ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר

30 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר

 

ניו יורק, 30 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), מובילה בתחום הונאות מסחר אלקטרוני ובינת סיכונים, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 לפני פתיחת השוק ב-23 בפברואר 2023. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקר ET)) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

 

ריסקיפייד תקיים שיחת ועידה על התוצאות הכספיות של הרבעון הרביעי והשנה המלאה 2022

 

מתי: יום חמישי, 23 בפברואר 2023

זמן: 8:30 בבוקר שעון ET

שיחה נכנסת: כדי להצטרף לשיחת הוועידה בטלפון, אנא הירשמו באמצעות קישור רישום זה ותקבלו פרטי חיוג. כדי למנוע עיכובים, אנו ממליצים למשתתפים לחייג לשיחת הוועידה רבע שעה לפני שעת ההתחלה המתוכננת.

 

שידור אינטרנטי: שידור חי וארכיוני של שיחת הוועידה יהיה נגיש בקטגורית "אירועים ומצגות" באתר קשרי המשקיעים של החברה בכתובת https://ir.riskified.com/.

 

אודות Riskified Ltd

 

Riskified (NYSE:RSKD) מאפשר לעסקים להגדיל את ההכנסות והרווחים ממסחר אלקטרוני על ידי הפחתת הסיכון. הסוחרים ומותגי היוקרה הגדולים בעולם משתפים פעולה עם Riskified כדי להבטיח הגנה מפני הכחשות עסקה, להילחם בהונאות ובשימוש לרעה במדיניות בקנה מידה גדול ולשפר את שימור הלקוחות. פלטפורמת למידת המכונה של Riskified, הנתמכת על ידי הצוות הגדול ביותר של מנתחי סיכוני מסחר אלקטרוני, מדעני נתונים וחוקרים, מנתחת את האדם שמאחורי כל אינטראקציה כדי לספק החלטות בזמן אמת ותובנות חזקות המבוססות על זהויות. קבלו מידע נוסף ב-riskified.com.

 

ליצירת קשר:


קשרי משקיעים :
Chett Mandel
Head of Investor Relations
[email protected]

תקשורת ארגונית:

Cristina Dinozo
Senior Director of Communications
[email protected]

 

מקור: Riskified Ltd

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן