FOLK HERO™ מתרחבת באופן גלובלי עם דחיפה לאירופה ולמזרח התיכון

2 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

FOLK HERO™ מתרחבת באופן גלובלי עם דחיפה לאירופה ולמזרח התיכון

 

ניו יורק, 1 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

™FOLK HERO, חברת אסטרטגיית המותג של [INVNT GROUP] מרחיבה את פעילותה הגלובלית לאירופה ולמזרח התיכון, ומגדילה את טווח סיפור הסיפורים שלה ברחבי האזור.

 

FOLK HERO היא סטודיו למותגים מודרני, סוכנות ייעוץ למותג, ומומחה מובילה בסיפורי מותגים גלובליים. החברה הובילה קמפיינים עטורי פרסים של אסטרטגיית מותג עבור Loro Piana, Intimissimi, Sales Force, Tezenis, Walmart Media Group, Nurosene ועוד.

 

בן מיינוורינג מונה למנהל האסטרטגיה הראשי של FOLK HERO.

 

"כשאנחנו ממשיכים להתבסס על החוזק של הפתרונות האסטרטגיים הגלובליים שלנו, בן מביא מומחיות רבה בטכנולוגיה, מטרה וחדשנות, שתעזור ל-Folk Hero להמשיך ולהצליח להוביל מותגים לעתיד", אמר רוב קלינגנסמית', מנכ"ל FOLK HERO.

 

מיינוורינג מביא למעלה מ-20 שנה של אסטרטגיית שיווק מותג, פיתוח מוצרים חדשים וניסיון באסטרטגיה מסחרית, תוך התמחות בתחום הרכב, טכנולוגיה מתפתחת ומערכות חדשנות.

 

מיינוורינג יישב במטה EMEA של INVNT GROUP בלונדון, ויתמוך בעבודה מול הלקוחות ברחבי האזור.

 

"אנחנו נרגשים לקבל את המשאב הכוח הזה בשטח של EMEA שישפר את היכולות שאנו מציעים עבור הלקוחות. העזרה למותגים וארגונים להבטיח שהם מספרים את הגרסה הטובה ביותר של סיפור המותג שלהם, והגעה לקהלים הרלוונטיים ביותר היא חיונית", אמרה קלאודיה סטפנסון, מנהלת INVNT GROUP EMEA.

בן מיינוורינג מצטרף ל-FOLK HERO  לאחר 8 שנים כמייסד ב-Matter, ומספק אסטרטגיה וחדשנות ללקוחות המגזר הפרטי והממשלות ברחבי ארה"ב, המזרח התיכון ואפריקה.

"אני מכיר את ההנהלה של INVNT GROUP כבר למעלה מעשור והתרשמתי כל כך מהאופן שבו העסק צמח, הסתגל והתחדש במהלך השנים. אני מצטרף ל-FOLK HERO בזמן מכריע בהתפתחות ה-GROUP – קידום אסטרטגיית המותג וכוח סיפור הסיפורים של הסוכנות. אני לא יכול לחכות לתרום את התרומה שלי למנטרת האתגרים של הסוכנות ולהרחיב את ההיצע שלנו לשווקים חדשים וללקוחות ברמה עולמית", אמר בן מיינוורינג, מנהל האסטרטגיה הראשי של FOLK HERO.

אודות FOLK HERO

Folk Hero, שהוקמה על ידי אסטרטג המותג עטור הפרסים רוב קלינגנסמית' וחלק מ-[INVNT GROUP]  פרויקט Global BrandStory  מתמחה בהבאת אסטרטגיות סיפור לרמה הניהולית, תוך יצירת נרטיבים של מותגי אב הפועלים כעקרונות ההפעלה והארגון של המותגים. המשרד מסייע ללקוחותיו לפתח נרטיבים מותגיים משכנעים במיוחד, ארכיטקטורה, זהות וטון קול, המבוססים כולם על מתודולוגיית מחקר איתנה והבנה עמוקה של התנהגויות צרכנים עכשוויות. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: www.folkhero.com

אודות [INVNT GROUP]

[INVNT GROUP]™ THE GLOBAL BRANDSTORY PROJECT] הוקמה כהתפתחות של סוכנות הסיפורים העולמית INVNT בשנת 2008, עם חזון לספק BrandStory עקבי, משמעותי ומנוסח היטב בכל הפלטפורמות. עם משרדים בניו יורק, סידני, לונדון, סינגפור, דובאי, סן פרנסיסקו, שטוקהולם, דטרויט וושינגטון הבירה; בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קולת'ר, [INVNT GROUP], מייצגת פורטפוליו הולך וגדל של דיסציפלינות משלימות שנועדו לעזור לארגוני חשיבה קדימה בכל מקום, להשפיע על הקהלים החשובים, בכל מקום.

הקבוצה מורכבת מחברת אסטרטגיית המותג המודרנית, Folk Hero; חברת הייעוץ התרבותי בהובלה יצירתית, Meaning; סטודיו ההפקה וסוכנות הקריאייטיב, HEVĒ ; חברת האירועים למכללות ואוניברסיטאות, INVNT Higher Ed; חטיבת החדשנות הדיגיטלית, INVNT.ATOM; Hypnogram, סטודיו המולטימדיה היצירתי; והסוכנות המקורית לסיפורים חיים של המותגים, INVNT. לקבלת מידע נוסף אודות [INVNT GROUP], בקרו בכתובת: www.invntgroup.com.

 

לפרטים נוספים:

Jhonathan Mendez de Leon

INVNT GROUP

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על FOLK HERO™ מתרחבת באופן גלובלי עם דחיפה לאירופה ולמזרח התיכון

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן