עיצוב מטבחים בטכנולוגיות חדישות

21 בנובמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

מאז ומתמיד עיצוב מטבחים היה מושא לחידוש. טכנולוגיית עיצוב המטבחים זוכה לתנופה בכל עת, וייאמר לזכותה שהיא הצליחה להפתיע לא מעט אפילו אותנו, מה שגרם לנו להשתדרג הרבה למעלה מן הממוצע הארצי ולספק לקהל לקוחותינו מטבחים מקוריים ויפים, עשויים מחומרי בוטיק ומעוצבים ללא חת. כך, למשל, נציג 2 טכנולוגיות חדישות הידועות למעטים והמספקות את כל תנאי הבטיחות, הגהות והעיצוב במטבחים החדשים.

מטבחים מאפוקסי

מטבחים נגד חדירת מים והשפעתם על התקני האחסון במטבח. הרהיטים מצופים בחומר אפוקסי שמונע התנפחות או רפיון של כל התקני האחסון גם אם סילוני מים אדירים הוטחו לעברם. בנוסף, המטבחים הללו גם מונעים דהיית צבע כתוצאה ממים, ואינם רגישים לשינויי טמפרטורה. גם מים קפואים מאד או רותחים מאד עם אדים לא ישפיעו כהוא זה על תפקוד התקני האחסון.

מטבחים מפולימר

המקביל המודרני של האפוקסי. הפולימר נראה בדרך כלל במטבחים לבנים בסגנון הייטק ומבצע תפקידים דומים לאלו של האפוקסי. הפולימר הנו רכיב שמחזק מאד את דלתות הארון מפני בלאי חבטות, ואחראי לאי דהיית צבע הודות לציפויי צבע שהתווספו לתערובת שלו בטרם הדלת נטבלה בו. מטבחי הפולימר מביאים בשורה לעולם עיצוב המטבחים – כזו שמאפשרת גם ליצור אי למטבח והתקני עיבוד מזון אחרים – מעץ בלי לחשוש, כי ציפוי הפולימר ידאג לכל מניעת המפגעים – מחבטות ועד בלאי סדקים והתקלפות.

כיצד נדע באיזו טכנולוגיה לבחור?

פנו למומחים של מטבחי אלפא ביתא, אשר יספקו לכם מידע מלא על כל אחד ואחד מהמטבחים החדשים שעוצבו בטכנולוגיות הללו. המומחה יספק לכם את כל המידע שעליכם לדעת, ויצייד אתכם גם בפרטים לגבי סגנונות העיצוב של כל טכנולוגיה בסופו של דבר: כיצד היא תיראה לאחר התקנה.

על אלפא ביתא – חברת ייצור מטבחים מהמובילות במשק

חברת אלפא ביתא מחזיקה בנגרייה אשר מייצרת פתרונות אחסון בוטיק למטבחים, כולל מגבה מסוג אי למטבח להתקנה במטבח. החברה מתאימה רכיבים אלו על פי צרכי המטבח שבבית הלקוח ומספקת לו את כל הדרוש לשדרוג מלא של מטבחו בהתאם לממצאים.

פנו אלינו למידע מלא על עיצוב מטבחים בטכנולוגיות חדישות המביאות עמן בשורה בתחום העמידות והעיצוב!

 

סגור לתגובות על עיצוב מטבחים בטכנולוגיות חדישות

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.