כספת חדרים – הכנת חדר כספת ביתית

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

חדרים בטוחים (או המכונה גם חדרי פאניקה) עשויים להיות מותקנים בבית שלך כדי לשמור אותך חופשי מפולשים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור איזה חדר בבית אתה רוצה להסב ולאחר מכן ללכת להתייעץ עם בונים כדי להבין כמה יעלה לך חדר כספת בבית.

חדרים בטוחים, כפי שמכנים אותם אנשי מקצוע, היו קיימים לאורך ההיסטוריה. רק כאשר יצא הסרט Panic Room, הרעיון של חדרים בטוחים הפך לפופולרי מאוד. בארצות הברית נבנו חדרים בטוחים מאז הגיעו הקולוניאלים הראשונים לעולם החדש.

לפני כן נבנו חדרים בטוחים על ידי מי שיכול היה להרשות זאת לעצמו. באירופה הישנה, ​​לאחוזות והארמונות של האדון היו לעתים קרובות חדרים עם מאפיינים מובנים שהפכו אותו אטום בפני גנבים ופולשים נפוצים. רק לאחרונה העלות של חדרי כספות ירדה, מה שהופך אותם לנגישים לאנשים המתגוררים בפרברים. ובכל זאת, חדר בטוח אינו זול. התקנת חדר כספת תעלה מעט יותר משיפוץ חדרים רגילים.

בחדר הכספת יש תקרות וקירות מבוצרים שקשה לעקוף אותם. זה אידיאלי להשתמש בפלדה כדי לחזק את קירות החדר הכספת. העלות של פלדה יכולה להיות די עצומה, ולכן לבנים ומלט משמשים לעתים קרובות כחומרי החלפה. התקנת חיזוקי קיר תוסיף למשקל שהרצפה או התשתית צריכה לשאת. על הקבלנים לבצע בדיקה יסודית של הרצפות והיסודות מסביב לקירות החדר כדי לוודא שהבית לא יקרוס. אם יש צורך לבצע התאמות, הם ימצאו אותם במהלך הבדיקה. התקרה עצמה צריכה להשתמש בחומרים אחרים כמו פח או עץ חזק מאוד. שימוש בלבנים או מלט לתקרה אפשרי מאוד, אבל זה ידרוש חיזוקים מסיביים לקירות ולעמודים רק כדי להחזיק את התקרה למעלה.

דלת חדר הכספת אמורה להיות מסוגלת לעמוד כמעט בכל מאמץ לפרק אותה ללא שימוש במיכל. הדלתות עשויות לרוב ממתכת כפולת ליבה עם בריח כבד מותקן. הדלת, יחד עם הקירות המחוזקים, הופכים את חדר הפאניקה לבטוח כמעט מכל דבר. כל מה שנדרש כעת הוא השירותים, מכיוון שחדרים אלה חייבים להיות ראויים למגורים. אם יגיע הזמן שצריך, הוא אמור להיות מוכן לאכלוס למשך מספר ימים. מים, כיור, שירותים, קצת אוכל ורהיטים ישרתו את המטרה הזו היטב.

בחדר מבוצר יש להתקין מכשיר תקשורת. כך יהיה קל יותר להתקשר לשירותי חירום אם תיאלצו להישאר בה. הזנת וידאו למוניטור או שניים בתוך החדר יאפשרו לכם גם לראות מחוץ לחדר. זה יעזור לך מאוד אם אתה במצור כי אתה יכול לעקוב אחר תנועות העבריינים ולהודיע ​​למשטרה.

באזורים מועדים לטורנדו, חדרי הפאניקה האלה יהיו המקום האידיאלי להתחבא בו בגלל הטבע המחוזק שלהם. אש לא תתפשט או תעבור דרך הקירות והתקרות המחוזקים מה שהופך את החדרים האלה למקום אידיאלי ללכת אליו כאשר פורצת שריפה.

למרות שאולי לא תרצו לחשוב על זה, אנשים שאתם מכירים ומזמינים לביתכם עשויים להיות אלו שיבצעו מעשים פליליים. להחזיק חדר בטוח בבית לרוץ אליו שירחיק את העבריינים היא מתנה ענקית לשקט הנפשי שלך. אם זה יקרה לך, העלות של אחד מחדרי הכספות הללו במקום עשויה להיות זולה יותר מכל עלות שאתה מוכן לשלם.

סגור לתגובות על כספת חדרים – הכנת חדר כספת ביתית

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן