaS, ומקלה ומפשטת את התהליך תוך שהיא מספקת לארגונים גמישות חסרת תקדים".

 

"ההתפוצצות של יישומי SaaS נקודתיים במקום העבודה הובילה להתפשטות מסיבית של אפליקציות ונתונים בתוך הארגונים", אמר רוב דרייברס, מנהל מכירות (מגזר ציבורי) בבריטניה, חטיבת התוכנה, SCC UK. "זה הותיר חברות רבות ואת היישומים הקריטיים שלהן בסיכון. SCC שואפת תמיד לספק פתרונות ושירותים איכותיים לתמיכה בלקוחותינו, תוך אימוץ חדשנות מהשותפים האסטרטגיים שלנו. עם ההכרזה על R-Cloud, HYCU בדרך להגדיר את הסטנדרט לניהול שלמות האפליקציות והנתונים ב-SaaS. זה נותן את הכוח לחברות SaaS וללקוחותיהן להבטיח שהנתונים שלהן מאובטחים, ללא קשר לאפליקציה. זה, בתורו, יאפשר ל-SCC לבנות שירותים ולספק דרכים חדשות להעצים ולהגן על הלקוחות שלנו באופן משמעותי וחדש. אנו מצפים לעבוד עם HYCU עם השקת R-Cloud".

 

"הפיצוץ של פתרונות SaaS שבר את הנראות ואת יכולת השחזור של נכסי הנתונים של הארגון", אמר סקוט לואו, מייסד משותף, מנכ"ל ואנליסט תעשייתי מוביל. "R-Cloud פותר בצורה מבריקה את שני הצדדים של הבעיה המורכבת הזו – ללקוחות וגם לספקיות SaaS – עם שכבת הפשטה המספקת לספקיות SaaS פתרון גיבוי בשיטת חבר והפעל בקוד בסיס, וללקוחות שוק זמין עם פתרונות לתפעול בלחיצה קלה, וגם פאנל יחיד שמציע תובנות מכל פורטפוליו התוכנה הנתמכת בארגון. R-Cloud היא פלטפורמה המייצגת עידן חדש בהגנה על נתונים ושחזור עבור ארגונים מודרניים".

"אני עוקב אחר HYCU מאז הקמתה, ואני מתרשם מהמסלול של החברה ומהיכולת שלהם להתמודד עם אתגרים מרכזיים בנוף הגנת הנתונים של יישומים בגישה חדשנית", אמר פיליפ ניקולס, מייסד ואנליסט, Coldago Research. "אבל, אבולוציות מצטברות לא יפתרו אתגרים בהגנה על נתונים עבור יישומי SaaS ויש צורך במשהו חדש. HYCU הבינה זאת והכנסת R-Cloud מייצגת שינוי משמעותי בסגירת הפער שקיים בין אימוץ יישומי SaaS לבין הגנה על נתוני המשתמשים".

"הגנה על נתוני SaaS הפכה לנקודת כאב הולכת וגדלה בארגונים שונים, במיוחד עם עלייתן של תוכנות כופר", אמרה קריסטה מקומבר, אנליסטית בכירה להגנה על נתונים בקבוצת Evaluator. "אני רואה ב- R-Cloud פתרון ייחודי, המספק פלטפורמת פיתוח להאצת היכולת של ספקי אפליקציות SaaS לפתח יכולות גיבוי ושחזור מקוריות, ולאחר מכן שוק לייעול האימוץ".

"יש פער עצום מדאיג יותר ויותר בתעשייה עם יישומי ושירותי SaaS רבים שאינם מוגנים. זה מתורגם לסיכונים עסקיים מוגברים באופן משמעותי ואיומי אבטחת סייבר הקשורים לנתונים לא מוגנים וחשיפה למחלקות IT" אמר דן מולינה, נשיא שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות ב- Nth Generation. "על ידי פתיחת הטכנולוגיה שלהם ומתן אפשרות לחברות SaaS, ספקי תוכנה עצמאיים ושותפים לכתוב ל- HYCU R-Cloud, אנו רואים בכך זרז משמעותי בגישור על פער החשיפה וההגנה על נתונים. יחד עם היכולת להציג באופן חזותי את כל נכסי הנתונים, שיפור אדריכלי זה יאפשר לנו להביא מודעות קריטית לעסקים ללקוחות לגבי אילו יישומים ונתונים אינם מוגנים ונמצאים בסיכון. אנו נרגשים לעבוד עם HYCU כדי לעזור ללקוחותינו לחזק את מצב האבטחה שלהם בתפקידנו כיועצים מהימנים בפתרונות IT, ענן ואבטחת סייבר".

קבצים מצורפים

  • HYCU R-Cloud Dashboard
  • HYCU R-Graph

למידע נוסף:

Don Jennings

HYCU, Inc.

617-791-1710

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על HYCU® מציגה את פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם להגנת נתונים עבור ספקיות תוכנה כשירות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן