NTT Com משיקה את SkyWay SDK המחודש לפיתוח רב תכליתי יותר של שירותי תקשורת מקוונים

1 בפברואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

NTT Com משיקה את SkyWay SDK המחודש לפיתוח רב תכליתי יותר של שירותי תקשורת מקוונים

 

טוקיו, 31 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

NTT Communications Corporation (NTT Com), חברת פתרונות ה-ICT והתקשורת הבינלאומית של קבוצת NTT, הודיעה על השקה מיידית של ערכת פיתוח התוכנה (SDK) המחודשת של SkyWay. ה-SkyWay SDK החדש מקל יותר מאי פעם ליישם תקשורת קול, וידאו ונתונים בזמן אמת עבור יישומים ואתרי אינטרנט.

אנשים המעוניינים בתכנון או פיתוח שירותי תקשורת מקוונים יכולים להגיש בקשה להשתתף בסמינר בחינם באופן אישי (50 איש) או מקוון (100 איש) כדי ללמוד על ה-SkyWay SDK המחודש במטה של NTT Communications בטוקיו החל מהשעה 15:00 (זמן יפן סטנדרטי) ב-23 בפברואר.

SkyWay הוא ממשק פשוט לשימוש עם תמיכה של תיעוד נרחב. הוא אינו דורש מיומנויות טכניות מיוחדות או ידע בתקשורת קולית/וידאו או בניית שרתים, וניתן להשתמש בו עבור מגוון רחב של יישומים, כגון שיעורים מקוונים, IoT ורובוטים. עד כה, SkyWay שימש לפיתוח של יותר מ-20,000 שירותים.

SkyWay מתאים לפורמטים מגוונים של שיחות כולל קול ווידאו, שיחות אחד לאחד ושיחות קבוצתיות ותקשורת וידאו תוך שיתוף מסכים. זהו גם SDK לפלטפורמות רבות לפיתוח שירותי תקשורת המתאימים לתעשיות מוגדרות ולקטגוריות עסקיות. SkyWay מבטיח תקשורת בזמן אמת באיכות גבוהה, כפי שניתן ללמוד משיעור פעילות תקינה של 99.96% בשנת הכספים 2021. הוא גם הגיע לרמה גבוהה של איכות שיחות לחו"ל על ידי הגדרת שרתי ממסר תקשורת לאסיה, צפון אמריקה ואירופה.1 יתרה מכך, ניתן להשתמש ב-SkyWay ללא תשלום לצורך אימות ופיתוח שירות עד להשקת השירות הפועל למשתמשים. יתר על כן, העמלות מותאמות להיקף השירות והחיוב מיושם על בסיס חיוב של תשלום לפי שימוש.

בשל מגפת הקוביד-19, התקשורת המקוונת השתנתה במהירות וכיום היא כוללת אירועים הכוללים עשרות אנשים כמו גם רובוטי תקשורת. בתגובה, החליטה NTT Com לשדרג את הארכיטקטורה של SkyWay ולשחרר אותו כשירות חדש עם פונקציות משופרות להגברת הרבגוניות, כולל:

*יותר מתקשרים סימולטניים (הורחב מ- 20 ל- 100 מקסימום).

*הפחתת עומס מסוף בהתאם לסביבת משתמש הקצה (simulcasting2  ו-API להעברה/קליטה גמישה של מדיה, כגון וידאו/שמע ספציפיים בלבד).

*אימות והרשאה לשליטה בהעברת וידאו/אודיו לכל משתמש קצה.

 

להלן שתי דוגמאות לפונקציונליות המורחבת של SkyWay:

1.משרד וירטואלי

ניתן להשתמש ב- SkyWay כדי ליצור מערכת עבור מצגת כלל-משרדית המגיעה לעד 100 אנשים, עם שידור סימולטני המאפשר לאנשים לקבל שמע/וידאו המותאם כראוי לכל משתמש, כגון וידאו ברזולוציה נמוכה כדי להפחית את עומס המערכת והסוללה עבור מכשירים ניידים או מסופים עם עוצמת עיבוד נמוכה. כמו כן, ניתן לשלוט בהשתתפות בכנסים פרטיים.

  1. תמיכה בעבודה מרחוק

ניתן להשתמש ב- SkyWay גם כדי ליצור מערכת המאפשרת למפקח להדריך מרחוק מספר אנשים באתר עבודה, תוך שימוש בווידאו לקבלת הוראות מפורטות ושמע רק אם מספיקות הוראות מילוליות פשוטות. שימוש סלקטיבי בווידאו ו/או באודיו מאפשר למערכת להגיע לאנשים רבים עם עומס מינימלי.

 

בקשות שירות יתקבלו החל מה-31 בינואר. לקבלת פרטים, בקרו באתר האינטרנט או צרו קשר עם נציג מכירות של NTT Com  ולתעריפי שירות, ראו כאן. (באופן חלקי ביפנית בלבד)

 

במבט קדימה, NTT Com  מצפה לשדרג עוד יותר את SkyWay על ידי הרחבת קנה המידה של שיחות קוליות ושיחות וידאו, שיפור תקשורת הנתונים לסנכרון של יותר אנשים, ותמיכה בפלטפורמות משחקים לסטרימינג בשידור חי ובמטאברס. בנוסף, חוויות השיחה הקולית והווידאו ישתפרו. כמו כן, פונקציות SkyWay חדשות למדידת איכות וניתוח בעיות ישדרגו יותר ויותר את הווידאו והקול בסביבות מגוונות. בעתיד, NTT Com  תמשיך לפתח עסקים הקשורים ל- SkyWay כדי לתמוך בהתפתחות נוספת של תקשורת בזמן אמת ויישומה הקל על ידי אנשים שאינם מומחים בעולם שבו אנשים מתקשרים באופן משמעותי באמצעות כוחה של הטכנולוגיה הדיגיטלית.

 

למידע נוסף על SkyWay, אנא בקרו כאן.

 

1 טכנולוגיה המאפשרת למסוף לבחור את התקן הממסר המתאים ביותר על מנת למזער עיכוב בין מסופים (מוענק פטנט מס' 6254620).

2 טכנולוגיה להעברת אותו וידאו למסופים שונים תוך שימוש בקצבי סיביות שונים, כגון רזולוציה נמוכה למכשירים ניידים עם כוח עיבוד ורוחב פס מוגבלים וברזולוציה גבוהה למחשבים אישיים.

אודות NTT Communications

NTT Communications פותרת אתגרים טכנולוגיים גלובליים בסיוע לארגונים להשתמש בפתרונות תשתית IT מנוהלים כדי להתגבר על המורכבות והסיכונים בסביבות ה-IT שלהם. פתרונות אלה מגובים על ידי התשתית העולמית שלנו, לרבות רשתות ציבוריות ופרטיות גלובליות ברמה 1 המובילות בתעשייה, עם הגעה ליותר מ-190 מדינות/אזורים, ויותר מ-500,000 מ"ר של מתקני דאטה סנטר המתקדמים בעולם. כספק הליבה של השירותים והפתרונות הארגוניים-עסקיים של קבוצת DOCOMO, אנו יוצרים ערך על ידי מתן תמיכה בקנה מידה גלובלי לארגון מחדש בתעשייה ובחברה, סגנונות עבודה חדשים והמרה דיגיטלית בקהילות.

יחד עם NTT Ltd, NTT Data  ו- NTT DOCOMO, אנחנו קבוצת NTT.
www.ntt.com | Twitter@NTT Com | Facebook@NTT Com

למידע נוסף

SkyWay Promotion Office
Platform Service Division
NTT Communications Corporation
E-mail: [email protected]

מקור: NTT Communications Corporation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על NTT Com משיקה את SkyWay SDK המחודש לפיתוח רב תכליתי יותר של שירותי תקשורת מקוונים

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן