הכל על כספות ביתיות

29 בינואר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

התקנת כספת בבית שלך היא דרך מצוינת לשמור על חלק מחפצי הערך הקטנים שלך מאובטחים. כשאתם בוחרים כספת לבית, יש באמת מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. ישנן כספות קיר מובנות וכספות עצמאיות שניתן להכניס לארונות או לפינות הרחק כדי להרחיק אותן מהעין. אתה יכול אפילו למצוא כספות שנראות כחלק קבוע מהריהוט והעיצוב שלך, כך שהאפשרויות העומדות לרשותך הן כמעט בלתי מוגבלות.
לפעמים אנשים שמים דגש רב על הביטחון האישי שלהם, אבל הם באמת לא שמים לב כל כך לאבטחת החפצים שלהם כמו מסמכים אישיים, דרכונים, תעודות, תעודות, תצלומים או הקלטות. שמירה על סוגים אלה של פריטים בכספת היא הדרך הטובה ביותר לשמור עליהם מפני מגוון סכנות שונות, כולל שריפה, שיטפונות ופורצים.
כשאתה קונה כספת ביתית, אתה צריך להיות בטוח שאתה בוחר בכספת חסינת אש. בעוד שרוב הכספות הביתיות מגיעות עם סוג זה של הגנה, עליך לדעת שישנן דרגות של יעילות שמעבדות החתמים (UL) מספקות כסטנדרטים מקובלים בתהליך הייצור.
ככל שמספר הציון נמוך יותר, כך מספקת כספת מסוימת עמידות בפני אש גבוהה יותר. לדוגמה, כספת בדרגה UL 110 פירושה שהטמפרטורות לא יעלו מעל 110 מעלות בתוך אותה כספת למשך פרק זמן מוגדר כלשהו (היצרן יציין כמה שעות הכספת שלך יכולה לעמוד בטמפרטורות אלו). אם אתם רוצים להגן על כל סוג של חומרי נייר, כדאי לרכוש רק כספות כבדות בדרגה של לפחות UL 350. הסיבה לכך היא שהנייר נשרף בכ-400 מעלות פרנהייט.
קלטות דיגיטליות ואלקטרוניקה דורשות ציון של לפחות UL 125. שימו לב, עם זאת, כספות עם סוג זה של כיתה אינן למעשה חסינות אש; הם רק עמידים בפני אש. המשמעות היא שאם הכספת הייתה עולה באש, היא תישרף בסופו של דבר לחלוטין.
באופן אידיאלי, אתה רוצה לרכוש כספת ביתית שיכולה לעמוד בטמפרטורות של לפחות 1,400 מעלות פרנהייט למשך כשעה אחת. אתה יכול למצוא כספות שמסוגלות לעמוד בטמפרטורות של יותר מ-2,000 מעלות צלזיוס למשך יותר מארבע שעות, אך בדרך כלל אלו לא זולות.
בנוסף לחיפוש אחר כספות חסינות אש, צריך לחפש גם כאלה חסינות למים. בכל פעם שמתרחשות שריפות, יהיו לך כמויות אדירות של נזקי מים מממטרים וצינורות מכבי האש, אז אתה רוצה שהבית שלך בטוח יוכל לעמוד בסוג זה של נזק.
דרך אחת לוודא שהכספת שלך מאובטחת מכל דבר היא להכניס אחת מקירות הבית שלך. למעשה, ישנן חברות המתמחות ביצירת כספות ייחודיות, נסתרות, אשר משתלבות בדיסקרטיות בקיר שלכם ולגמרי בלתי ניתנות לזיהוי על ידי כל מי שמבקר בביתכם (בין אם הוא מוזמן ובין אם לא).
אתה יכול למצוא חברות מסוג זה על ידי חיפוש מהיר באינטרנט, או אם אתה שימושי במיוחד בפרויקטים של בנייה וביצוע פרויקטים בעצמך, אולי אפילו תשקול לנסות לבנות אחד כזה בעצמך. אם אתה טוב עם כלים, אתה כנראה יכול להתמודד עם זה בלי יותר מדי קושי.

סגור לתגובות על הכל על כספות ביתיות

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן