טיפים לכספת הביתית שלך

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

לאחרונה החברים שלך דיברו על הכספות הביתיות שלהם. הדיונים הם כלליים, לא ספציפיים. אז אתה שם לב שנראה שהפשיעה גוברת; אחרי הכל הכלכלה סובלת וכשהכלכלה סובלת הפשיעה כן גדלה, אבל למה כדאי לקנות? באמת מה הטעם להחזיק כספת בתוך הבית שלך? כספות ביתיות זה משהו שיש לבנקים אז מה הטעם להחזיק אחת בבית?

כספות נותנות לך את היכולת להגן על פריטים בתוך הבית שלך שיש להם ערך, בין אם זה לך או למישהו אחר.

יש לך צוואה? איפה אתה מתכוון לאחסן את ההוכחות של תמונות חתונה שאין להן תחליף וכולם אומרים שצריך לשים אותך במקום בטוח? האם יש לך תכשיט יקר, מתכות יקרות או אבני חן? האם יש ילדים קטנים עם גישה לחפצים שלך? אם ענית כן על השאלה האחרונה אז תענה על זה, האם יש לך אקדח? האם אתה בטוח שהם א) לא יכולים למצוא את זה וב) אם הם עושים את זה זה לא נטען?

כל אלו הן דוגמאות מושלמות של פריטים להצבה בכספת. כל מסמך חשוב כמו צוואות ומסמכי ביטוח שיהיו קריטיים וצריך לגשת אליהם במהירות הם תמיד מועמדים מצוינים לכספות. פריטים יקרי ערך קטנים כמו תכשיטים, ציוד צילום או פריטים קטנים יקרי ערך אחרים יכולים להיות מונחים בכספת, ויש מגוון כספות למילוי צורכי הגנה אלו.

כספות מגיעות בגדלים מגוונים, דירוגי הגנה מפני אש וסגנונות ארגוניים, מגירות או תא. כספות אקדח יכולות להגיע גם עם מנעולי קומבינציה וגם עם מנעולי מפתח, כך שגם אם מישהו ימצא את המפתח הוא לא יוכל לעבור את השילוב או להיפך. הדבר החשוב הוא לנתח את הפריטים שאתה מרגיש שחשוב למקם בכספת ולאחר מכן לבצע את המחקר המתאים כדי לקבוע איזה גודל וסגנון עומדים למלא את הצרכים שלך. כספות יכולות להיות מגושמות ובהחלט כבדות ולכן חשוב להעריך כיצד תשתמש בהן.

חשובה לא פחות להערכת הצרכים שלך היא הערכת מיקום האחסון של הכספת. ודא שהמיקום מספק מקום ונגישות נאותים. אם אתה רוכש כספת לאקדח נתח קודם למה אתה הבעלים של האקדח, כלומר האם אתה אספן או שזה להגנה. אם אתה אספן היכולת שלך לגשת מהר לאקדח היא פחות חשובה מאשר אם אתה מחזיק את האקדח להגנה. במקרה שבבעלותך להגנה אתה רוצה שהכספת תהיה קרובה, לא בפינה בעליית הגג.

כספות ביתיות יכולות להיות חסכוניות בהתבסס על הצרכים שלך, בדרך כלל בממוצע בין 200₪ ל-1000₪. ספקים מסוימים מציעים אחריות לתקופות זמן מוגבלות וספק ביטוח הבית שלך עשוי להציע ניכויים על הפרמיות שלך על סמך תכולת הכספת.

אז עכשיו חשבת על זה וניתחת את הצרכים שלך וקיבלת החלטת רכישה. בהצלחה עם הכספת החדשה שלך.

סגור לתגובות על טיפים לכספת הביתית שלך

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן