Blackline Safety תשתתף לראשונה ב-EGYPS – תערוכת הנפט של מצרים

1 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Blackline Safety תשתתף לראשונה ב-EGYPS – תערוכת הנפט של מצרים

המובילה עולמית תביא ניהול בטיחות פרואקטיבי לאירוע המפתח בתעשייה

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 31 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

Blackline Safety Corp (TSX: BLN), מובילה עולמית בטכנולוגיית בטיחות מקושרת, הודיעה שהיא תציג בתערוכת EGYPS 2023, והיא תציג בה את מערך התקני הבטיחות המקושרים פורצי הדרך שלה. האירוע יתקיים במרכז הירידים הבינלאומי של מצרים, קהיר, בין ה-13 ל-15 בפברואר, והוא צפוי למשוך יותר מ-500 מציגים ו-32,000 משתתפים.

מנהל המכירות האזורי של Blackline, סאמי קארם גרגויס, הוזמן בנוסף להציג מצגת בכנס הטכני המלווה את EGYPS ב-13 בפברואר בשעה 14:30 (חדר 1, מפגש 1). במצגת זו הוא יספק תובנה ייחודית בנשוא "כיצד לשפר בריאות ובטיחות בתעשיית האנרגיה על ידי שימוש בטכנולוגיה לבישה מקושרת". הכנס הטכני של EGYPS 2023 מפגיש אנשי מקצוע מכל העולם בתחומי הנפט, גז ואנרגיה כדי להציג את ההזדמנויות והאתגרים הטכניים העדכניים ביותר, ממצאי מחקר פורצי דרך, טכנולוגיות חדשניות ופתרונות תעשייתיים, תוך יצירת מרכז למידה ורישות מעולה עבור המומחים הטכניים של התעשייה.

בתערוכה, המשתתפים יחוו ממקור ראשון את החבילה המלאה של הפתרונות הקושרים עטורי הפרסים של Blackline Safety, כולל גלאי הגז היחיד הלביש G6 החדש. עם קישוריות לענן ותובנות מבוססות נתונים, הגלאי הלביש G6 עוזר למשתמשים להגיב במהירות לאירועי בטיחות, למנוע אותם, וגם ועזור לנהל ציות לרגולציות. גלאי הגז האישיים הלבישים G7, ספינת הדגל של החברה, יוצגו גם הם. התקנים אלה לזיהוי גז אישי וניטור עובדים יחידים כוללים קישוריות מובנית, פריסה היישר מהקופסה, שילוב קל בפעולות קיימות ופורטפוליו רחב של חיישני גז לבחירה. עוד פרט שיופיע בתערוכה הוא G7 EXO Area Monitor, מוניטור הגז הנייד לשטח הראשון בעולם המציע קישוריות ישירות לענן, המציע פריסה מהירה, גמישות בהגדרה ומערכות הרכבה מגוונות למיקום בכל מקום.

בהתייחסו ליתרונות של הפתרונות של Blackline, אחמד פתחי, ראש המחלקה למוצרים הנדסיים במפיצת השנה בעומאן של Blackline, Mohsin Haider Darwish (MHD ACERE) העיר, "כמפיצה מושרש היטב של פתרונות אש ובטיחות מאז שנות ה-1980, MHD ACERE יכלה לראות במהירות את הפוטנציאל של טכנולוגיית הבטיחות המקושרת שאין לה תחרות של Blackline. מאז היום הראשון לשותפות שלנו הדגמנו ללקוחותינו כיצד המוצר יכול לתמוך בהם כדי להרחיב את היקף ההגנה על העובדים ומקום העבודה. לקוחות מעריכים את מה שאנו מציעים ומאמינים בו. הם רואים את זה עובד בכל זמן ובכל מקום, ללא מגבלות רשת מיוחדות או דרישות תצורה. אנו גאים לייצג את Blackline Safety".

מאחורי כל פתרון Blackline Safety עומדות Blackline Live & Blackline Analytics, תוכנות בטיחות מקושרות עטורות פרסים המאפשרות לארגונים לדעת את הרגע שבו משהו קורה ולנהל אותו עד לפתרון עם כלי ניהול חירום ברמה עולמית. הדו"חות נערכים באופן אוטומטי באמצעות נתונים המוזרמים ישירות מהשטח, כך שהמשתמשים יכולים לפקח, להגדיר ולפרוס את הצוותים שלהם בכל זמן ובכל מקום.

בקרו את Blackline Safety בדוכן #2F17, אולם 2, מרכז התערוכות הבינלאומי של מצרים. לקבלת מידע על Blackline Safety  והסברים על המוצרים, בקרו כאן.

אודות Blackline Safety

Blackline Safety היא מובילה טכנולוגית המניעה חדשנות בכוח העבודה התעשייתי באמצעות האינטרנט של הדברים. עם התקני בטיחות מקושרים ואנליטיקה של חזוי, Blackline Safety מאפשרת לחברות להתקדם אל אפס תקריות בטיחות ולהשיג ביצועים תפעוליים משופרים. Blackline Safety מספקת מכשירים לבישים, ניטור גז אישי ולאזור, תוכנות מקושרות לענן וניתוח נתונים כדי לעמוד באתגרי בטיחות תובעניים ולשפר את הפרודוקטיביות הכוללת עבור ארגונים, עם כיסוי ביותר מ-100 מדינות. חמושה בקישוריות סלולרית ולוויינית, Blackline Safety מספקת חבל הצלה לעשרות אלפי אנשים, לאחר שדיווחה על למעלה מ-185 מיליארד נקודות נתונים ויזמה למעלה מחמישה מיליון התראות חירום.

למידע נוסף, בקרו בכתובת BlacklineSafety.com וצרו איתנו קשר בלינקדאין, בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם.

ליצירת קשר:


קשרי משקיעים ואנליסטים:

Matt Glover or Jeff Grampp, CFA
Gateway Group, Inc.
[email protected]
Telephone: +1 949 574 3860

אשת קשר לתקשורת:

Blackline Safety
Christine Gillies, CMO
[email protected]
+1 403-629-9434

מקור: Blackline Safety Corp.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Blackline Safety תשתתף לראשונה ב-EGYPS – תערוכת הנפט של מצרים

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן