גלגלים לעגלה נגררת

30 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תעשייה

כדי שעגלה תצליח להיגרר בצורה טובה ובטוחה יש צורך בגלגלים איכותיים. אל גלגלים לעגלה יהיו הטובים ביותר? אלו אפשרויות בכלל קיימות? מי יוכל לייצר ולהתאים את הגלגלים לעגלה? זה הזמן להבין את כל הפרטים כדי שבפעם הבאה תבחרו את הגלגלים הנכונים מהמקום הנכון.

ההתאמה מתחילה לפי המשקל

ההתאמה של הגלגלים לעגלה חייבים להתחיל מהפרמטר החשוב ביותר, המשקל שהעגלה צריכה לסחוב. יש הבדל גדול מאוד בין גלגלים שמיועדים לעגלה של סופר שצריכה לסחוב לכל היותר 100-200 קילו לבין עגלת משא שצריכה לסחוב כמה טונות. ככל שהעגלה תהיה כבדה יותר יש צורך בגלגלים חזקים יותר ולכן גם המחיר יהיה גבוה יותר. גלגלים פנאומטיים יכולים כמובן לסחוב את המקלים הכי כבדים גם בגלל שהם צריכים להיות עבים והמשקל שלהם יכול להישאר נמוך יחסית, כי רוב הנפח שלהם מורכב מהאוויר שממלא אותם, אך גם גלגלי סיליקון וגלגלי אלומיניום יכולים להיות יעילים.

התאמה למשטח ולאופי השימוש

ההתאמה למשקל חשובה מאוד אך יש פרמטר אחד שבלעדיו גם גלגל שעומס בעומס לא יהיה שימושי, והוא התאמה לתנאי השטח. תנאי השטח יכולים להיות מגוונים מאוד, כך למשל אי אפשר להשוות בין גלגל שאמור לנסוע על אדמה כורכר לבין גלגל שאמור להתגלגל על פרקט או על בטון מוחלק. נסיעה על רצפות חלקות כמו אלו או אחרות כדוגמת רצפת אפוקסי או מרצפות תהיה פשוטה יותר כי יש פחות מכשולים ואז גלגלי סיליקון או אלומיניום יכולים להתאים. חשוב לזכור שגם התמרונים שהעגלה צריכה לבצע מושפעים מהגלגלים ולכן יש לבחור אותם בהתאם.

ממי נבחר גלגלים לעגלה נגררת?

אחרי שדיברנו על הפרמטרים שהם צריכים לעמוד גלגלים לעגלה צריך לדבר על הדרך בה נשיג אותם. הגלגלים יכולים להיבחר ממסגריות שונות אך לפני שאתם בוחרים את המסגרייה שעמה תעבדו, אתם חייבים לבצע סקר שוק מעמיק. רק אחרי סקר שוק תוכלו להבין מיהי המסגרייה הכי טובה כאשר במהלך סקר השוק תגלו גם מי הכי משתלמת. כך תוכלו לבחור בצורה מושכלת ולקבל גלגלים איכותיים שמותאמים למשימה בצורה מושלמת.

סגור לתגובות על גלגלים לעגלה נגררת

מאת:

פרסם באתר כ - 116 מאמרים.

.

דילוג לתוכן